Оформити кредит

Оформляючи мікрокредит у фінансовій компанії «Топ Кредит», позичальник надає про себе не такий вже і великий пакет документів, який включає в себе:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • банківська картка.

Вказуючи ці дані, кредитор повинен скласти максимально об'єктивний портрет потенційного позичальника. З цією метою банки і мікрофінансові організації використовують кредитний скоринг.

Кредитний скоринг - це спеціальний набір алгоритмів, які аналізують безліч даних, включаючи поведінку на сайті компанії і профілі в соціальних мережах, стать, вік, сімейний стан, наявність дітей, освіта, регіон проживання, кредитна історія і безліч інших характеристик для складання благонадійності клієнта.

Аналізуючи дані, які надає позичальник, таким чином кожен з пунктів має свою кількість балів. У підсумку, складається загальна їх сума.

Чим вище бал, тим більш благонадійний і відповідальний позичальник. Такому клієнту завжди раді у всіх фінансових установах.

Підвищити скоринговий бал найпростіше за допомогою послуг мікрокредитування, які надає мікрофінансовиа організація «Топ Кредит». Вчасно і справно сплачуючи, взяту позику, Ви з кожним разом покращуєте свою кредитну історію, що максимально позитивно відобразиться на загальному скоринговому балі при подачі заявки на отримання кредитних коштів.

Компанія «Топ Кредит» пропонує вигідні умови мікрокредитування для всіх громадян України у віці від 18 до 70 років. Для того, щоб оформити позику в нашій організації не потрібні довідки про доходи, застави, поручителі. Також позика надається особам з поганою кредитною історією.

Умови кредитування дуже прості. Ви можете отримати від 500 грн. до 15000 грн. всього за 15 хвилин Вашого часу, не покидаючи будинок або робоче місце.

Менеджери компанії ніколи не запитують, на які цілі Ви берете кошти. Тому за допомогою мікрокредиту від компанії «Топ Кредит» Ви зможете оплатити абсолютно будь-які товари або послуги.

Термін надання кредитних коштів становить від 1 до 29 днів. Процентна ставка - 1,9% в день в залежності від взятої суми в борг. Якщо на момент погашення кредиту у Вас не вистачає всієї суми для його погашення, то Ви можете скористатися послугою пролонгації кредитного договору.

Послуги онлайн кредитування на ТОП Кредит 24/7:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти