Отримати гроші

Синдикований кредит - що це?

Синдикований кредит - що це?

Зміст статті:

 1. Що таке синдикований кредит?
 2. Особливості синдикованого кредиту
 3. Умови кредитування в мікрофінансовій компанії «Топ Кредит»
 4. Перелік документів

У світі існує понад 100 видів кредитів. Усі вони діляться в основному за такими критеріями:

 • суб'єкти кредитування,
 • сума кредитування,
 • мета кредитування,
 • процентна ставка кредиту,
 • період кредитування.

Одним з видів кредитування в світі фінансових послуг - синдикований кредит.

Що таке синдикований кредит?

Синдикований кредит - це такий вид кредиту, який надають відразу кілька кредиторів (не менше двох) одному позичальнику. Суб'єкти даної угоди беруть участь у певних частках і рамках єдиної кредитної угоди.

Особливості синдикованого кредиту:

 1. Сума кредиту. Зазвичай сума синдикованого кредиту починається з 10 мільйонів доларів. Максимальна сума кредитування при синдикаті декількох банків була надана в розмірі 30 мільярдів доларів при зливанні концернів Vodafone Airtouch (Великобританія) і Mannesmann AG (Німеччина).
 2. Умови кредитування. Так як синдиковані кредити - це міжнародні кредити, то їх умови зазвичай регулюються англійським, німецьким або швейцарським правом.
 3. Термін кредитування. Такий вид кредитів не видається на великий період часу. Зазвичай термін синдикованого кредитування від 6 міс. до 2 років. Тільки проектне фінансування досягає до 10-15 років.
 4. Час підготовки. Синдиковане кредитування - складний вид кредитів і на його підготовку зазвичай йде від 1,5 до 3 місяців. У розробці документації беруть участь юристи сторін позичальника і кредиторів. Перед підготовкою супровідної документації обов'язково активи позичальника оцінюються незалежними аудиторами.
 5. Особливі умови синдикованих кредитів. Такий вид кредитів передбачає наявність спеціальних зобов'язань позичальника перед кредитором. Порушення таких зобов'язань може спричинити за собою вимоги кредиторів про дострокове погашення позики.

На розміри і обсяги синдикованих кредитів впливають мікро- і макроекономічні показники країни. Значимість і важливість мають такі показники, як відношення іноземних інвестицій до ВВП і кредитів до ВВП. Особливо варто звернути увагу на показник ВВП до кредитів. Саме він вказує на фінансовий і економічний показник розвитку держави.

Настільки складні види кредитування незрозумілі тим, хто не має до них прямого або непрямого відношення. Звичайному громадянину України, який звик користуватися банківськими кредитами і мікрокредитами, і зовсім складно зрозуміти механізм синдикованого кредитування.

Цей матеріал лише показує наскільки простими насправді є банківські кредити та мікрокредити онлайн. Важливим критерієм при взяття зобов'язань при будь-якому вигляді кредитування - це їх виконання. Неважливо, на яку суму і який вид кредиту було надано позичальнику. Головне, це те, що ці гроші потрібно повертати кредитору на тих умовах, які вказані в кредитній угоді. Перед оформленням будь-якого виду кредитування потрібно ознайомитись з кредитним договором, з кожним його пункто.

Умови кредитування в мікрофінансовій компанії «Топ Кредит»

На відміну від синдикованого кредиту, на оформлення якого потрібно кілька місяців, для оформлення позики в «Топ Кредит» позичальникові знадобитися всього 15 хвилин особистого часу. Дану процедуру можна здійснити навіть у себе вдома, сидячи на улюбленому дивані. Важлива умова для кредитування - це наявність доступу до мережі Інтернет.

З документів від позичальника знадобитися всього 2 документа:

 • паспорт,
 • ідентифікаційний код.

Грошові кошти передаються позичальникові шляхом зарахування на банківську карту. Карта банку підходить будь-яка. Вона може бути оформлена в будь-якій банківській установі на території України і бути прив'язана до платіжних систем Visa або Master Card.

Умови онлайн кредитування в «Топ Кредит» - прості і прозорі, без прихованих комісій та платежів. Позичальник може отримати кредит на суму від 500 до 15000 гривень на термін від 1 до 29 днів. Процентна ставка - 1,9% в день. Період користування кредитними коштами можна продовжити шляхом підключення послуги пролонгації. Дана опція дозволяє користуватися грошима ще 10 днів. Кількість можливих пролонгацій - необмежено.

Оформити кредит в «Топ Кредит» може кожен громадянин України віком від 18 до 70 років.

Послуги миттєвого кредитування 24/7 в Top Credit:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Семен з Миколаєва подав заявку на 7 900 грн в Top Credit
girl
Семен з Житомира подав заявку на 500 грн в Top Credit
girl
Ксенія з Івано-Франківська подала заявку на 14 700 грн в Top Credit
girl
Дмитро з Харкова подав заявку на 4 800 грн в Top Credit
girl
Леонід з Львова оплатив кредит на 1 800 грн в Top Credit
girl
Семен з Кіровограда оплатив кредит на 3 300 грн в Top Credit
girl
Федір з Києва подав заявку на 8 500 грн в Top Credit
girl
Ірина з Харкова отримала кредит на 6 600 грн в Top Credit
girl
Анастасія з Житомира оплатила кредит на 13 700 грн в Top Credit
girl
Микола з Одеси оплатив кредит на 6 300 грн в Top Credit
girl
Марія з Дніпропетровська оплатила кредит на 800 грн в Top Credit
girl
Гліб з Сум отримав кредит на 12 400 грн в Top Credit
girl
Анастасія з Ужгорода подала заявку на 8 400 грн в Top Credit
girl
Ксенія з Чернівців подала заявку на 12 300 грн в Top Credit
girl
Катерина з Ужгорода отримала кредит на 3 400 грн в Top Credit
girl
Ніна з Черкас оплатила кредит на 3 400 грн в Top Credit
girl
Оксана з Дніпропетровська отримала кредит на 6 000 грн в Top Credit
girl
Дмитро з Вінниці подав заявку на 2 200 грн в Top Credit
girl
Світлана з Вінниці подала заявку на 1 200 грн в Top Credit
girl
Оксана з Черкас оплатила кредит на 12 900 грн в Top Credit