Отримати гроші

Як взяти техніку в кредит

Як взяти техніку в кредит

Кредит на придбання техніки

Власники власного будинку або квартири часто стикаються з ситуацією, коли якась побутова техніка виходить з ладу. На жаль, відбувається це в більшості випадків несподівано, а витрати на придбання нової надають часом серйозний удар по бюджету. Так що ж робити, якщо у Вас, наприклад, раптово зламалася пральна машина, а грошей на покупку нової на даний момент немає? Відмінним виходом з такої ситуації стане можливість взяти гроші в борг у фінансово-кредитній організації.

Компанія TOP Credit готова надати кредит на покупку будь-якого виду техніки протягом максимально короткого часу. Наша організація повністю перейшла на онлайн-платформу, завдяки чому значно знижуються витрати на відкриття та оформлення кредитної лінії. Як наслідок, ми надаємо більш низькі процентні ставки, ніж у конкурентів. На нашому порталі Ви зможете швидко, без зайвих клопотів отримати гроші і вже через кілька хвилин відправитися за покупкою техніки. Для того, щоб оформити кредитну заявку, Вам не доведеться кудись їхати - вся операція легко відбувається в режимі он-лайн навіть з мобільних пристроїв.

Відкриття кредитної лінії в TOP Credit

Щоб отримати кредит на придбання техніки в нашій компанії, Вам знадобиться всього лише мати при собі банківську картку будь-якого банку. Надання будь-яких довідок нашими умовами не передбачено, для оформлення позики знадобляться лише сканкопіі паспорта та ідентифікаційного коду. При оформленні заявки також потрібно буде вказати контактний номер телефону. Як тільки ми перевіримо Вашу анкету, буде прийнято рішення про можливість видачі кредиту.

Кредит буде виданий Вам на термін 21 день. Якщо протягом цього періоду Ви не встигаєте повернути гроші, але повністю виплачуєте відсотки за користування, у Вас з'являється можливість скористатися функцією пролонгації терміну позики. З її активацією кредит продовжується ще на 10 днів. Якщо ж гроші для погашення кредиту, навпаки, з'явилися у Вас раніше - можна буде відразу закрити кредитну лінію, виплативши суму заборгованості і не переплачуючи відсотки за дні, що залишилися.

Переваги співпраці з TOP Credit

Фінансова організація TOP Credit надає зрозумілі умови кредитування, завдяки яким на даний момент вже більше 20 тисяч осіб скористалися нашими послугами і отримали гроші в борг. Швидкість, зручність і надійність - наші головні пріоритети. Клієнти, що регулярно користуються кредитами, будуть раді дізнатися, що з нашою допомогою можна поліпшити кредитну історію. Ми відправляємо офіційні дані про закриття кредитної лінії в Бюро Кредитних Історій, так що в разі своєчасних виплат Ваші шанси на отримання кредитних коштів в подальшому збільшуються.

Повернути гроші так само просто, як і отримати їх - для цього є окрема кнопка в особистому кабінеті. Ви також можете просто перерахувати необхідну суму за допомогою стандартного банківського переказу або через платіжний термінал.

Фахівці компанії TOP Credit завжди готові проконсультувати Вас з приводу кредитування та його умов - для зв'язку на сайті передбачений номер гарячий лінії і кнопка зворотного дзвінка.

Послуги отримання мікропозики 24/7 в ТопКредит:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Андрій з Черкас оплатив кредит на 5 700 грн в Top Credit
girl
Павло з Черкас оплатив кредит на 10 300 грн в Top Credit
girl
Антон з Сум отримав кредит на 1 600 грн в Top Credit
girl
Денис з Черкас оплатив кредит на 900 грн в Top Credit
girl
Олена з Вінниці подала заявку на 5 700 грн в Top Credit
girl
Алла з Тернополя оплатила кредит на 11 700 грн в Top Credit
girl
Євген з Чернівців подав заявку на 2 400 грн в Top Credit
girl
Марія з Луцька оплатила кредит на 2 300 грн в Top Credit
girl
Людмила з Києва отримала кредит на 6 700 грн в Top Credit
girl
Марія з Сум отримала кредит на 3 100 грн в Top Credit
girl
Олексій з Рівного отримав кредит на 3 300 грн в Top Credit
girl
Микола з Києва отримав кредит на 13 500 грн в Top Credit
girl
Павло з Черкас отримав кредит на 11 500 грн в Top Credit
girl
Марія з Херсона отримала кредит на 4 100 грн в Top Credit
girl
Павло з Дніпропетровська оплатив кредит на 6 600 грн в Top Credit
girl
Юлія з Харкова оплатила кредит на 12 900 грн в Top Credit
girl
Анатолій з Рівного подав заявку на 13 600 грн в Top Credit
girl
Дар'я з Луцька подала заявку на 8 000 грн в Top Credit
girl
Інеса з Рівного оплатила кредит на 6 100 грн в Top Credit
girl
Ксенія з Тернополя оплатила кредит на 1 000 грн в Top Credit