Оформити кредит

Як отримати споживчий кредит?

Непередбачені ситуації, які виникають у нас, можуть просто вибити зі звичного способу життя або взагалі поставити в глухий кут. Незапланована купівля побутової техніки, прийом гостей, хвороба когось із близьких, витрати на навчання та інше - все це може злучити з кожним. Саме для вирішення подібних ситуацій і існують споживчі кредити, які можна оформити на банківську карту. При необхідності отримати гроші в найкоротші терміни - звертайтеся за мікропозик в компанію Top Credit, яка працює цілодобово, без перерв і вихідних. У нас можна отримати безготівковий переказ онлайн, не виходячи з дому.

Споживче кредитування без довідки про доходи

Наша мета - допомогти Вам вирішити свої проблеми якомога швидше. Адже що може бути простіше, ніж отримати терміновий кредит онлайн під вигідні відсотки? На відміну від банківського кредиту, для отримання якого потрібно надавати великий пакет документів, для мікропозик будуть потрібні лише фотографії або сканкопіі паспорта та ідентифікаційного коду. Якщо Ви досягли 18 років і маєте постійне місце роботи - Ви легко можете стати нашим клієнтом. Для отримання позики достатньо заповнити заявку на сайті із зазначенням своїх персональних даних, номера телефону. Після введення підтверджує коду з смс чекайте відповіді наших фахівців з Вашого запиту. Система перевірки інформації працює цілодобово і обробляє Ваші дані незалежно від того, в який час дня і ночі Ви подали заявку.

Взяти кредит без довідки про доходи може як офіційно, так і неофіційно працюючий громадянин України. Ми надаємо позики в розмірі до 15 000 грн.под 1,9% щодня на термін, який позичальник встановлює для себе самостійно. Для отримання максимально можливої ​​суми кредиту необхідно попередньо пройти кілька кроків. Перший з них передбачає отримання позики на суму до 3 000 грн., А вже четверте звернення передбачає кредитування на 9 000 грн.

Після закінчення терміну дії договору кредитування позичальник повинен погасити весь кредит повністю або продовжити його, сплативши тільки відсотки за користування. Пролонгація здійснюється необмежену кількість разів на термін до 10 днів. При повному або частковому погашення кредиту відбувається в особистому кабінеті позичальника в розділі "Відкритий позику", в терміналах самообслуговування або касах банків України.

Top Credit - швидкий позику на будь-які цілі

Наша компанія надає швидкі позики громадянам України, які можна оформити онлайн. Клієнту не доведеться їхати в офіс, стояти в черзі, попередньо збирати великий пакет документів і уточнювати мета кредитування. Подати заявку на отримання позики можна з дому, вказавши лише найнеобхідніші відомості в анкеті. Доступ до особистого профілю - цілодобовий. Лінія консультації також працює без перерв і вихідних. Ви завжди маєте можливість задати питання нашим фахівцям.

Послуги отримання мікропозики в TopCredit:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти