Оформити кредит

Ми прекрасно розуміємо, в якому скрутному положенні виявилися громадяни нашої країни через пандемію коронавірус. Ми розуміємо, що це тимчасове явище і в недалекому майбутньому ситуація зміниться в кращу сторону. Але поки компанія Топ Кредит скасовує нарахування штрафів і пені за позиками, де є прострочення по виплатах згідно з підписаними кредитними договорами.

Слід також звернути Вашу увагу на те, що позики, які не мають прострочень по платежах, процентна ставка нараховується в звичайному порядку. Вона дорівнює 1.9% в день. Відсоток нараховується за кожен день використання кредитних коштів від Топ Кредит.

Коронавірус пройде, а кредитна історія залишиться. Не варто ігнорувати відсотки. які Вам нараховуються згідно кредитного договору. Топ Кредит, як і будь-яка інша фінансова установа, передає дані по кожному позичальнику в Українське бюро кредитних історій. Усі вчасно погашені кредити покращують кредитне досьє, а всі неоплачені вчасно позики призводять до того, що недобросовісні позичальники більше не зможуть отримати позику.

Нагадуємо, що кредит від Топ Кредит можна погасити в режимі онлайн: на нашому сайті в особистому кабінеті і за допомогою інтернет банкінгу.

Рекомендуємо вам вчасно виконувати свої зобов'язання перед нашою компанією, щоб ми завжди могли надавати вам фінансові послуги.

Бажаємо вам і вашим близьким міцного здоров'я!

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти