Оформити кредит

Позика на карту цілодобово

Цілодобові позики на банківську карту в Україні - простий, швидкий і надійний спосіб взяти грошовий кредит на короткий проміжок часу під вигідний відсоток. Ця послуга сьогодні користується великою популярністю серед широкого кола осіб різної вікової категорії. Онлайн-кредитування популярно завдяки відсутності необхідності відвідувати офіси банків / фінансових компаній, збирати необхідний пакет документів, стояти в черзі в день подачі заявки на кредит, чекати рішення про видачу позики протягом декількох годин, а то й днів. З онлайн-кредитуванням все легко і просто: подаєте заявку через Інтернет, не виходячи з дому, даєте згоду на обробку персональних даних в своєму особистому кабінеті і очікуєте відповіді через кілька хвилин.

Компанія Top Credit надає кредити громадянам України, які досягли 18 років. Отримати позику може практично кожен, хто має постійне місце роботи. Для нас не важливо, офіційно Ви оформлені чи ні. Також, оформляючи кредит, необхідно вказати свій номер телефону для отримання підтверджуючого смс на нього і контактні дані Ваших друзів / знайомих, які зможуть підтвердити Вашу особу. Нам необхідний мінімальний пакет документів - докладаєте в процесі оформлення заявки сканкопіі або фотографії паспорта та ідентифікаційного коду. Ми видаємо кредити на суму до 15 000 грн кожному, хто підходить під умови нашої компанії.

Top Credit - вигідні процентні ставки

Взяти онлайн-позику миттєво на карту Ви можете без зайвих проблем в нашій компанії - ми працюємо цілодобово. Інформація з Вашого запиту обробляється в сервісі незалежно від того, в який час Ви відправили заявку. Переказ грошей на карту відбувається протягом декількох хвилин після схвалення заявки. Умови для всіх клієнтів однакові:

  • мінімальний пакет документів;
  • низька процентна ставка - 1,9%;
  • необмежену кількість пролонгацій;
  • продовження на термін до 10 днів;
  • можливість часткового погашення.

Повна оплата кредиту відбувається в онлайн-режимі (у Вашому особистому кабінеті - розділ "Відкритий позику"). Також можна погасити суму в касі будь-якого банку або в терміналі самообслуговування. При оформленні пролонгації Вам необхідно сплатити відсотки за користування кредитом.

Як взяти кредит швидко і вигідно

Для того, щоб миттєво вирішити всі свої фінансові проблеми і не втягувати в це своїх близьких і родичів, звертайтеся в нашу компанію. Ми вирішуємо Ваші складності за лічені хвилини, щоб у Вас залишався час для більш важливих речей. Метою кредиту ми не цікавимося, що є нашою головною перевагою. Для отримання позики необхідно лише кілька хвилин Вашого вільного часу і доступ в Інтернет. Ви можете подати заявку як вранці, вдень - з офісу, так і ввечері або вночі - з дому.

Послуги мікрокредитування на ТопКредит:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти