Отримати гроші

Що таке скоринговий бал і як його підвищити?

Що таке скоринговий бал і як його підвищити?

Оформляючи мікрокредит у фінансовій компанії «Топ Кредит», позичальник надає про себе не такий вже і великий пакет документів, який включає в себе:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • банківська картка.

Вказуючи ці дані, кредитор повинен скласти максимально об'єктивний портрет потенційного позичальника. З цією метою банки і мікрофінансові організації використовують кредитний скоринг.

Кредитний скоринг - це спеціальний набір алгоритмів, які аналізують безліч даних, включаючи поведінку на сайті компанії і профілі в соціальних мережах, стать, вік, сімейний стан, наявність дітей, освіта, регіон проживання, кредитна історія і безліч інших характеристик для складання благонадійності клієнта.

Аналізуючи дані, які надає позичальник, таким чином кожен з пунктів має свою кількість балів. У підсумку, складається загальна їх сума.

Чим вище бал, тим більш благонадійний і відповідальний позичальник. Такому клієнту завжди раді у всіх фінансових установах.

Підвищити скоринговий бал найпростіше за допомогою послуг мікрокредитування, які надає мікрофінансовиа організація «Топ Кредит». Вчасно і справно сплачуючи, взяту позику, Ви з кожним разом покращуєте свою кредитну історію, що максимально позитивно відобразиться на загальному скоринговому балі при подачі заявки на отримання кредитних коштів.

Компанія «Топ Кредит» пропонує вигідні умови мікрокредитування для всіх громадян України у віці від 18 до 70 років. Для того, щоб оформити позику в нашій організації не потрібні довідки про доходи, застави, поручителі. Також позика надається особам з поганою кредитною історією.

Умови кредитування дуже прості. Ви можете отримати від 500 грн. до 15000 грн. всього за 15 хвилин Вашого часу, не покидаючи будинок або робоче місце.

Менеджери компанії ніколи не запитують, на які цілі Ви берете кошти. Тому за допомогою мікрокредиту від компанії «Топ Кредит» Ви зможете оплатити абсолютно будь-які товари або послуги.

Термін надання кредитних коштів становить від 1 до 29 днів. Процентна ставка - 1,9% в день в залежності від взятої суми в борг. Якщо на момент погашення кредиту у Вас не вистачає всієї суми для його погашення, то Ви можете скористатися послугою пролонгації кредитного договору.

Послуги онлайн кредитування на ТОП Кредит 24/7:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Євген з Одеси отримав кредит на 13 800 грн в Top Credit
girl
Євгенія з Вінниці подала заявку на 8 500 грн в Top Credit
girl
Сергій з Запоріжжя подав заявку на 10 600 грн в Top Credit
girl
Анастасія з Чернівців отримала кредит на 14 300 грн в Top Credit
girl
Алла з Вінниці подала заявку на 12 900 грн в Top Credit
girl
Федір з Вінниці отримав кредит на 11 100 грн в Top Credit
girl
Тарас з Львова отримав кредит на 8 800 грн в Top Credit
girl
Максим з Києва отримав кредит на 13 900 грн в Top Credit
girl
Максим з Сум отримав кредит на 10 900 грн в Top Credit
girl
Ольга з Тернополя подала заявку на 1 900 грн в Top Credit
girl
Жанна з Чернівців подала заявку на 4 900 грн в Top Credit
girl
Тетяна з Чернівців подала заявку на 2 500 грн в Top Credit
girl
Олена з Полтави отримала кредит на 3 400 грн в Top Credit
girl
Софія з Одеси отримала кредит на 6 500 грн в Top Credit
girl
Юлія з Ужгорода подала заявку на 7 300 грн в Top Credit
girl
Оксана з Чернівців оплатила кредит на 14 800 грн в Top Credit
girl
Микола з Дніпропетровська отримав кредит на 1 100 грн в Top Credit
girl
Анна з Рівного оплатила кредит на 5 500 грн в Top Credit
girl
Михайло з Черкас оплатив кредит на 11 000 грн в Top Credit
girl
Анна з Чернігова подала заявку на 12 700 грн в Top Credit