Отримати гроші

Чи дадуть позику фрілансеру, безробітному?

Чи дадуть позику фрілансеру, безробітному?

Адже для того, щоб отримати від 500 до 15000 гривень не потрібні ні поручителі, ні застава, ні довідка про доходи.

Коли Ви звертаєтеся в банк, від Вас безумовно буде потрібно значний пакет документів, який буде включати і довідку про доходи. Реалії, з якими ми стикаємося виглядають злегка інакше, ніж нам би того самим хотілося. І полягають вони в тому, що 1/3 працездатного населення України працює неофіційно. Що робити 30% працюють неофіційно, але у яких виникає потреба в додаткових коштах тут і зараз?

Громадяни України, які працюють неофіційно завжди можуть звернутися в мікрофінансову компанію "Топ Кредит", де для оформлення позики, як говорилося раніше, не потрібна довідка про доходи.

Тому, якщо Ви хочете взяти мікрокредит, але через офіційне працевлаштування вважаєтесь безробітним, то це не причина для відмови в компанії "Топ Кредит". Теж стосується і фрілансерів.

Ці особи, також як і неофіційно працевлаштовані, не можуть оформити позику в банку, але можуть це зробити досить просто в нашій компанії. Тому відповідь на питання: "Чи дадуть позику фрілансеру або безробітному?" Відповідь: "Так".

Також оформити мікрокредит в компанії "Топ Кредит" можуть особи, у яких погана кредитна історія. Відсоток схвалення кредитних заявок складає близько 90%.

Для оформлення мікрокредиту досить, щоб під рукою був комп'ютер, ноутбук, планшет або смартфон з хорошим доступом до мережі Інтернет. З пакета документів Вам знадобиться паспорт, ідентифікаційний код, банківська картка. Час, який буде потрібно для оформлення мікрокредиту - 15 хвилин. Ви можете це зробити з будь-якої точки України. Тепер не має значення, в якому населеному пункті Ви перебуваєте. Мікрокредитування доступно для всіх громадян України у віці від 18 до 70 років.

Процентна ставка становить 1,9% в день. Термін користування грошовими коштами від 1 до 29 днів з можливістю пролонгації кредитного договору.

Послуги цілодобового кредитування в TOP Credit:

Отримати гроші
Голосів: 2, у середньому: 4 з 5

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Щодня з 9:00-18:00