Оформити кредит

При складній економічній ситуації в країні, може трапитися так, що позичальник може втратити своє робоче місце. Знайти нове робоче місце, а також влаштуватися на нову роботу займе не один день. Кожен третій українець має боргові зобов'язання. Що робити, якщо роботи більше немає, а борги потрібно повертати?

Перше - це не впадати в паніку. Звичайно, це звучить банально, але тим не менш, не варто панікувати і пам'ятати про одне: безвихідних ситуацій не існує. Зберіться з думками, заспокойтеся і придумайте план виходу з ситуації, що склалася, навіть, якщо потрібний платіж в банк необхідно віднести сьогодні.

Друге - не ховайтеся від банку. Не заганяйте себе в «боргову яму» ще більше. Не ховайтеся від банку. Це тільки насторожить банківських співробітників, які зацікавлені в поверненні боргових коштів не менше, ніж Ви самі.

Третя порада - не зволікайте з походом в банк. Зверніться у відділення банку або зателефонуйте на гарячу лінію. Поясніть ситуацію, що склалася. Працівники банку обов'язково підуть Вам назустріч. Оплата боргу - взаємовигідний інтерес для обох сторін.

Як вчинити з виплатою боргу?

Ви можете рефінансувати або реструктурувати борг.

Рефінансування передбачає переоформлення банківського кредиту в тому ж банку, в якому Ви оформляли позику або в іншому банку на більш вигідних умовах. Наприклад, Ви оформляли кредит під 19% річних 3 роки тому, а зараз є пропозиції, при яких можна оформити позику при 13% в рік.

Реструктуризація банківського боргу можлива лише в банку, в якому Ви брали кредит. Звернутися з такою послугою в інший банк - неможливо. Реструктуризація надає кредитні канікули, але не позбавляє від зобов'язань.

Ще варіанти

Позичити гроші у друзів або родичів. Не кожен з людей Вашого найближчого оточення може надати Вам потрібну суму грошей. Так, і хто хоче присвячувати у свої проблеми?

Перекредитування в МФО

Ви подаєте заявку в мікрофінансову організацію «ТОП Кредит» і через 15 хвилин гроші у Вас на карті. Мікрокредит в «ТОП Кредит» - вихід з ситуації, коли потрібно віддати борг, а Вас звільнили з роботи. Ви отримуєте від 500 грн. до 15000 грн. за допомогою онлайн кредитування, не виходячи з дому чи офісу.

У банку від Вас потрібна довідка про доходи. У «Топ Кредит» видають грошові кошти без довідки про доходи, без поручителів, без застави, з поганою кредитною історією. Ви користуєтеся грошима від 1 до 29 днів.

«Топ Кредит» - такий же кредитор, як і банк. Не варто забувати про свої зобов'язання. Але оплачуючи вчасно свої рахунки за боргом, Ви покращуєте свою кредитну історію в Українському бюро кредитних історій.

Послуги отримання мікропозики 24/7 в TOPCredit:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти