Оформити кредит

Товарний кредит від TOP Credit

Звичайно, гроші - не головне в житті, проте часом їх нестача відчувається дуже гостро. Що ж робити, якщо який-небудь товар потрібен терміново, а фінансових коштів на його купівлю у Вас трохи не вистачає? Виходом стане споживчий кредит. Подібний вид кредитування здійснюється практично будь-яким банком, однак його оформлення в такого роду організаціях має цілий ряд недоліків.

В банках Ви витратите велику кількість часу на те, щоб отримати гроші в борг. Доведеться зв'язуватися безпосередньо з співробітниками банку, отримувати кредитну карту, плюс до цього, плата за користування грошовими коштами часто виявляється набагато вище очікуваної. Що стосується товарних кредитів - в більшості банків передбачений чіткий список магазинів-партнерів, на покупку товарів в якому Вам зможуть надати позику. Це накладає певні обмеження і створює незручності.

Але не все так безнадійно. Фінансово-кредитні організації, такі як TOP Credit, дають можливість обійти складну систему і отримати гроші в борг набагато швидше і легше.

Швидке і надійне оформлення

На нашому сайті Ви зможете оформити кредит на придбання товарів і отримати гроші всього за кілька хвилин. Система, якою ми користуємося, дозволяє швидко проаналізувати зазначені Вами при реєстрації дані, тому отримати кредитні кошти Ви зможете навіть перебуваючи вже безпосередньо в магазині. Надайте нам мінімальну інформацію про себе, прикладіть скани паспорта та ідентифікаційного коду. Довідки про доходи або будь-які додаткові документи для відкриття кредитної лінії не будуть потрібні.

Кредит на товар буде наданий на 21 день. Якщо протягом цього періоду у Вас не буде можливості розрахуватися, але Ви зможете погасити відсотки за користування грошовими коштами, ми запропонуємо пролонгацію кредиту. Повернути позикові гроші так само просто, як їх отримати - для цього потрібно зробити стандартний банківський переказ або скористатися платіжним терміналом.

На відміну від банків, ми не розглядаємо негативну кредитну історію як основний фактор, що перешкоджає видачі кредитних коштів. Наша компанія може навіть допомогти поліпшити вже існуючу історію, адже ми відправляємо звіти в Бюро Кредитних Історій України кожен раз після закриття кредиту.

Отримання кредитних коштів в TOP Credit

Компанія TOP Credit є організацією, що працює на онлайн-платформі. У зв'язку з цим витрати на оформлення кредитів значно знижуються, завдяки чому ми готові надати нашим клієнтам набагато вигідніші умови кредитування.

Щоб взяти гроші взаём в TOP Credit, досить лише заповнити невелику анкету на сайті і дочекатися рішення щодо видачі кредиту. Ми не висуваємо нашим клієнтам особливо суворих вимог і не намагаємося обдурити за допомогою прихованих відсотків. Співпраця з нами засноване на взаємній довірі. На даному етапі вже більше 20000 клієнтів скористалися нашими послугами. Завдяки TOP Credit, отримати товарний кредит тепер можна навіть стоячи біля прилавка магазину. Все, що Вам знадобиться - це підключення до Інтернету і наявність будь-якої банківської карти.

Якщо в процесі оформлення кредиту на товар у Вас з'являться якісь питання - на сайті є вбудована кнопка зворотного зв'язку, після натискання якої з Вами зв'яжуться наші консультанти.

Послуги отримання мікропозики в ТопКредит:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти