Отримати гроші

Як дізнатися кредитну історію

Як дізнатися кредитну історію

У нашій країні збором інформації за всіма видами кредитів, позик, лізингу займається спеціальна державна установа, яка називається Українське бюро кредитних історій. Бюро збирає всю інформацію про видані, про виплачені, про невиплачені або про прострочені кредити по всім видам позик. Ця інформація збирається з усіх фінансових установ України: банків, мікрофінансових організацій (МФО), кредитних бюро і спілок, лізингових компаній.

Дізнатися свою кредитну історію на сьогоднішній день простіше, ніж коли-небудь раніше. По-перше, можна її дізнатись можна безпосередньо у Бюро, надавши запит, це можливо зробити один раз в рік абсолютно безкоштовно. Також є мобільний додаток для Android і IOS. Ще один варіант дізнатися персональну кредитну історію - це звернутися до банківської установи.Трапляється, так, що коли позичальник хоче взяти кредит у банку, йому відмовляють у видачі через погану кредитну історію. Що робити, якщо кредит не видають з поганою кредитною історією?

У компанії «ТОП Кредит» видають кредит онлайн без відмови. Відсоток видачі кредитних коштів відповідно до поданих заявок складає більше 90%. Кредит з поганою кредитною історією видають в мікрофінансовій організації. Більш того, вчасно або достроково, погашаючи взяті кредити, у позичальника є всі шанси поліпшити свою кредитну історію.Покращуючи свою кредитну історію шляхом взяття і вчасно закритими позиками в мікрофінансовій компанії «ТОП Кредит», дає Вам можливість у подальшому отримувати великі суми грошей для покриття своїх потреб, наприклад, для покупки квартири, будинку, машини.

Побутові ж витрати легко покриваються за допомогою мікрокредитів, які отримати легко і просто всього за 15 хвилин на свою банківську картку. Отримати від 500 грн. до 15 000 грн. можна, оформивши заявку онлайн на сайті компанії «ТОП Кредит», надавши документи, які засвідчують Вашу особу, а також номер банківської картки, на яку будуть зараховані гроші при позитивному рішенні менеджера компанії про їх видачу.

Умови кредитування - прості і прозорі. Термін користування мікрокредитом становить від 1 до 29 днів. Процентна ставка - 1,9% в день в залежності від взятої суми.

Послуги оформлення кредиту 24/7 в TopCredit:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Марія з Дніпропетровська отримала кредит на 14 200 грн в Top Credit
girl
Катерина з Чернівців подала заявку на 13 100 грн в Top Credit
girl
Тетяна з Рівного подала заявку на 7 900 грн в Top Credit
girl
Денис з Івано-Франківська подав заявку на 7 200 грн в Top Credit
girl
Антон з Луцька подав заявку на 5 000 грн в Top Credit
girl
Павло з Чернівців отримав кредит на 15 000 грн в Top Credit
girl
Юлія з Житомира подала заявку на 8 400 грн в Top Credit
girl
Ольга з Харкова оплатила кредит на 10 600 грн в Top Credit
girl
Ірина з Запоріжжя оплатила кредит на 6 200 грн в Top Credit
girl
Семен з Чернівців отримав кредит на 6 600 грн в Top Credit
girl
Антон з Вінниці оплатив кредит на 13 400 грн в Top Credit
girl
Жанна з Чернігова отримала кредит на 7 600 грн в Top Credit
girl
Інеса з Тернополя отримала кредит на 10 500 грн в Top Credit
girl
Олег з Дніпропетровська подав заявку на 5 800 грн в Top Credit
girl
Семен з Одеси отримав кредит на 1 400 грн в Top Credit
girl
Іван з Рівного подав заявку на 800 грн в Top Credit
girl
Марія з Луцька оплатила кредит на 11 000 грн в Top Credit
girl
Дмитро з Вінниці подав заявку на 1 000 грн в Top Credit
girl
Антон з Луцька оплатив кредит на 9 000 грн в Top Credit
girl
Ніна з Черкас отримала кредит на 3 300 грн в Top Credit