Отримати гроші

Як оформити термінову позику на карту

Як оформити термінову позику на карту

Термінові онлайн-позики на банківську карту

Багато з нас, напевно, стикалися з ситуацією, коли отримана в минулому місяці зарплата закінчується, а до авансу чекати ще кілька днів або цілий тиждень. Брати в борг у друзів, рідних або близьких не хочеться, а оформляти повноцінний кредит в банку немає сенсу, адже грошові кошти необхідні лише на кілька діб.

Сьогодні вирішити свої фінансові проблеми можна легко і просто за допомогою оформлення мікропозик онлайн на карту. Все, що від Вас потрібно - заповнити заявку на сайті нашої компанії і вказати термін, на який бажаєте оформити кредит. Ніяких черг в офісах, ксерокопіювання документів та паперової тяганини. Для отримання необхідної суми Вам не доведеться навіть виходити з дому або свого робочого кабінету. Оформити бажаний кредит можна через мережу Інтернет. Рішення про видачу позики приймається протягом декількох хвилин після надання всіх необхідних даних, а саме: сканкопію або фотографій паспорта та ідентифікаційного коду, контактного номера телефону, контактних даних знайомих / друзів, які можуть підтвердити Вашу особу, номера банківської карти. Взяти терміновий позику на карту може практично кожен, який відповідає віковій категорії 18-70 років.

Для отримання мікрокредиту в нашій компанії досить пройти реєстрацію на сайті, заповнити анкету, надати всі необхідні дані для обробки інформації та прийняття рішення. Через кілька хвилин, в разі схвалення заявки на кредит, на Ваш номер телефону прийде підтверджує смс з номером договору, який необхідно ввести у відповідну графу в особистому кабінеті. Після цього гроші надійдуть на карту.

З компанією Top Credit терміново отримати позику на карту - легко і зручно

Прискорений тим життя сьогодні відбивається не тільки на кожному з нас, але і на звичних процесах отримання кредитних коштів. Для тих, хто цінує свій час і не бажає ходити по різним банкам в пошуках вигідних умов для мікропозик, є оптимальний варіант - експрес-кредит на карту будь-якого банку України. Це по-справжньому швидкі гроші, які Ви можете отримати після оформлення заявки не за тиждень чи кілька днів, а через пару хвилин. Для кожного клієнта діють однакові умови кредитування: до 15000 грн.под 1,9% на добу. Термін кредиту позичальник встановлює індивідуально в своєму особистому кабінеті.

В разі відсутності всієї суми на руках на день погашення кредиту Ви можете продовжити свій договір на термін до 10 днів, сплативши при цьому тільки відсотки за користування. Кількість пролонгацій не обмежена. Процедура здійснюється за лічені хвилини шляхом натискання кнопки "Пролонгація" в особистому кабінеті. Якщо ж у Вас є можливість оплачувати позику частково протягом всього терміну кредитування - Ви можете це зробити без комісії. Також мікропозик можна погасити достроково, сплативши при цьому відсотки за фактичне користування і тіло кредиту.

Терміново взяти онлайн-позику на карту банку

Наша компанія існує на фінансовому ринку три роки і надає громадянам України якісні послуги кредитування на будь-які цілі. Ми йдемо в ногу з часом, саме тому створили для кожного з Вас спеціальну можливість отримати мікропозик якомога швидше - онлайн на карту банку. На сайті можна подати заявку на кредит за лічені хвилини. Рішення приймається в найкоротші терміни. За більш детальною інформацією та з будь-яких питань звертайтесь за вказаним номером телефону або пишіть свій, і Вам зателефонують протягом 30 секунд.

Послуги отримання займу в ТОП Кредит:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Щодня з 9:00-18:00
girl
Антон з Ужгорода подав заявку на 1 300 грн в Top Credit
girl
Тетяна з Тернополя отримала кредит на 500 грн в Top Credit
girl
Павло з Харкова оплатив кредит на 11 300 грн в Top Credit
girl
Максим з Чернівців подав заявку на 11 500 грн в Top Credit
girl
Петро з Києва оплатив кредит на 7 500 грн в Top Credit
girl
Максим з Чернівців отримав кредит на 900 грн в Top Credit
girl
Ірина з Хмельницького оплатила кредит на 7 300 грн в Top Credit
girl
Тетяна з Кіровограда отримала кредит на 6 600 грн в Top Credit
girl
Леонід з Львова оплатив кредит на 8 400 грн в Top Credit
girl
Богдан з Дніпропетровська отримав кредит на 14 500 грн в Top Credit
girl
Софія з Дніпропетровська отримала кредит на 7 100 грн в Top Credit
girl
Світлана з Одеси отримала кредит на 10 100 грн в Top Credit
girl
Богдан з Ужгорода оплатив кредит на 2 900 грн в Top Credit
girl
Анна з Львова отримала кредит на 6 300 грн в Top Credit
girl
Ірина з Дніпропетровська оплатила кредит на 6 600 грн в Top Credit
girl
Тетяна з Дніпропетровська подала заявку на 2 700 грн в Top Credit
girl
Павло з Львова подав заявку на 6 900 грн в Top Credit
girl
Жанна з Кіровограда отримала кредит на 800 грн в Top Credit
girl
Євгенія з Запоріжжя оплатила кредит на 4 300 грн в Top Credit
girl
Михайло з Хмельницького подав заявку на 5 700 грн в Top Credit