Отримати гроші

Чому у МФО високі відсотки?

Чому у МФО високі відсотки?

Свою популярність МФО отримали в порівнянні з іншими фінансовими компаніями завдяки трьом основним перевагам:

  • швидкість отримання грошей;
  • мінімальний пакет документів;
  • високий відсоток схвалюваних заявок.

Отримати гроші в компанії «Топ Кредит» можна всього за 15 хвилин. Для того, щоб це зробити не потрібно навіть виходити з дому. Оформити кредит, сидячи на улюбленому дивані, тепер цілком можливо. Онлайн реєстрація, оформлення заявки і отримання грошей заощаджує Ваш час. Більше не потрібно відвідувати відділення МФО, чекати своєї черги, поки звільнитися менеджер. Все, що Вам потрібно для подачі заявки на отримання грошей - це вільний доступ до мережі Інтернет. Тепер неважливо де Ви живете або працюєте. Оформити мікрокредит на карту онлайн можна з будь-якого населеного пункту країни.

Мінімальний пакет документів для отримання грошей включає в себе паспорт, ідентифікаційний код і карта банку. Картка потрібна для того, щоб на неї перевели Ваші гроші при позитивному рішенні менеджера про видачу позики.

Високий відсоток схвалюваних заявок. Близько 90% поданих заявок отримують позитивний результат на видачу кредитних грошей на карту. Отримати мікрокредит може громадянин України віком від 18 до 70 років. Компанія «Топ Кредит» видає позики домогосподаркам, особам з поганою кредитною історією, військовим, пенсіонерам, студентам, особам без офіційного працевлаштування. Мікрокредитування доступніша фінансова послуга для населення, ніж звичайний банківський кредит.

Єдина ложка дьогтю в цій бочці меду - це процентна ставка. Так, вона становить 1,9% в день. При перерахунку на 365 днів, вона виходить близько 700% на рік. Але на це є ряд причин.Перша причина, по якій у мікропозиці така процентна ставка - це та ж лояльність до своїх клієнтів. МФО дуже часто є жертвами шахраїв. Мікрокредит видається онлайн і за короткий проміжок часу. Трапляється, що зловмисники набирають позики, а потім ховаються. По суті мікрокредитні організації працюють за принципом ломбардів. Ось тільки при видачі грошей від клієнтів не потрібна застава. Тобто, кредитор не може себе застрахувати від збитків з боку шахраїв.

Чи на стільки високі відсотки, як здається?

Термін мікрокредитування - максимум 29 днів. Найбільша сума для видачі - 15 000 гривень. При такому терміні і сумі кредитування відсотки не виглядають космічними. І умови виглядають вигідними.Час дорожчий за гроші = швидка позику онлайн від «Топ Кредит»

З огляду на той факт, що МФО відкрили можливість для позичальників отримувати потрібну суму грошей з будь-якого місця, де є вихід в мережу, кожен клієнт компанії може отримати гроші «тут і зараз». Це оптимізує особистий час позичальника і надає оперативність в отриманні грошових коштів. Дуже часто взяти позику на кілька днів в МФО набагато вигідніше, ніж оформляти довгостроковий кредит у банку.

Послуги отримання мікропозики в TOP Credit:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Щодня з 9:00-18:00
girl
Вадим з Сум оплатив кредит на 14 800 грн в Top Credit
girl
Руслан з Кіровограда подав заявку на 5 900 грн в Top Credit
girl
Катерина з Тернополя оплатила кредит на 2 400 грн в Top Credit
girl
Юлія з Львова отримала кредит на 7 400 грн в Top Credit
girl
Федір з Чернівців подав заявку на 6 100 грн в Top Credit
girl
Євген з Сум подав заявку на 2 900 грн в Top Credit
girl
Ольга з Івано-Франківська оплатила кредит на 13 200 грн в Top Credit
girl
Софія з Житомира оплатила кредит на 6 700 грн в Top Credit
girl
Дмитро з Хмельницького отримав кредит на 3 700 грн в Top Credit
girl
Микола з Чернігова оплатив кредит на 1 500 грн в Top Credit
girl
Ірина з Дніпропетровська подала заявку на 3 000 грн в Top Credit
girl
Анастасія з Сум подала заявку на 5 900 грн в Top Credit
girl
Світлана з Одеси отримала кредит на 14 200 грн в Top Credit
girl
Євгенія з Рівного подала заявку на 2 400 грн в Top Credit
girl
Поліна з Вінниці оплатила кредит на 8 500 грн в Top Credit
girl
Максим з Запоріжжя оплатив кредит на 3 800 грн в Top Credit
girl
Наталя з Харкова отримала кредит на 4 700 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Рівного отримала кредит на 2 400 грн в Top Credit
girl
Ірина з Полтави отримала кредит на 14 000 грн в Top Credit
girl
Алла з Рівного оплатила кредит на 1 000 грн в Top Credit