Отримати гроші

Рішення будь-яких фінансових проблем

Рішення будь-яких фінансових проблем

Ризик або благородну справу?

Відсутність стабільності в Україні практично звело "нанівець" довірчі відносини між кредиторами і позичальниками. Видача кредитів всім без відмови тягне за собою чималі ризики для фінансової організації. Кожен банк має свою специфіку, але всі вони, без винятку, дуже обережно ставляться до своїх позичальників, намагаючись перевірити всю «таємницю». Крім документів, що ідентифікують особу (паспорт, ІПН), від кожного клієнта, який бажає оформити кредит, зажадають: довідку про доходи з місця офіційного працевлаштування, дані про поручителя, наявність майна в якості застави, а також уточнять займану посаду, мета отримання позики.

Зі збільшенням розміру позики зростає кількість запитуваних документів, причому пред'явити доведеться навіть закордонний паспорт (при наявності). Нерідко виникає ситуація, коли всі документи зібрали, договір підписали, гроші взяли, а через певний період часу починається «найцікавіше»: то термін оплати відсотків пропустили, то процентна ставка змінилася, і покотилося: штраф за кожен прострочений день платежу, «тиск» колекторів, нескінченні дзвінки додому і на роботу.

Непередбачені витрати: хвороба, травма, ремонт побутової техніки, необхідна поїздка, змушують шукати шляхи додаткового фінансування. У таких ситуаціях на допомогу приходять кредитні організації. Бажаючи привернути увагу потенційних клієнтів, багато приватні фінансові компанії в Україні йдуть на ризик, видаючи терміновий позику на карту банку всім без відмови. При цьому переказ грошей може здійснюватися в режимі онлайн. Звичайно, суми кредиту значно менше банківських, зате їх може отримати без будь-яких «підводних каменів» кожен, хто потребує.

Кредити всім, без відмови

Знайти вихід з «глухого кута» безгрошів'я допоможе сервіс, що надається на сайті topcredit.ua (Україна). Позики видаються в день звернення всім, без відмов. Заявки приймаються цілодобово в режимі онлайн або по вказаними на сайті телефонами, що дозволяє миттєво перевести позику на карту, без попереднього відвідування відділення компанії і відмови. Оформлення позики здійснюється при виконанні позичальником наступних правил:

  • надання паспорта, ідентифікаційного номера платника податків (ІПН);
  • заповнення онлайн-анкети;
  • зазначення розміру позики, терміну його погашення.

Отримати максимальну суму кредиту (в розмірі 15 000 грн.) Можна, зарекомендувавши себе, як сумлінного позичальника за раніше своєчасно виплачені позиках. Щоденна процентна ставка за користування грошовими коштами складає 1,9% від загальної суми кредиту. Компанія надає можливість всім, без відмови скористатися можливістю не тільки отримати швидкий позику на карту, але також продовжити дію укладеного договору на будь-який термін. Нашим клієнтам не доведеться вказувати мету позики, надавати довідку про доходи і сплачувати комісію в разі дострокового погашення кредиту.

Рішення будь-яких фінансових проблем завдяки грошам від TOP Credit

Кредитна організація TOP Credit працює на ринку фінансових послуг більше 3-х років, має свідоцтво про реєстрацію в реєстрі фінансових компаній України. Наші співробітники займаються обслуговуванням своїх клієнтів в будь-який час, незалежно від Вашого місця перебування. Ми зацікавлені у взаємовигідній співпраці, тому вирішуємо Ваші фінансові проблеми за свої гроші без урахування кредитної історії. Пропоновані нами умови прості і прозорі, дають можливість самостійно розрахувати остаточну суму платежу.

Послуги кредитування в TOP Credit:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Павло з Сум оплатив кредит на 2 900 грн в Top Credit
girl
Євгенія з Сум подала заявку на 6 500 грн в Top Credit
girl
Петро з Києва отримав кредит на 1 500 грн в Top Credit
girl
Гліб з Вінниці подав заявку на 4 400 грн в Top Credit
girl
Оксана з Ужгорода подала заявку на 6 500 грн в Top Credit
girl
Георгій з Черкас оплатив кредит на 12 600 грн в Top Credit
girl
Федір з Львова отримав кредит на 4 100 грн в Top Credit
girl
Сергій з Вінниці подав заявку на 2 100 грн в Top Credit
girl
Семен з Ужгорода подав заявку на 11 500 грн в Top Credit
girl
Тетяна з Полтави оплатила кредит на 13 600 грн в Top Credit
girl
Сергій з Тернополя отримав кредит на 9 900 грн в Top Credit
girl
Дар'я з Сум оплатила кредит на 10 200 грн в Top Credit
girl
Євгенія з Ужгорода оплатила кредит на 4 700 грн в Top Credit
girl
Віталій з Ужгорода подав заявку на 4 800 грн в Top Credit
girl
Іван з Чернігова отримав кредит на 3 800 грн в Top Credit
girl
Людмила з Вінниці подала заявку на 10 000 грн в Top Credit
girl
Дар'я з Луцька отримала кредит на 4 600 грн в Top Credit
girl
Олександр з Одеси подав заявку на 1 500 грн в Top Credit
girl
Євген з Тернополя отримав кредит на 4 800 грн в Top Credit
girl
Віталій з Вінниці оплатив кредит на 7 800 грн в Top Credit