Оформити кредит

Як отримати мікропозику

Це стає можливим завдяки сучасним технологіям, з розвитком яких взяти в борг грошові кошти, не виходячи з дому, може практично кожен громадянин України. Онлайн-кредити - простий і зручний спосіб, за допомогою якого можна вирішити будь-які свої фінансові проблеми і не втягувати в процес рідних, близьких, друзів. Щоб отримати мікропозику на банківську карту, не доведеться витрачати багато особистого часу - 10 хвилин і все готово. Оформлення відбувається без додаткових документів і довідок про доходи.

Мікропозика є фінансовою послугою, яка надається людині для вирішення його тимчасових грошових труднощів. Кредит видається за лічені хвилини на невеликий термін під щоденний відсоток. Оформлення позики онлайн - простіше і швидше, ніж у відділенні. Для отримання необхідної суми достатньо залишити заявку на порталі, докласти фото- або сканкопії паспорта та ідентифікаційного коду, а також вказати свої дані для зв'язку. Оформлення відбувається цілодобово. Інформація з Вашого запиту обробляється в сервісі незалежно від того, в який час Ви відправили запит. Отримати гроші на карту можна протягом декількох після схвалення заявки.

Де оформити мікропозику?

Щоб оформити мікропозику, досить залишити заявку онлайн на нашому сайті і протягом декількох хвилин очікувати зворотного зв'язку від менеджерів до рішення з Вашого запиту. Щоб отримати необхідну суму в нашій фінансовій компанії, потрібно пройти просту реєстрацію на сайті, яка не займе у Вас більше 3 хвилин. Після входу в особистий кабінет Ви можете залишити заявку на отримання позики. Кожен, хто підходить під вікову категорію 18-70 років, має постійне місце роботи (офіційне / неофіційне), діючий номер телефону і банківську карту, може стати нашим клієнтом.

Ми видаємо позики на суму до 15 & nbsp; 000 грн.под 1,9% щодня. В процесі оформлення кредиту клієнт сам встановлює термін, після закінчення якого він повинен буде повернути всю суму з відсотками. Якщо ж на день виплати у Вас не буде необхідної суми, Ви можете продовжити договір на термін до 10 днів, погасивши відсотки за дні користування. Погашення позики здійснюється будь-яким зручним для Вас способом: за допомогою особистого кабінету і розділу "Відкритий позику", в терміналі самообслуговування, в будь-якому банку.

Топ-кредит - з нами завжди вигідно

Переймаючись питанням про те, де взяти мікрозаем, сміливо звертайтеся в нашу компанію. Ми пропонуємо вигідні процентні ставки для кожного, вимагаємо в процесі оформлення кредиту мінімальний пакет документів, пропонуємо необмежену кількість пролонгацій, надаємо різні варіанти оплати позики. Доступ до особистого профілю - цілодобовий. Подати заявку на кредит можна в будь-який час дня і ночі. Лінія консультації також працює без перерв і вихідних. Ви завжди маєте можливість задати питання нашим фахівцям.

Послуги отримання мікропозики в Top Credit:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти