Оформити кредит

Коли клієнт оформлює заявку на отримання кредитних коштів, він вказує суму, яка йому потрібна, а також термін, на який потрібні гроші.

Коли Ви вперше звертаєтеся в мікрофінансову компанію «Топ Кредит», то Ви можете взяти від 500 грн. до 3000 грн., процентна ставка складає 1,9% в день, термін користування коштами може бути від 1 до 29 днів. Розглянемо приклад. Наприклад, Вам потрібно 1000 гривень на 5 днів. Тобто з огляду на процентну ставку, Вам потрібно буде повернути через 5 днів 1085 гривень. Але що робити в тому випадку, якщо у Вас немає всієї суми для того, щоб закрити кредит? Як уникнути того, щоб не нараховувався штраф в розмірі 1% від незакритої суми кредиту?

Для того, щоб Вам не нараховувалася пеня за непогашену суму кредиту, і відповідно, щоб уникнути поганої кредитної історії і дзвінків колекторів, а також судових позовів, краще скористатися послугою пролонгації позики в мікрокредітній організації «ТОП Кредит».

Насправді, далеко не всі мікрофінансові компанії надають послугу пролонгації кредитного договору, тому співпраця в «Топ Кредит» - це ще одна перевага, яку варто враховувати при виборі компанії для взяття грошових коштів.

Послуга пролонгації полягає в тому, що Ви можете користуватися грошовими коштами ще 10 днів. Для того, щоб її активувати потрібно оплатити тільки відсотки, які були нараховані за період часу, на який Ви брали мікрокредит. Якщо повернутися до нашого прикладу, тобто Ви брали 1000 гривень на 5 днів, значить Вам потрібно оплатити тільки 85 гривень за можливість продовжити користування кредитними коштами.

По закінченню 10 днів, Вам потрібно буде оплатити «тіло» кредиту, а також відсотки, які були нараховані за кожен день користування мікропозики. У підсумку, Вам потрібно буде оплатити 1190 гривень.

Послуги оформлення швидкого мікрозайму 24/7 в ТОП Кредит:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти