Отримати гроші

Як оформити швидкий кредит на карту

Як оформити швидкий кредит на карту

Миттєвий кредит на «спустошену» банківську карту

Гарантована своєчасна оплата праці, добрі відносини з родичами, сусідами дозволяли без особливих зусиль зайняти гроші в борг під «чесне слово». Сьогодні ситуація змінилася, а кількість людей, які потребують грошей, збільшилася, довіру один до одного частково «підірвано». Але проблема позики не пішла в минуле.

Взяти гроші можна традиційним способом, відвідавши відділення банку, простоявши у черзі, довівши свою платоспроможність, надавши гарантію повернення (заставу або поручитель). Банки словам не вірять, вони вимагають документального підтвердження Ваших можливостей. Перелік осіб, які можуть претендувати на отримання позики, обмежений жорсткими рамками. Громадяни, які не мають офіційного заробітку, втрачають право на банківські кредити. Звернувшись в фінансову компанію "TOP Credit", кожен позичальник гарантовано отримає необхідну грошову допомогу. Сучасні інтернет-послуги, пропоновані кредитним бюро "TOP Credit" (Україна), дозволяють практично миттєво (в протягом не біліше 15 хвилин) оформити кредит на банківську карту, в режимі он-лайн-сервісу, при цьому немає необхідності виходити з дому або офісу. < /p>

Умови безготівкового кредитування

Щоб задовольнити свої потреби у фінансах, терміново взяти швидкий кредит на банківську карту, потрібно зайти з мобільного пристрою на сайт компанії "TOP Credit" (Україна) і за хвилину зробити кілька простих кроків:

  • зареєструватися на сайті;
  • заповнити онлайн-заявку із зазначенням необхідної суми;
  • вказати номер банківської карти, на яку повинен бути перерахований кредит;
  • ознайомитися з СМС-повідомленням, що підтверджує прийняття позитивного рішення щодо видачі позики;
  • скористатися надійшли на карту коштами.

Для підтвердження Вашої особистості співробітники компанії попросять всього два документи: паспорт, ідентифікаційний код (ІПН). Угода оформляється двостороннім договором, прописує права і обов'язки кредитора і позичальника.

Взяти миттєвий онлайн-кредит на карту можна без попереднього відвідування відділень компанії. Гроші надійдуть протягом 15 хвилин після їх замовлення. Щоденна процентна ставка за користування позикою становить 1,9%. Термін користування кредитними коштами не обмежений при відсутності заборгованості по оплаті відсотків. Реквізити, за якими слід гасити кредит і відсотки, можна отримати в особистому кабінеті позичальника. Погашення позики здійснюється будь-яким зручним способом: через банківські відділення, термінали, інтернет-банкінг, відділення організації «TOP Credit».

Кредитування на карту - не виходячи з дому

Зіткнувшись з ситуацією, коли терміново потрібні фінанси, не впадайте у відчай, що не перебирайте в голові адреси і телефони всіх знайомих і друзів, звертайтеся в кредитне бюро «TOP Credit». Ми позбавимо Вас від зайвого головного болю, захистимо від втручання у Ваше життя сторонніх людей. Максимально спрощена, прозора система кредитування дозволяє займати гроші без істотних обмежень сум і термінів. Отримавши безготівкову фінансову допомогу на карту банку, Ви не зможете втратити гроші або стати мішенню для шахраїв. Виникли питання - телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефону, або замовте зворотний дзвінок.

Послуги одержання позики онлайн в TOPCredit:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Анатолій з Луцька отримав кредит на 1 400 грн в Top Credit
girl
Сергій з Дніпропетровська подав заявку на 12 400 грн в Top Credit
girl
Олександр з Житомира оплатив кредит на 13 500 грн в Top Credit
girl
Олена з Полтави оплатила кредит на 10 100 грн в Top Credit
girl
Микола з Рівного подав заявку на 3 800 грн в Top Credit
girl
Наталя з Тернополя подала заявку на 10 600 грн в Top Credit
girl
Алла з Кіровограда оплатила кредит на 14 000 грн в Top Credit
girl
Людмила з Полтави оплатила кредит на 1 500 грн в Top Credit
girl
Ксенія з Харкова подала заявку на 9 800 грн в Top Credit
girl
Алла з Ужгорода подала заявку на 7 100 грн в Top Credit
girl
Ксенія з Запоріжжя отримала кредит на 8 700 грн в Top Credit
girl
Вадим з Тернополя оплатив кредит на 800 грн в Top Credit
girl
Тетяна з Рівного отримала кредит на 6 600 грн в Top Credit
girl
Михайло з Одеси подав заявку на 6 900 грн в Top Credit
girl
Жанна з Сум отримала кредит на 2 000 грн в Top Credit
girl
Поліна з Івано-Франківська подала заявку на 5 300 грн в Top Credit
girl
Віталій з Івано-Франківська оплатив кредит на 7 100 грн в Top Credit
girl
Анастасія з Житомира отримала кредит на 11 500 грн в Top Credit
girl
Андрій з Луцька оплатив кредит на 1 100 грн в Top Credit
girl
Жанна з Луцька оплатила кредит на 14 500 грн в Top Credit