Оформити кредит

Чи можна взяти кредит онлайн?

Для пошуку одягу, обладнання або побутових приладів вже не потрібно їхати в магазин. Інтернет-портали розробляють зручні і зрозумілі форми своїх сайтів, наповнюють їх зображеннями і коротким описом, і будь-який відвідувач може переглядати пропозиції у себе вдома.

Оформити споживчий кредит готівкою стало теж можливо через Інтернет. У кожної людини може з'явитися непередбачена ситуація, в якій необхідна фінансова допомога. Іноді немає достатньої кількості часу або сил, щоб звертатися до відділення банку, збирати довідки, доводити свою платоспроможність. У такій ситуації виручають онлайн-кредити.

Онлайн-кредит (Україна)

Фінансова компанія «TOP Credit» пропонує послуги з надання міні-позик або невеликих кредитів фізичним особам, які проживають в Україні. Все, що потрібно для укладення договору - це паспорт, ідентифікаційний код і мобільний телефон. Пройшовши нескладну реєстрацію на сайті, Ви заповнюєте онлайн-заявку на отримання кредиту готівкою: вказуєте термін, на який Ви хочете взяти кошти, необхідну суму і спосіб отримання. Протягом & nbsp; 15 хвилин заявка обробляється, і на телефон приходить СМС-код, який потрібно ввести в форму на сайті. Запрошення сума автоматично перекладається на Вашу банківську карту. Оформити і отримати кредит онлайн просто!

Ми надаємо прості і зрозумілі фінансові послуги. Ніяких прихованих платежів, страхових сум або додаткових відсотків. Все гранично чітко і зрозуміло: грошову позику надається під 1,9% в день. Максимальний період терміну дії договору Ви регулюєте самі: якщо кожні 10 днів відсотки по кредиту погашаються, договір автоматично може пролонгуватись.

В разі виникнення питань щодо будь-якого пункту договору Ви завжди зможете отримати кваліфіковану роз'яснення від наших фахівців. Консультаційна підтримка можлива протягом усього терміну користування фінансовим позикою. Ви можете прямо зараз переконатися в легкості і прозорості послуг, що надаються.

Надійний інтернет-кредит

«TOP Credit» - це українська фінансова компанія зі зручним і потрібним сервісом з надання кредитів на актуальні потреби. Вас не будуть питати, куди Ви плануєте витратити отримані гроші, або вимагати довідку про доходи, майно. Нам потрібні тільки персональні дані користувача. Гроші перераховуються оперативно, без затримок. Наші умови - прозорі і стабільні. Підписавши договір кредитування, Ви можете бути впевненими в його надійності і незмінності.

Послуги отримання мікропозики 24/7 в TopCredit:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти