Отримати гроші

Чи можуть МФО списати гроші з карти позичальника?

Чи можуть МФО списати гроші з карти позичальника?

Нерідко оформляючи мікрокредит, клієнти мікрофінансових компаній ставляться досить легковажно до підписання в Інтернеті кредитного договору. Хоча цей документ має таку ж юридичну силу, якби Ви підписували його в фізичному, надрукованому на папері, вигляді.

Мікрофінансові організації (МФО) можуть списати гроші з карти позичальника в наступних випадках:

  1. МФО списують суму заборгованості з картки клієнта в тому випадку, якщо це було передбачено в кредитному договорі. Може бути в кредитному договорі прописаний пункт, приблизно такого змісту: Після закінчення дії кредитного договору, сума заборгованості буде списана з банківської карти позичальника. Тому, підписуючи кредитний договір, потрібно уважно читати кожен його пункт. Але забігаючи наперед, можемо сказати, що оформляючи позику в компанії "ТОП Кредит" такий пункт договору в нашій організації відсутній.
  2. Мікрофінансові організації можуть списати грошові кошти з карти позичальника ще й в тому випадку, коли заборгованість згідно кредитного договору не була погашена, почався судовий розгляд, і як наслідок судом було передбачено таке рішення даної ситуації. Тобто, списати суму боргу, включаючи штрафи, з карти позичальника, якщо на ній є така сума грошових коштів. Наприклад, в компанії "Топ Кредит" сума штрафу за прострочення мікрокредиту становить 1% в день.

В інших випадках МФО не можуть списати грошові кошти з банківської карти позичальника, і може розцінюватися як шахрайство.

Компанія "Топ Кредит" надає мікропозики на самих лояльних умовах. Клієнт нашої компанії може отримати від 500 до 15000 грн. всього за 15 хвилин, маючи під рукою вільний доступ до мережі Інтернет. Простіше не буває! Договір підписується в онлайн режимі, тому отримати бажану суму грошей можна з будь-якої точки України, не залишаючи робоче місце або просто перебуваючи вдома.

Процентна ставка становить 1,9% в день в залежності від суми позики. Користуватися кредитними коштами можна від 1 до 29 днів з правом пролонгації кредитного договору, що позбавить Вас від штрафних санкції, в разі, якщо на день погашення у Вас не вистачає всієї суми для погашення боргу перед кредитором.

Послуги мікрокредитування онлайн 24/7 в TOP Credit:

Отримати гроші
Голосів: 17, у середньому: 5 з 5

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Щодня з 9:00-18:00