Отримати гроші

Що таке мікропозика

Що таке мікропозика

Як отримати мікропозику

Це стає можливим завдяки сучасним технологіям, з розвитком яких взяти в борг грошові кошти, не виходячи з дому, може практично кожен громадянин України. Онлайн-кредити - простий і зручний спосіб, за допомогою якого можна вирішити будь-які свої фінансові проблеми і не втягувати в процес рідних, близьких, друзів. Щоб отримати мікропозику на банківську карту, не доведеться витрачати багато особистого часу - 10 хвилин і все готово. Оформлення відбувається без додаткових документів і довідок про доходи.

Мікропозика є фінансовою послугою, яка надається людині для вирішення його тимчасових грошових труднощів. Кредит видається за лічені хвилини на невеликий термін під щоденний відсоток. Оформлення позики онлайн - простіше і швидше, ніж у відділенні. Для отримання необхідної суми достатньо залишити заявку на порталі, докласти фото- або сканкопії паспорта та ідентифікаційного коду, а також вказати свої дані для зв'язку. Оформлення відбувається цілодобово. Інформація з Вашого запиту обробляється в сервісі незалежно від того, в який час Ви відправили запит. Отримати гроші на карту можна протягом декількох після схвалення заявки.

Де оформити мікропозику?

Щоб оформити мікропозику, досить залишити заявку онлайн на нашому сайті і протягом декількох хвилин очікувати зворотного зв'язку від менеджерів до рішення з Вашого запиту. Щоб отримати необхідну суму в нашій фінансовій компанії, потрібно пройти просту реєстрацію на сайті, яка не займе у Вас більше 3 хвилин. Після входу в особистий кабінет Ви можете залишити заявку на отримання позики. Кожен, хто підходить під вікову категорію 18-70 років, має постійне місце роботи (офіційне / неофіційне), діючий номер телефону і банківську карту, може стати нашим клієнтом.

Ми видаємо позики на суму до 15 & nbsp; 000 грн.под 1,9% щодня. В процесі оформлення кредиту клієнт сам встановлює термін, після закінчення якого він повинен буде повернути всю суму з відсотками. Якщо ж на день виплати у Вас не буде необхідної суми, Ви можете продовжити договір на термін до 10 днів, погасивши відсотки за дні користування. Погашення позики здійснюється будь-яким зручним для Вас способом: за допомогою особистого кабінету і розділу "Відкритий позику", в терміналі самообслуговування, в будь-якому банку.

Топ-кредит - з нами завжди вигідно

Переймаючись питанням про те, де взяти мікрозаем, сміливо звертайтеся в нашу компанію. Ми пропонуємо вигідні процентні ставки для кожного, вимагаємо в процесі оформлення кредиту мінімальний пакет документів, пропонуємо необмежену кількість пролонгацій, надаємо різні варіанти оплати позики. Доступ до особистого профілю - цілодобовий. Подати заявку на кредит можна в будь-який час дня і ночі. Лінія консультації також працює без перерв і вихідних. Ви завжди маєте можливість задати питання нашим фахівцям.

Послуги отримання мікропозики в Top Credit:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Антон з Миколаєва отримав кредит на 5 000 грн в Top Credit
girl
Анастасія з Рівного отримала кредит на 1 000 грн в Top Credit
girl
Семен з Вінниці подав заявку на 14 500 грн в Top Credit
girl
Інеса з Запоріжжя отримала кредит на 700 грн в Top Credit
girl
Євген з Житомира оплатив кредит на 13 100 грн в Top Credit
girl
Олена з Дніпропетровська оплатила кредит на 14 300 грн в Top Credit
girl
Віталій з Ужгорода подав заявку на 12 000 грн в Top Credit
girl
Олена з Тернополя подала заявку на 7 900 грн в Top Credit
girl
Ксенія з Черкас отримала кредит на 13 600 грн в Top Credit
girl
Петро з Чернігова оплатив кредит на 5 500 грн в Top Credit
girl
Гліб з Миколаєва отримав кредит на 1 300 грн в Top Credit
girl
Георгій з Миколаєва подав заявку на 14 300 грн в Top Credit
girl
Світлана з Одеси подала заявку на 6 000 грн в Top Credit
girl
Наталя з Сум подала заявку на 7 500 грн в Top Credit
girl
Ніна з Хмельницького подала заявку на 8 200 грн в Top Credit
girl
Леонід з Львова оплатив кредит на 7 000 грн в Top Credit
girl
Ольга з Миколаєва отримала кредит на 9 400 грн в Top Credit
girl
Олена з Ужгорода отримала кредит на 11 000 грн в Top Credit
girl
Тарас з Чернівців оплатив кредит на 1 200 грн в Top Credit
girl
Іван з Херсона отримав кредит на 1 700 грн в Top Credit