Оформити кредит

В Україні до 24 квітня 2020 року оголошено надзвичайну ситуацію. Більшість населення країни перебуває в режимі самоізоляції. Карантин забороняє залишати свої будинки крім найнеобхідніших випадків: походи в магазини, аптеки, банк. Один з випадків, який дозволяє нам перебувати поза домом - це вигул собаки. Однак, щоб зробити це максимально безпечно, варто дотримуватися деяких правил.

Вибирайте правильний час і місце

Краще за все гуляти зі своїм вихованцем - це ранній ранок і пізній вечір. В цей час доби людей найменше. Так ви знизити ризик контакту з людьми та іншими тваринами.

Дотримуйтесь дистанції

У під'їзді, на сходовій клітці, у ліфті, на вулиці дотримуйтесь необхідної соціальної дистанції - мінімум 1,5 метра. Виключайте будь-який контакт свого улюбленця з іншими людьми. Не дозволяйте стороннім, у тому числі дітям, гладити вашу собаку.

Не спускайте собаку з повідка

Не спускайте свого вихованця з повідця під час прогулянки, навіть якщо ваша собака мініатюрних розмірів. Повідець дозволяє контролювати пересування собаки. Це особливо актуально, якщо ваш вихованець гіперактивний.

Ретельно мити лапи

Після кожної прогулянки дуже важливо мити лапи свого вихованця. Використовуйте для цього антибактеріальне мило. Якщо ваша собака носить одяг, його також потрібно якомога частіше прати. Ці правила відносяться до нашийника, повідця.

Мийте руки

Після кожної прогулянки з собакою мийте свої руки, згідно з усіма рекомендаціями ВООЗ. Якщо ви боїтеся пересушувати шкіру, використовуйте рідке мило і зволожуючий крем.

На даний момент вірогідність зараження вихованцем коронавірусом не підтверджена. Це також зазначено на офіційному сайті Всесвітньої організації охорони здоров'я. Тому не переживайте, вихід на вулицю для вашого улюбленця не несе ніякої небезпеки.

Бережіть себе, своїх близьких і своїх вихованців!

Будьте здорові!

З турботою про вас, команда "Топ Кредит".

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти