Отримати гроші

Як взяти техніку в кредит

Як взяти техніку в кредит

Кредит на придбання техніки

Власники власного будинку або квартири часто стикаються з ситуацією, коли якась побутова техніка виходить з ладу. На жаль, відбувається це в більшості випадків несподівано, а витрати на придбання нової надають часом серйозний удар по бюджету. Так що ж робити, якщо у Вас, наприклад, раптово зламалася пральна машина, а грошей на покупку нової на даний момент немає? Відмінним виходом з такої ситуації стане можливість взяти гроші в борг у фінансово-кредитній організації.

Компанія TOP Credit готова надати кредит на покупку будь-якого виду техніки протягом максимально короткого часу. Наша організація повністю перейшла на онлайн-платформу, завдяки чому значно знижуються витрати на відкриття та оформлення кредитної лінії. Як наслідок, ми надаємо більш низькі процентні ставки, ніж у конкурентів. На нашому порталі Ви зможете швидко, без зайвих клопотів отримати гроші і вже через кілька хвилин відправитися за покупкою техніки. Для того, щоб оформити кредитну заявку, Вам не доведеться кудись їхати - вся операція легко відбувається в режимі он-лайн навіть з мобільних пристроїв.

Відкриття кредитної лінії в TOP Credit

Щоб отримати кредит на придбання техніки в нашій компанії, Вам знадобиться всього лише мати при собі банківську картку будь-якого банку. Надання будь-яких довідок нашими умовами не передбачено, для оформлення позики знадобляться лише сканкопіі паспорта та ідентифікаційного коду. При оформленні заявки також потрібно буде вказати контактний номер телефону. Як тільки ми перевіримо Вашу анкету, буде прийнято рішення про можливість видачі кредиту.

Кредит буде виданий Вам на термін 21 день. Якщо протягом цього періоду Ви не встигаєте повернути гроші, але повністю виплачуєте відсотки за користування, у Вас з'являється можливість скористатися функцією пролонгації терміну позики. З її активацією кредит продовжується ще на 10 днів. Якщо ж гроші для погашення кредиту, навпаки, з'явилися у Вас раніше - можна буде відразу закрити кредитну лінію, виплативши суму заборгованості і не переплачуючи відсотки за дні, що залишилися.

Переваги співпраці з TOP Credit

Фінансова організація TOP Credit надає зрозумілі умови кредитування, завдяки яким на даний момент вже більше 20 тисяч осіб скористалися нашими послугами і отримали гроші в борг. Швидкість, зручність і надійність - наші головні пріоритети. Клієнти, що регулярно користуються кредитами, будуть раді дізнатися, що з нашою допомогою можна поліпшити кредитну історію. Ми відправляємо офіційні дані про закриття кредитної лінії в Бюро Кредитних Історій, так що в разі своєчасних виплат Ваші шанси на отримання кредитних коштів в подальшому збільшуються.

Повернути гроші так само просто, як і отримати їх - для цього є окрема кнопка в особистому кабінеті. Ви також можете просто перерахувати необхідну суму за допомогою стандартного банківського переказу або через платіжний термінал.

Фахівці компанії TOP Credit завжди готові проконсультувати Вас з приводу кредитування та його умов - для зв'язку на сайті передбачений номер гарячий лінії і кнопка зворотного дзвінка.

Послуги отримання мікропозики 24/7 в ТопКредит:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Щодня з 9:00-18:00
girl
Дар'я з Миколаєва подала заявку на 3 400 грн в Top Credit
girl
Дар'я з Луцька оплатила кредит на 11 900 грн в Top Credit
girl
Алла з Чернігова подала заявку на 7 800 грн в Top Credit
girl
Інеса з Івано-Франківська отримала кредит на 7 100 грн в Top Credit
girl
Поліна з Харкова оплатила кредит на 2 300 грн в Top Credit
girl
Тарас з Сум подав заявку на 8 000 грн в Top Credit
girl
Ніна з Хмельницького отримала кредит на 500 грн в Top Credit
girl
Оксана з Черкас отримала кредит на 9 200 грн в Top Credit
girl
Тетяна з Дніпропетровська оплатила кредит на 4 000 грн в Top Credit
girl
Анатолій з Черкас подав заявку на 4 300 грн в Top Credit
girl
Катерина з Рівного оплатила кредит на 700 грн в Top Credit
girl
Віталій з Дніпропетровська отримав кредит на 14 600 грн в Top Credit
girl
Дмитро з Сум оплатив кредит на 2 500 грн в Top Credit
girl
Анна з Львова отримала кредит на 1 400 грн в Top Credit
girl
Олег з Києва оплатив кредит на 5 300 грн в Top Credit
girl
Олексій з Херсона подав заявку на 10 300 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Дніпропетровська подала заявку на 6 000 грн в Top Credit
girl
Олег з Запоріжжя оплатив кредит на 4 900 грн в Top Credit
girl
Ніна з Тернополя подала заявку на 7 900 грн в Top Credit
girl
Сергій з Одеси отримав кредит на 11 900 грн в Top Credit