Отримати гроші

Умови роботи на період карантину в Топ Кредит

Умови роботи на період карантину в Топ Кредит

Ми прекрасно розуміємо, в якому скрутному положенні виявилися громадяни нашої країни через пандемію коронавірус. Ми розуміємо, що це тимчасове явище і в недалекому майбутньому ситуація зміниться в кращу сторону. Але поки компанія Топ Кредит скасовує нарахування штрафів і пені за позиками, де є прострочення по виплатах згідно з підписаними кредитними договорами.

Слід також звернути Вашу увагу на те, що позики, які не мають прострочень по платежах, процентна ставка нараховується в звичайному порядку. Вона дорівнює 1.9% в день. Відсоток нараховується за кожен день використання кредитних коштів від Топ Кредит.

Коронавірус пройде, а кредитна історія залишиться. Не варто ігнорувати відсотки. які Вам нараховуються згідно кредитного договору. Топ Кредит, як і будь-яка інша фінансова установа, передає дані по кожному позичальнику в Українське бюро кредитних історій. Усі вчасно погашені кредити покращують кредитне досьє, а всі неоплачені вчасно позики призводять до того, що недобросовісні позичальники більше не зможуть отримати позику.

Нагадуємо, що кредит від Топ Кредит можна погасити в режимі онлайн: на нашому сайті в особистому кабінеті і за допомогою інтернет банкінгу.

Рекомендуємо вам вчасно виконувати свої зобов'язання перед нашою компанією, щоб ми завжди могли надавати вам фінансові послуги.

Бажаємо вам і вашим близьким міцного здоров'я!

Отримати гроші
Голосів: 0, у середньому: 0 з 5

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Щодня з 9:00-18:00