Отримати гроші

Як віддати борг, якщо звільнили з роботи?

Як віддати борг, якщо звільнили з роботи?

При складній економічній ситуації в країні, може трапитися так, що позичальник може втратити своє робоче місце. Знайти нове робоче місце, а також влаштуватися на нову роботу займе не один день. Кожен третій українець має боргові зобов'язання. Що робити, якщо роботи більше немає, а борги потрібно повертати?

Перше - це не впадати в паніку. Звичайно, це звучить банально, але тим не менш, не варто панікувати і пам'ятати про одне: безвихідних ситуацій не існує. Зберіться з думками, заспокойтеся і придумайте план виходу з ситуації, що склалася, навіть, якщо потрібний платіж в банк необхідно віднести сьогодні.

Друге - не ховайтеся від банку. Не заганяйте себе в «боргову яму» ще більше. Не ховайтеся від банку. Це тільки насторожить банківських співробітників, які зацікавлені в поверненні боргових коштів не менше, ніж Ви самі.

Третя порада - не зволікайте з походом в банк. Зверніться у відділення банку або зателефонуйте на гарячу лінію. Поясніть ситуацію, що склалася. Працівники банку обов'язково підуть Вам назустріч. Оплата боргу - взаємовигідний інтерес для обох сторін.

Як вчинити з виплатою боргу?

Ви можете рефінансувати або реструктурувати борг.

Рефінансування передбачає переоформлення банківського кредиту в тому ж банку, в якому Ви оформляли позику або в іншому банку на більш вигідних умовах. Наприклад, Ви оформляли кредит під 19% річних 3 роки тому, а зараз є пропозиції, при яких можна оформити позику при 13% в рік.

Реструктуризація банківського боргу можлива лише в банку, в якому Ви брали кредит. Звернутися з такою послугою в інший банк - неможливо. Реструктуризація надає кредитні канікули, але не позбавляє від зобов'язань.

Ще варіанти

Позичити гроші у друзів або родичів. Не кожен з людей Вашого найближчого оточення може надати Вам потрібну суму грошей. Так, і хто хоче присвячувати у свої проблеми?

Перекредитування в МФО

Ви подаєте заявку в мікрофінансову організацію «ТОП Кредит» і через 15 хвилин гроші у Вас на карті. Мікрокредит в «ТОП Кредит» - вихід з ситуації, коли потрібно віддати борг, а Вас звільнили з роботи. Ви отримуєте від 500 грн. до 15000 грн. за допомогою онлайн кредитування, не виходячи з дому чи офісу.

У банку від Вас потрібна довідка про доходи. У «Топ Кредит» видають грошові кошти без довідки про доходи, без поручителів, без застави, з поганою кредитною історією. Ви користуєтеся грошима від 1 до 29 днів.

«Топ Кредит» - такий же кредитор, як і банк. Не варто забувати про свої зобов'язання. Але оплачуючи вчасно свої рахунки за боргом, Ви покращуєте свою кредитну історію в Українському бюро кредитних історій.

Послуги отримання мікропозики 24/7 в TOPCredit:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Євген з Житомира отримав кредит на 11 100 грн в Top Credit
girl
Інеса з Миколаєва подала заявку на 13 200 грн в Top Credit
girl
Олександр з Житомира отримав кредит на 11 800 грн в Top Credit
girl
Ольга з Києва оплатила кредит на 10 000 грн в Top Credit
girl
Руслан з Рівного оплатив кредит на 10 800 грн в Top Credit
girl
Сергій з Житомира отримав кредит на 6 000 грн в Top Credit
girl
Михайло з Одеси отримав кредит на 12 500 грн в Top Credit
girl
Ольга з Луцька подала заявку на 500 грн в Top Credit
girl
Максим з Одеси подав заявку на 13 100 грн в Top Credit
girl
Федір з Дніпропетровська подав заявку на 5 100 грн в Top Credit
girl
Оксана з Кіровограда подала заявку на 3 100 грн в Top Credit
girl
Оксана з Чернівців оплатила кредит на 9 200 грн в Top Credit
girl
Поліна з Рівного отримала кредит на 10 700 грн в Top Credit
girl
Марія з Кіровограда отримала кредит на 13 600 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Чернівців оплатила кредит на 5 300 грн в Top Credit
girl
Михайло з Черкас подав заявку на 6 800 грн в Top Credit
girl
Ніна з Тернополя оплатила кредит на 14 000 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Івано-Франківська отримала кредит на 1 700 грн в Top Credit
girl
Інеса з Кіровограда подала заявку на 10 900 грн в Top Credit
girl
Дар'я з Одеси подала заявку на 13 600 грн в Top Credit