Отримати гроші

Як оформити ремонт в кредит

Як оформити ремонт в кредит

Ремонт - недешеве задоволення

Ремонт квартири, будинку, службового приміщення - річ трудомістка і витратна як за часом, так і по грошах. Необхідно купити будівельні матеріали - ціна яких завжди дуже чимала, нерідко перевищує розмір кількох високих заробітних плат. Потрібно заплатити робітникам, які також беруть чимало: будівництво - одна з найбільш високооплачуваних ніш. У підсумку власникам приміщення на ремонт завжди дуже важко зважитися. Навіть якщо закрити очі на повну непридатність для ночівлі та роботи приміщення під час ремонту, ціна питання все також робить істотний вплив на прийняття рішення. Де взяти круглу суму грошей тут і зараз? Потрібно відкласти, накопичити, позичити ... Сума адже дуже солідна.

В кредит вигідніше

Але є варіант оплатити ремонт в кредит. В такому випадку не потрібно мати енну суму тут і зараз. Потрібно звернути в банк, і взяти потрібну суму в кредит. А повертати її потрібно буде невеликими щомісячними виплатами, на які буде розбита сума Вашого позики. В результаті Ви моментально отримуєте потрібну суму. А вона буде розбита на 12 або більше рівних частин, які Вам щомісяця потрібно буде вносити в банк. Це не сильно вдарить по Вашому гаманцю, і в той же час допоможе вирішити питання з ремонтом.

Це дуже вигідно. Чи не доведеться шукати потрібну велику суму: позичати її у знайомих і родичів, або ж відмовляти собі у всьому протягом декількох місяців. Чи не доведеться відмовлятися від ремонту: незабаром він буде закінчений, і нові стіни, вікна та стелі прикрасять Ваше житлове або робоче приміщення. А також не доведеться відкладати ремонт на потім: на 2-3 місяці, на півроку, рік. Мовляв, тимчасово відкладемо. Адже всім відомо, що немає нічого більш тривалого і постійного, ніж тимчасове.

Topcredit.com.ua - при достроковому погашенні чекає сюрприз

Кредити видаються на термін 6, 12, 18 місяців або інший термін, який вибирає позичальник. Так, при позиці є саме цей термін, щоб виплатити всю суму. Однак якщо зумієте повернути всю суму раніше - Вас чекає приємний сюрприз. Кредитна ставка (відсотки) нівелюється. Це означає, що Ви повертаєте рівно ту суму, яку взяли в борг. А відсотки (які нараховані понад), вже не сплачуєте. Так ми стимулюємо благонадійних позичальників. Якщо Ви чесний, відповідальний позичальник - у нас вийде плідну взаємовигідну співпрацю.

Послуги отримання мікропозики в ТОП Кредит:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Михайло з Одеси отримав кредит на 14 200 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Дніпропетровська отримала кредит на 4 600 грн в Top Credit
girl
Тарас з Чернівців подав заявку на 14 000 грн в Top Credit
girl
Сергій з Хмельницького подав заявку на 9 100 грн в Top Credit
girl
Анатолій з Миколаєва отримав кредит на 3 900 грн в Top Credit
girl
Дар'я з Хмельницького подала заявку на 5 500 грн в Top Credit
girl
Євгенія з Харкова оплатила кредит на 8 000 грн в Top Credit
girl
Леонід з Луцька отримав кредит на 12 100 грн в Top Credit
girl
Олексій з Івано-Франківська оплатив кредит на 8 100 грн в Top Credit
girl
Ольга з Вінниці подала заявку на 9 000 грн в Top Credit
girl
Олександр з Черкас отримав кредит на 6 300 грн в Top Credit
girl
Євген з Харкова оплатив кредит на 1 600 грн в Top Credit
girl
Євгенія з Полтави оплатила кредит на 4 600 грн в Top Credit
girl
Дар'я з Черкас подала заявку на 600 грн в Top Credit
girl
Максим з Житомира отримав кредит на 13 300 грн в Top Credit
girl
Андрій з Черкас оплатив кредит на 10 800 грн в Top Credit
girl
Олексій з Тернополя оплатив кредит на 8 000 грн в Top Credit
girl
Михайло з Черкас отримав кредит на 1 200 грн в Top Credit
girl
Світлана з Черкас отримала кредит на 9 500 грн в Top Credit
girl
Дар'я з Києва подала заявку на 3 600 грн в Top Credit