Оформити кредит

Свою популярність МФО отримали в порівнянні з іншими фінансовими компаніями завдяки трьом основним перевагам:

  • швидкість отримання грошей;
  • мінімальний пакет документів;
  • високий відсоток схвалюваних заявок.

Отримати гроші в компанії «Топ Кредит» можна всього за 15 хвилин. Для того, щоб це зробити не потрібно навіть виходити з дому. Оформити кредит, сидячи на улюбленому дивані, тепер цілком можливо. Онлайн реєстрація, оформлення заявки і отримання грошей заощаджує Ваш час. Більше не потрібно відвідувати відділення МФО, чекати своєї черги, поки звільнитися менеджер. Все, що Вам потрібно для подачі заявки на отримання грошей - це вільний доступ до мережі Інтернет. Тепер неважливо де Ви живете або працюєте. Оформити мікрокредит на карту онлайн можна з будь-якого населеного пункту країни.

Мінімальний пакет документів для отримання грошей включає в себе паспорт, ідентифікаційний код і карта банку. Картка потрібна для того, щоб на неї перевели Ваші гроші при позитивному рішенні менеджера про видачу позики.

Високий відсоток схвалюваних заявок. Близько 90% поданих заявок отримують позитивний результат на видачу кредитних грошей на карту. Отримати мікрокредит може громадянин України віком від 18 до 70 років. Компанія «Топ Кредит» видає позики домогосподаркам, особам з поганою кредитною історією, військовим, пенсіонерам, студентам, особам без офіційного працевлаштування. Мікрокредитування доступніша фінансова послуга для населення, ніж звичайний банківський кредит.

Єдина ложка дьогтю в цій бочці меду - це процентна ставка. Так, вона становить 1,9% в день. При перерахунку на 365 днів, вона виходить близько 700% на рік. Але на це є ряд причин. Перша причина, по якій у мікропозиці така процентна ставка - це та ж лояльність до своїх клієнтів. МФО дуже часто є жертвами шахраїв. Мікрокредит видається онлайн і за короткий проміжок часу. Трапляється, що зловмисники набирають позики, а потім ховаються. По суті мікрокредитні організації працюють за принципом ломбардів. Ось тільки при видачі грошей від клієнтів не потрібна застава. Тобто, кредитор не може себе застрахувати від збитків з боку шахраїв.

Чи на стільки високі відсотки, як здається?

Термін мікрокредитування - максимум 29 днів. Найбільша сума для видачі - 15 000 гривень. При такому терміні і сумі кредитування відсотки не виглядають космічними. І умови виглядають вигідними. Час дорожчий за гроші = швидка позику онлайн від «Топ Кредит»

З огляду на той факт, що МФО відкрили можливість для позичальників отримувати потрібну суму грошей з будь-якого місця, де є вихід в мережу, кожен клієнт компанії може отримати гроші «тут і зараз». Це оптимізує особистий час позичальника і надає оперативність в отриманні грошових коштів. Дуже часто взяти позику на кілька днів в МФО набагато вигідніше, ніж оформляти довгостроковий кредит у банку.

Послуги отримання мікропозики в TOP Credit:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти