Оформити кредит

Фінансова грамотність дуже важлива дисципліна, якою повинна володіти кожна людина, яка хоче навчитися управляти своїми доходами і витратами. На жаль, фінансової грамотності не навчають в школі або в університеті, тому цьому потрібно вчитися самостійно.

Фінансова грамотність навчить правильно розпоряджатися своїми коштами, які у Вас є в наявності, а також жити так, щоб уникнути кругообігу - від зарплати до зарплати. Мовою економістів це називається оптимізація сімейного (домашнього) бюджету, а також навчитися відкладати гроші на освіту, на ремонт житла, на подорожі, на оновлення гардеробу. Адже, правду кажуть, все, що Ви заощадили - значить заробили.

Для того, щоб навчитися економити, потрібно навчитися відкладати не більше 10% від щомісячного доходу. Ця сума достатня для того, щоб з часом відкласти потрібну суму грошей для покупки чогось значного, наприклад, нового телефону, покупки автомобіля. Все починається з прийнятого рішення. Економія в тому числі.

Відкладати гроші можна почати, економлячи на продуктах харчування, на придбанні одягу, побутової техніки, косметики та парфумерії. При правильному розподілі коштів, у Вас з часом почне виходити відкладати навіть більше 10% від своїх доходів.

Як економити, виплачуючи кредит?

Якщо у Вас є кредит, іпотека, розстрочка, то тоді відсоток грошей, який відкладається, потрібно зменшити до 5%. І ще одна порада, якщо у Вас велика сума за позикою, то тоді краще виплачувати її дрібними сумами, але за більш тривалий період, ніж намагатися виплатити всю суму відразу за більш менший проміжок часу.

На чому точно не варто економити:

1. Освіта
2. Здоров'я
3. Безпека

Думаємо, не варто пояснювати, чому ці три пункти є недоторканними.

Якщо життєві обставини складаються так, що потрібно в екстреному порядку отримати невелику суму грошей, то тоді варто звернутися в мікрофінансову організацію (МФО) - «ТОП Кредит», де можна отримати позику всього за 15 хвилин Вашого часу.

«ТОП Кредит» видає мікрокредити всім особам, які знаходяться у віковому діапазоні від 18 до 70 років, і в обов'язковому порядку є громадянами України.

Послуги отримання мікропозики 24/7 в TOP Credit:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти