Отримати гроші

Грошові позики онлайн

Як отримати позику

Видача позик online: Інтернет до Ваших послуг

Інтернет завойовує все нові види сфери послуг, вже звичною стає процедура отримання грошової позики онлайн. Всі, хто стикався з тривалим і виснажливим процесом отримання кредиту в банку, прекрасно знають, що миттєво отримати кредит там неможливо. Це стосується і великих сум, і мікрокредитів. У будь-якому випадку, банком проводиться ретельна перевірка даних клієнта і його кредитної історії, на очікування рішення про видачу кредиту йде багато часу. Як правило, грошові позики видаються готівкою, або перераховуються на певний рахунок.

В сучасному динамічному ритмі життя, коли немає часу на відвідування офісів банків, збір документів, очікування банківського вердикту, або сума потрібна зараз і тут, виручить кредитна компанія «Top Credit». Це якраз та веб-компанія, де грошова позика онлайн взяти легко в лічені хвилини з переказом грошей у вигляді кредиту на будь-яку банківську карту, яку емітувала Україна. Мікрофінансових організація виручить в екстрених випадках, надаючи зрозумілі і прості умови. Наявність непогашених кредитів в банківських закладах не стоятиме на заваді видачу позички.

Прозорість та безпеку віртуальної процедури

«Top Credit» надає на сторінці сайту технологічний сервіс кредитування, доступний у всіх населених пунктах України 24 години на добу 7 днів на тиждень. Оформити онлайн-позику можливо з будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету: планшета, персонального комп'ютера або мобільного телефону, IT-процедура максимально спрощена, від моменту складання заявки на кредитування до перерахування грошей на пластикову карту проходить не більше 20 хвилин.

Заявка приймається від клієнтів у віці від 18 до 70 років. Ми не вимагаємо відомостей про щомісячний дохід, офіційному працевлаштуванні, метою кредитування, поручительство або заставу. Для отримання позики необхідно в електронну форму ввести достовірні дані:

  • ідентифікаційний код;
  • паспортні дані;
  • діючу карту Visa або MasterCard будь-якого банку;
  • особистий мобільний телефон, поштова скринька.

Щоб уникнути помилок і непорозумінь, з метою безпеки клієнта перед операцією перерахування грошей аутентифікує мобільного телефону і банківської карти, яка називається верифікацією. З карткового рахунку буде списана 1 гривня, а потім повернута назад. Тільки в разі успішного проходження транзакцій видається позика і перераховуються гроші на карту. Такі запобіжні заходи виправдані при випадки фішингу з банківських карт (несанкціонованого списання коштів).

Максимальна сума позики становить 15 000 гривень під 1,9 відсотків на добу. Ніяких прихованих комісій, штрафів за дострокове погашення або додаткових платежів не стягується. Відсотки нараховуються строго за використану суму за фіксованою ставкою. Можлива пролонгація позики на будь-який термін при тій же процентній ставці, єдина умова для цього - погашення відсотків за використання.

Гасити кредит, взятий онлайн, можна тим же віртуальним способом через особистий кабінет на сайті topcredit.org.ua, в терміналі самообслуговування або переказом через касу будь-якого банку.

Реалізація цифрових технологій з «Top Credit»

Отримати позику онлайн у вигляді невеликої суми грошей на короткий строк з «Top Credit» вигідно, тому що це:

  • швидко;
  • безпечно;
  • гарантована конфіденційність;
  • без будь-яких довідок;
  • не потрібно особиста присутність;
  • постійна підтримка.

Послуги оформлення онлайн кредиту 24/7 в Топ Кредит:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Тетяна з Одеси отримала кредит на 1 200 грн в Top Credit
girl
Олександр з Полтави отримав кредит на 10 300 грн в Top Credit
girl
Дар'я з Чернівців отримала кредит на 6 600 грн в Top Credit
girl
Семен з Хмельницького отримав кредит на 14 500 грн в Top Credit
girl
Максим з Миколаєва отримав кредит на 7 500 грн в Top Credit
girl
Інеса з Чернівців оплатила кредит на 9 300 грн в Top Credit
girl
Тарас з Запоріжжя оплатив кредит на 13 700 грн в Top Credit
girl
Гліб з Житомира отримав кредит на 11 800 грн в Top Credit
girl
Федір з Києва подав заявку на 11 900 грн в Top Credit
girl
Федір з Херсона подав заявку на 5 400 грн в Top Credit
girl
Олександр з Чернігова оплатив кредит на 10 400 грн в Top Credit
girl
Ксенія з Вінниці подала заявку на 5 200 грн в Top Credit
girl
Андрій з Чернігова оплатив кредит на 3 800 грн в Top Credit
girl
Поліна з Кіровограда оплатила кредит на 11 500 грн в Top Credit
girl
Георгій з Полтави подав заявку на 4 200 грн в Top Credit
girl
Руслан з Тернополя оплатив кредит на 2 200 грн в Top Credit
girl
Іван з Вінниці отримав кредит на 10 000 грн в Top Credit
girl
Павло з Хмельницького отримав кредит на 13 700 грн в Top Credit
girl
Анатолій з Полтави оплатив кредит на 12 200 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Івано-Франківська подала заявку на 13 100 грн в Top Credit