Отримати гроші

Що таке скоринговий бал і як його підвищити?

Що таке скоринговий бал і як його підвищити?

Оформляючи мікрокредит у фінансовій компанії «Топ Кредит», позичальник надає про себе не такий вже і великий пакет документів, який включає в себе:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • банківська картка.

Вказуючи ці дані, кредитор повинен скласти максимально об'єктивний портрет потенційного позичальника. З цією метою банки і мікрофінансові організації використовують кредитний скоринг.

Кредитний скоринг - це спеціальний набір алгоритмів, які аналізують безліч даних, включаючи поведінку на сайті компанії і профілі в соціальних мережах, стать, вік, сімейний стан, наявність дітей, освіта, регіон проживання, кредитна історія і безліч інших характеристик для складання благонадійності клієнта.

Аналізуючи дані, які надає позичальник, таким чином кожен з пунктів має свою кількість балів. У підсумку, складається загальна їх сума.

Чим вище бал, тим більш благонадійний і відповідальний позичальник. Такому клієнту завжди раді у всіх фінансових установах.

Підвищити скоринговий бал найпростіше за допомогою послуг мікрокредитування, які надає мікрофінансовиа організація «Топ Кредит». Вчасно і справно сплачуючи, взяту позику, Ви з кожним разом покращуєте свою кредитну історію, що максимально позитивно відобразиться на загальному скоринговому балі при подачі заявки на отримання кредитних коштів.

Компанія «Топ Кредит» пропонує вигідні умови мікрокредитування для всіх громадян України у віці від 18 до 70 років. Для того, щоб оформити позику в нашій організації не потрібні довідки про доходи, застави, поручителі. Також позика надається особам з поганою кредитною історією.

Умови кредитування дуже прості. Ви можете отримати від 500 грн. до 15000 грн. всього за 15 хвилин Вашого часу, не покидаючи будинок або робоче місце.

Менеджери компанії ніколи не запитують, на які цілі Ви берете кошти. Тому за допомогою мікрокредиту від компанії «Топ Кредит» Ви зможете оплатити абсолютно будь-які товари або послуги.

Термін надання кредитних коштів становить від 1 до 29 днів. Процентна ставка - 1,9% в день в залежності від взятої суми в борг. Якщо на момент погашення кредиту у Вас не вистачає всієї суми для його погашення, то Ви можете скористатися послугою пролонгації кредитного договору.

Послуги онлайн кредитування на ТОП Кредит 24/7:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Поліна з Херсона оплатила кредит на 1 000 грн в Top Credit
girl
Марія з Сум отримала кредит на 2 700 грн в Top Credit
girl
Павло з Харкова оплатив кредит на 2 800 грн в Top Credit
girl
Антон з Ужгорода оплатив кредит на 700 грн в Top Credit
girl
Ксенія з Миколаєва оплатила кредит на 4 300 грн в Top Credit
girl
Павло з Кіровограда подав заявку на 5 500 грн в Top Credit
girl
Людмила з Ужгорода подала заявку на 5 700 грн в Top Credit
girl
Катерина з Одеси подала заявку на 4 800 грн в Top Credit
girl
Дар'я з Херсона подала заявку на 1 800 грн в Top Credit
girl
Ірина з Луцька отримала кредит на 4 900 грн в Top Credit
girl
Євген з Полтави подав заявку на 13 800 грн в Top Credit
girl
Георгій з Сум подав заявку на 7 600 грн в Top Credit
girl
Денис з Миколаєва оплатив кредит на 9 500 грн в Top Credit
girl
Ольга з Кіровограда оплатила кредит на 10 100 грн в Top Credit
girl
Антон з Чернівців отримав кредит на 11 400 грн в Top Credit
girl
Катерина з Чернігова оплатила кредит на 8 000 грн в Top Credit
girl
Алла з Вінниці подала заявку на 11 000 грн в Top Credit
girl
Гліб з Чернігова оплатив кредит на 14 800 грн в Top Credit
girl
Андрій з Ужгорода подав заявку на 1 400 грн в Top Credit
girl
Катерина з Житомира оплатила кредит на 12 100 грн в Top Credit