Оформити кредит

Кредит на придбання техніки

Власники власного будинку або квартири часто стикаються з ситуацією, коли якась побутова техніка виходить з ладу. На жаль, відбувається це в більшості випадків несподівано, а витрати на придбання нової надають часом серйозний удар по бюджету. Так що ж робити, якщо у Вас, наприклад, раптово зламалася пральна машина, а грошей на покупку нової на даний момент немає? Відмінним виходом з такої ситуації стане можливість взяти гроші в борг у фінансово-кредитній організації.

Компанія TOP Credit готова надати кредит на покупку будь-якого виду техніки протягом максимально короткого часу. Наша організація повністю перейшла на онлайн-платформу, завдяки чому значно знижуються витрати на відкриття та оформлення кредитної лінії. Як наслідок, ми надаємо більш низькі процентні ставки, ніж у конкурентів. На нашому порталі Ви зможете швидко, без зайвих клопотів отримати гроші і вже через кілька хвилин відправитися за покупкою техніки. Для того, щоб оформити кредитну заявку, Вам не доведеться кудись їхати - вся операція легко відбувається в режимі он-лайн навіть з мобільних пристроїв.

Відкриття кредитної лінії в TOP Credit

Щоб отримати кредит на придбання техніки в нашій компанії, Вам знадобиться всього лише мати при собі банківську картку будь-якого банку. Надання будь-яких довідок нашими умовами не передбачено, для оформлення позики знадобляться лише сканкопіі паспорта та ідентифікаційного коду. При оформленні заявки також потрібно буде вказати контактний номер телефону. Як тільки ми перевіримо Вашу анкету, буде прийнято рішення про можливість видачі кредиту.

Кредит буде виданий Вам на термін 21 день. Якщо протягом цього періоду Ви не встигаєте повернути гроші, але повністю виплачуєте відсотки за користування, у Вас з'являється можливість скористатися функцією пролонгації терміну позики. З її активацією кредит продовжується ще на 10 днів. Якщо ж гроші для погашення кредиту, навпаки, з'явилися у Вас раніше - можна буде відразу закрити кредитну лінію, виплативши суму заборгованості і не переплачуючи відсотки за дні, що залишилися.

Переваги співпраці з TOP Credit

Фінансова організація TOP Credit надає зрозумілі умови кредитування, завдяки яким на даний момент вже більше 20 тисяч осіб скористалися нашими послугами і отримали гроші в борг. Швидкість, зручність і надійність - наші головні пріоритети. Клієнти, що регулярно користуються кредитами, будуть раді дізнатися, що з нашою допомогою можна поліпшити кредитну історію. Ми відправляємо офіційні дані про закриття кредитної лінії в Бюро Кредитних Історій, так що в разі своєчасних виплат Ваші шанси на отримання кредитних коштів в подальшому збільшуються.

Повернути гроші так само просто, як і отримати їх - для цього є окрема кнопка в особистому кабінеті. Ви також можете просто перерахувати необхідну суму за допомогою стандартного банківського переказу або через платіжний термінал.

Фахівці компанії TOP Credit завжди готові проконсультувати Вас з приводу кредитування та його умов - для зв'язку на сайті передбачений номер гарячий лінії і кнопка зворотного дзвінка.

Послуги отримання мікропозики 24/7 в ТопКредит:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти