Отримати гроші

Експрес кредит за 15 хвилин

фото статті кредити швидко в блозі топ кредит

Миттєві онлайн-кредити

Досить часто виникають ситуації, коли необхідно швидко взяти кредит готівкою. Існуючі в Україні фінансові організації готові оформити миттєвий кредит - онлайн, практично за 5 - 15 хвилин, в день звернення. Для цього не потрібно відвідувати банківські установи, стояти в черзі, збирати безліч довідок, пред'являти пачки документів, шукати поручителів або заставне майно. Скориставшись послугами надання позик від компанії "TOP Credit" (Україна), кожен повнолітній громадянин України може отримати моментальний кредит готівкою за один (1) день. Документи, сертифікати, що підтверджують правові підстави для кредитування населення, представлені у відкритому доступі на сайті компанії.

Умови, на яких базується видача готівкових коштів, однакові для всіх: наявність документів, що дозволяють ідентифікувати особу позичальника (паспорт, ІПН). При оформленні кредиту на велику суму не завжди є можливість вкластися в термін повернення, встановлений договором. Компанія "TOP Credit", на відміну від своїх конкурентів - банківських установ, дає можливість без проблем продовжити термін користування грошовими засобами.

Компанія пропонує своїм позичальникам два варіанти швидко отримати кредит: на банківську карту або готівкою, в одному зі своїх офісів. Оформити експрес-кредит можна за хвилину, в режимі онлайн, заповнивши на сайті пропоновану анкету. Перевіривши анкетні дані (на що піде година, не більше), наш фахівець зв'яжеться з Вами, щоб оголосити свій «вердикт» по видачі кредиту. За умови прийняття позитивного рішення, Ви отримаєте «швидкі» гроші в день свого звернення.

Миттєвий займ для всіх громадян України від кредитного бюро "TOP Credit"

Кожному власнику гаджета з виходом в Інтернет доступна послуга оформлення швидкого позики. Миттєві позики доступні всім громадянам України, які досягли повноліття, пенсіонерам до 70 років, які мають постійну реєстрацію і виплати від роботодавця (зарплата) або держави (допомоги, пенсії та ін.). Розмір процентної ставки за користування кредитними коштами безпосередньо залежить від суми позики і становить 1,9%. Відсутність в день погашення кредиту необхідної суми, не позбавляє Вас можливості продовжити договірні відносини з кредитором. Пролонгувати термін дії договору можливо тільки за умови своєчасного погашення нарахованих відсотків. Кількість пролонгацій не обмежена, що дозволяє забезпечити бесстрессового користування тілом кредиту до «кращих часів».

Оплата за користування кредитом здійснюється в будь-якому офісі компанії або через банківські установи. При достроковому погашенні кредиту можливий перерахунок відсотків в сторону зменшення.

Швидко отримати гроші в Україні за допомогою онлайн-кредиту

Оформити миттєво онлайн-кредит - не проблема. Працівники фінансових установ з готовністю, а часом навіть з нав'язливістю пропонують взяти у них гроші в борг. При цьому обіцяють «пільгові» умови кредитування, замовчуючи про «підводні камені» такого сервісу. Кредитна організація "TOP Credit" пропонує своїм позичальникам прозорі умови співпраці, що дозволяють планувати витрати, завжди бути впевненим в сумі нарахованих відсотків. Кожен наш клієнт миттєво отримує необхідну суму готівки без зайвих питань і паперів. Наші фахівці додадуть Вам впевненості, надавши онлайн-консультацію (цілодобову), відповівши на всі хвилюючі питання. З нами Ви забудете про періоди безгрошів'я, а можливість необмеженої пролонгації договору вселить упевненість в завтрашньому дні, надавши самостійно визначати термін погашення кредиту. 

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ «ТОП Кредит» регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 16103108 від 09.04.2015 року, свідоцтво IK № 137, код фінансової установи: 16. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0800212171