Отримати гроші

Як оформити ремонт в кредит

Як оформити ремонт в кредит

Ремонт - недешеве задоволення

Ремонт квартири, будинку, службового приміщення - річ трудомістка і витратна як за часом, так і по грошах. Необхідно купити будівельні матеріали - ціна яких завжди дуже чимала, нерідко перевищує розмір кількох високих заробітних плат. Потрібно заплатити робітникам, які також беруть чимало: будівництво - одна з найбільш високооплачуваних ніш. У підсумку власникам приміщення на ремонт завжди дуже важко зважитися. Навіть якщо закрити очі на повну непридатність для ночівлі та роботи приміщення під час ремонту, ціна питання все також робить істотний вплив на прийняття рішення. Де взяти круглу суму грошей тут і зараз? Потрібно відкласти, накопичити, позичити ... Сума адже дуже солідна.

В кредит вигідніше

Але є варіант оплатити ремонт в кредит. В такому випадку не потрібно мати енну суму тут і зараз. Потрібно звернути в банк, і взяти потрібну суму в кредит. А повертати її потрібно буде невеликими щомісячними виплатами, на які буде розбита сума Вашого позики. В результаті Ви моментально отримуєте потрібну суму. А вона буде розбита на 12 або більше рівних частин, які Вам щомісяця потрібно буде вносити в банк. Це не сильно вдарить по Вашому гаманцю, і в той же час допоможе вирішити питання з ремонтом.

Це дуже вигідно. Чи не доведеться шукати потрібну велику суму: позичати її у знайомих і родичів, або ж відмовляти собі у всьому протягом декількох місяців. Чи не доведеться відмовлятися від ремонту: незабаром він буде закінчений, і нові стіни, вікна та стелі прикрасять Ваше житлове або робоче приміщення. А також не доведеться відкладати ремонт на потім: на 2-3 місяці, на півроку, рік. Мовляв, тимчасово відкладемо. Адже всім відомо, що немає нічого більш тривалого і постійного, ніж тимчасове.

Topcredit.com.ua - при достроковому погашенні чекає сюрприз

Кредити видаються на термін 6, 12, 18 місяців або інший термін, який вибирає позичальник. Так, при позиці є саме цей термін, щоб виплатити всю суму. Однак якщо зумієте повернути всю суму раніше - Вас чекає приємний сюрприз. Кредитна ставка (відсотки) нівелюється. Це означає, що Ви повертаєте рівно ту суму, яку взяли в борг. А відсотки (які нараховані понад), вже не сплачуєте. Так ми стимулюємо благонадійних позичальників. Якщо Ви чесний, відповідальний позичальник - у нас вийде плідну взаємовигідну співпрацю.

Послуги отримання мікропозики в ТОП Кредит:

Отримати гроші
Голосів: 0, у середньому: 0 з 5

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0800212171