Оформити кредит

Термінові онлайн-позики на банківську карту

Багато з нас, напевно, стикалися з ситуацією, коли отримана в минулому місяці зарплата закінчується, а до авансу чекати ще кілька днів або цілий тиждень. Брати в борг у друзів, рідних або близьких не хочеться, а оформляти повноцінний кредит в банку немає сенсу, адже грошові кошти необхідні лише на кілька діб.

Сьогодні вирішити свої фінансові проблеми можна легко і просто за допомогою оформлення мікропозик онлайн на карту. Все, що від Вас потрібно - заповнити заявку на сайті нашої компанії і вказати термін, на який бажаєте оформити кредит. Ніяких черг в офісах, ксерокопіювання документів та паперової тяганини. Для отримання необхідної суми Вам не доведеться навіть виходити з дому або свого робочого кабінету. Оформити бажаний кредит можна через мережу Інтернет. Рішення про видачу позики приймається протягом декількох хвилин після надання всіх необхідних даних, а саме: сканкопію або фотографій паспорта та ідентифікаційного коду, контактного номера телефону, контактних даних знайомих / друзів, які можуть підтвердити Вашу особу, номера банківської карти. Взяти терміновий позику на карту може практично кожен, який відповідає віковій категорії 18-70 років.

Для отримання мікрокредиту в нашій компанії досить пройти реєстрацію на сайті, заповнити анкету, надати всі необхідні дані для обробки інформації та прийняття рішення. Через кілька хвилин, в разі схвалення заявки на кредит, на Ваш номер телефону прийде підтверджує смс з номером договору, який необхідно ввести у відповідну графу в особистому кабінеті. Після цього гроші надійдуть на карту.

З компанією Top Credit терміново отримати позику на карту - легко і зручно

Прискорений тим життя сьогодні відбивається не тільки на кожному з нас, але і на звичних процесах отримання кредитних коштів. Для тих, хто цінує свій час і не бажає ходити по різним банкам в пошуках вигідних умов для мікропозик, є оптимальний варіант - експрес-кредит на карту будь-якого банку України. Це по-справжньому швидкі гроші, які Ви можете отримати після оформлення заявки не за тиждень чи кілька днів, а через пару хвилин. Для кожного клієнта діють однакові умови кредитування: до 15000 грн.под 1,9% на добу. Термін кредиту позичальник встановлює індивідуально в своєму особистому кабінеті.

В разі відсутності всієї суми на руках на день погашення кредиту Ви можете продовжити свій договір на термін до 10 днів, сплативши при цьому тільки відсотки за користування. Кількість пролонгацій не обмежена. Процедура здійснюється за лічені хвилини шляхом натискання кнопки "Пролонгація" в особистому кабінеті. Якщо ж у Вас є можливість оплачувати позику частково протягом всього терміну кредитування - Ви можете це зробити без комісії. Також мікропозик можна погасити достроково, сплативши при цьому відсотки за фактичне користування і тіло кредиту.

Терміново взяти онлайн-позику на карту банку

Наша компанія існує на фінансовому ринку три роки і надає громадянам України якісні послуги кредитування на будь-які цілі. Ми йдемо в ногу з часом, саме тому створили для кожного з Вас спеціальну можливість отримати мікропозик якомога швидше - онлайн на карту банку. На сайті можна подати заявку на кредит за лічені хвилини. Рішення приймається в найкоротші терміни. За більш детальною інформацією та з будь-яких питань звертайтесь за вказаним номером телефону або пишіть свій, і Вам зателефонують протягом 30 секунд.

Послуги отримання займу в ТОП Кредит:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти