Оформити кредит

Ризик або благородну справу?

Відсутність стабільності в Україні практично звело "нанівець" довірчі відносини між кредиторами і позичальниками. Видача кредитів всім без відмови тягне за собою чималі ризики для фінансової організації. Кожен банк має свою специфіку, але всі вони, без винятку, дуже обережно ставляться до своїх позичальників, намагаючись перевірити всю «таємницю». Крім документів, що ідентифікують особу (паспорт, ІПН), від кожного клієнта, який бажає оформити кредит, зажадають: довідку про доходи з місця офіційного працевлаштування, дані про поручителя, наявність майна в якості застави, а також уточнять займану посаду, мета отримання позики.

Зі збільшенням розміру позики зростає кількість запитуваних документів, причому пред'явити доведеться навіть закордонний паспорт (при наявності). Нерідко виникає ситуація, коли всі документи зібрали, договір підписали, гроші взяли, а через певний період часу починається «найцікавіше»: то термін оплати відсотків пропустили, то процентна ставка змінилася, і покотилося: штраф за кожен прострочений день платежу, «тиск» колекторів, нескінченні дзвінки додому і на роботу.

Непередбачені витрати: хвороба, травма, ремонт побутової техніки, необхідна поїздка, змушують шукати шляхи додаткового фінансування. У таких ситуаціях на допомогу приходять кредитні організації. Бажаючи привернути увагу потенційних клієнтів, багато приватні фінансові компанії в Україні йдуть на ризик, видаючи терміновий позику на карту банку всім без відмови. При цьому переказ грошей може здійснюватися в режимі онлайн. Звичайно, суми кредиту значно менше банківських, зате їх може отримати без будь-яких «підводних каменів» кожен, хто потребує.

Кредити всім, без відмови

Знайти вихід з «глухого кута» безгрошів'я допоможе сервіс, що надається на сайті topcredit.ua (Україна). Позики видаються в день звернення всім, без відмов. Заявки приймаються цілодобово в режимі онлайн або по вказаними на сайті телефонами, що дозволяє миттєво перевести позику на карту, без попереднього відвідування відділення компанії і відмови. Оформлення позики здійснюється при виконанні позичальником наступних правил:

  • надання паспорта, ідентифікаційного номера платника податків (ІПН);
  • заповнення онлайн-анкети;
  • зазначення розміру позики, терміну його погашення.

Отримати максимальну суму кредиту (в розмірі 15 000 грн.) Можна, зарекомендувавши себе, як сумлінного позичальника за раніше своєчасно виплачені позиках. Щоденна процентна ставка за користування грошовими коштами складає 1,9% від загальної суми кредиту. Компанія надає можливість всім, без відмови скористатися можливістю не тільки отримати швидкий позику на карту, але також продовжити дію укладеного договору на будь-який термін. Нашим клієнтам не доведеться вказувати мету позики, надавати довідку про доходи і сплачувати комісію в разі дострокового погашення кредиту.

Рішення будь-яких фінансових проблем завдяки грошам від TOP Credit

Кредитна організація TOP Credit працює на ринку фінансових послуг більше 3-х років, має свідоцтво про реєстрацію в реєстрі фінансових компаній України. Наші співробітники займаються обслуговуванням своїх клієнтів в будь-який час, незалежно від Вашого місця перебування. Ми зацікавлені у взаємовигідній співпраці, тому вирішуємо Ваші фінансові проблеми за свої гроші без урахування кредитної історії. Пропоновані нами умови прості і прозорі, дають можливість самостійно розрахувати остаточну суму платежу.

Послуги кредитування в TOP Credit:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти