Отримати гроші

Оформлення кредиту

Як отримати кредит

Де можна отримати кредит?

Ще буквально 8-10 років тому, коли мікропозики на карту не були доступні, людям доводилося звертатися до сусідів, друзів, щоб позичити гроші до зарплати. Цей процес доставляв масу незручностей, пов'язаних, в тому числі, з підкресленням неплатоспроможності.

Кредит онлайн - простий і зручний спосіб вирішити свої проблеми за лічені хвилини. Сьогодні отримати необхідну суму можна, не виходячи з дому чи офісу, за 15 хвилин. Якщо ж Ви є постійним клієнтом нашої компанії - процес оформлення зводиться до мінімуму - 3-4 хвилини.

Отримання кредиту здійснюється онлайн через особистий кабінет користувача. Для цього достатньо пройти швидку реєстрацію на сайті і почати оформлення кредиту. Після вказівки ПІБ, дати народження, ідентифікаційного коду, телефону і пароля Ви можете користуватися послугами нашої компанії в будь-який час дня і ночі. Погодившись на обробку персональних даних, Ви отримуєте доступ до оформлення кредиту.

Ви можете стати нашим клієнтом, якщо підходите під вікову категорію 18-70 років, маєте постійне місце роботи (офіційне чи ні), активний номер телефону, контактну інформацію про знайомих, які можуть підтвердити Вашу особу та сканкопіі / фотографії паспорта та ІПН . Ми не вимагаємо довідок про доходи або інших паперів. Взяти гроші в кредит можна з мінімальним пакетом документів. Користувач сам визначає термін позики.

Де можна оформити кредит вигідно?

Переймаючись цим питанням, Ви можете сміливо звертатися в нашу компанію. У нас кожен клієнт може самостійно здійснити розрахунок суми і термін виплати кредиту. Ми надаємо позики на суму до 15 000 грн.под 1,9% щодня. Після подачі заявки протягом декількох хвилин чекайте зворотного зв'язку від наших фахівців з відповіддю за Вашою заявкою. Видача грошових коштів на банківську карту після схвалення позики відбувається в лічені секунди.

Після закінчення терміну кредитування Вам необхідно буде повернути всю суму повністю (разом з відсотками). Якщо така можливість відсутня, кожен може скористатися послугою пролонгації, за допомогою якої займ продовжується на строк до 10 днів. Кількість пролонгацій не обмежена. Для продовження терміну дії договору потрібно лише оплатити відсотки за користування кредитом. Погасити всю суму повністю можна будь-яким зручним для Вас способом: через особистий кабінет в розділі "Відкритий позику", за допомогою терміналу самообслуговування, в касі будь-якого банку країни.

Топ-кредит (Україна) - Ваш помічник при необхідності отримати позику

Якщо Ви роздумуєте, де можна взяти кредит швидко і під мінімальні відсотки - Ви на правильному шляху. Ми пропонуємо вигідні умови для всіх клієнтів. Оформити кредит може житель будь-якого міста України: Київ, Харків, Дніпропетровськ. Також доступні онлайн-кредити в Кривому Розі, Одесі, Запоріжжі та дрібніших населених пунктах. Ми працюємо кожен день без перерв і вихідних. Заявки обробляються цілодобово. Отримати грошові кошти Ви можете в будь-який зручний для Вас час. Не виходячи з дому, у Вас є можливість вирішити всі свої фінансові проблеми.

Послуги оформлення швидкої позики 24/7 в Топ Кредит:

Отримати гроші
Голосів: 0, у середньому: 0 з 5

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0800212171
Щодня з 9:00-20:00