Оформити кредит

Миттєвий кредит на «спустошену» банківську карту

Гарантована своєчасна оплата праці, добрі відносини з родичами, сусідами дозволяли без особливих зусиль зайняти гроші в борг під «чесне слово». Сьогодні ситуація змінилася, а кількість людей, які потребують грошей, збільшилася, довіру один до одного частково «підірвано». Але проблема позики не пішла в минуле.

Взяти гроші можна традиційним способом, відвідавши відділення банку, простоявши у черзі, довівши свою платоспроможність, надавши гарантію повернення (заставу або поручитель). Банки словам не вірять, вони вимагають документального підтвердження Ваших можливостей. Перелік осіб, які можуть претендувати на отримання позики, обмежений жорсткими рамками. Громадяни, які не мають офіційного заробітку, втрачають право на банківські кредити. Звернувшись в фінансову компанію "TOP Credit", кожен позичальник гарантовано отримає необхідну грошову допомогу. Сучасні інтернет-послуги, пропоновані кредитним бюро "TOP Credit" (Україна), дозволяють практично миттєво (в протягом не біліше 15 хвилин) оформити кредит на банківську карту, в режимі он-лайн-сервісу, при цьому немає необхідності виходити з дому або офісу. < /p>

Умови безготівкового кредитування

Щоб задовольнити свої потреби у фінансах, терміново взяти швидкий кредит на банківську карту, потрібно зайти з мобільного пристрою на сайт компанії "TOP Credit" (Україна) і за хвилину зробити кілька простих кроків:

  • зареєструватися на сайті;
  • заповнити онлайн-заявку із зазначенням необхідної суми;
  • вказати номер банківської карти, на яку повинен бути перерахований кредит;
  • ознайомитися з СМС-повідомленням, що підтверджує прийняття позитивного рішення щодо видачі позики;
  • скористатися надійшли на карту коштами.

Для підтвердження Вашої особистості співробітники компанії попросять всього два документи: паспорт, ідентифікаційний код (ІПН). Угода оформляється двостороннім договором, прописує права і обов'язки кредитора і позичальника.

Взяти миттєвий онлайн-кредит на карту можна без попереднього відвідування відділень компанії. Гроші надійдуть протягом 15 хвилин після їх замовлення. Щоденна процентна ставка за користування позикою становить 1,9%. Термін користування кредитними коштами не обмежений при відсутності заборгованості по оплаті відсотків. Реквізити, за якими слід гасити кредит і відсотки, можна отримати в особистому кабінеті позичальника. Погашення позики здійснюється будь-яким зручним способом: через банківські відділення, термінали, інтернет-банкінг, відділення організації «TOP Credit».

Кредитування на карту - не виходячи з дому

Зіткнувшись з ситуацією, коли терміново потрібні фінанси, не впадайте у відчай, що не перебирайте в голові адреси і телефони всіх знайомих і друзів, звертайтеся в кредитне бюро «TOP Credit». Ми позбавимо Вас від зайвого головного болю, захистимо від втручання у Ваше життя сторонніх людей. Максимально спрощена, прозора система кредитування дозволяє займати гроші без істотних обмежень сум і термінів. Отримавши безготівкову фінансову допомогу на карту банку, Ви не зможете втратити гроші або стати мішенню для шахраїв. Виникли питання - телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефону, або замовте зворотний дзвінок.

Послуги одержання позики онлайн в TOPCredit:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти