Отримати гроші

Що таке позика цілодобово

Що таке позика цілодобово

Позика на карту цілодобово

Цілодобові позики на банківську карту в Україні - простий, швидкий і надійний спосіб взяти грошовий кредит на короткий проміжок часу під вигідний відсоток. Ця послуга сьогодні користується великою популярністю серед широкого кола осіб різної вікової категорії. Онлайн-кредитування популярно завдяки відсутності необхідності відвідувати офіси банків / фінансових компаній, збирати необхідний пакет документів, стояти в черзі в день подачі заявки на кредит, чекати рішення про видачу позики протягом декількох годин, а то й днів. З онлайн-кредитуванням все легко і просто: подаєте заявку через Інтернет, не виходячи з дому, даєте згоду на обробку персональних даних в своєму особистому кабінеті і очікуєте відповіді через кілька хвилин.

Компанія Top Credit надає кредити громадянам України, які досягли 18 років. Отримати позику може практично кожен, хто має постійне місце роботи. Для нас не важливо, офіційно Ви оформлені чи ні. Також, оформляючи кредит, необхідно вказати свій номер телефону для отримання підтверджуючого смс на нього і контактні дані Ваших друзів / знайомих, які зможуть підтвердити Вашу особу. Нам необхідний мінімальний пакет документів - докладаєте в процесі оформлення заявки сканкопіі або фотографії паспорта та ідентифікаційного коду. Ми видаємо кредити на суму до 15 000 грн кожному, хто підходить під умови нашої компанії.

Top Credit - вигідні процентні ставки

Взяти онлайн-позику миттєво на карту Ви можете без зайвих проблем в нашій компанії - ми працюємо цілодобово. Інформація з Вашого запиту обробляється в сервісі незалежно від того, в який час Ви відправили заявку. Переказ грошей на карту відбувається протягом декількох хвилин після схвалення заявки. Умови для всіх клієнтів однакові:

  • мінімальний пакет документів;
  • низька процентна ставка - 1,9%;
  • необмежену кількість пролонгацій;
  • продовження на термін до 10 днів;
  • можливість часткового погашення.

Повна оплата кредиту відбувається в онлайн-режимі (у Вашому особистому кабінеті - розділ "Відкритий позику"). Також можна погасити суму в касі будь-якого банку або в терміналі самообслуговування. При оформленні пролонгації Вам необхідно сплатити відсотки за користування кредитом.

Як взяти кредит швидко і вигідно

Для того, щоб миттєво вирішити всі свої фінансові проблеми і не втягувати в це своїх близьких і родичів, звертайтеся в нашу компанію. Ми вирішуємо Ваші складності за лічені хвилини, щоб у Вас залишався час для більш важливих речей. Метою кредиту ми не цікавимося, що є нашою головною перевагою. Для отримання позики необхідно лише кілька хвилин Вашого вільного часу і доступ в Інтернет. Ви можете подати заявку як вранці, вдень - з офісу, так і ввечері або вночі - з дому.

Послуги мікрокредитування на ТопКредит:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Катерина з Івано-Франківська отримала кредит на 9 600 грн в Top Credit
girl
Наталя з Чернівців подала заявку на 1 500 грн в Top Credit
girl
Оксана з Хмельницького отримала кредит на 9 000 грн в Top Credit
girl
Ольга з Тернополя оплатила кредит на 14 800 грн в Top Credit
girl
Микола з Львова оплатив кредит на 10 800 грн в Top Credit
girl
Руслан з Кіровограда отримав кредит на 9 500 грн в Top Credit
girl
Тетяна з Кіровограда подала заявку на 9 200 грн в Top Credit
girl
Анастасія з Запоріжжя оплатила кредит на 10 800 грн в Top Credit
girl
Анна з Чернігова отримала кредит на 13 000 грн в Top Credit
girl
Юлія з Дніпропетровська оплатила кредит на 5 900 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Харкова отримала кредит на 7 500 грн в Top Credit
girl
Дар'я з Запоріжжя отримала кредит на 7 800 грн в Top Credit
girl
Олексій з Одеси подав заявку на 14 700 грн в Top Credit
girl
Георгій з Дніпропетровська оплатив кредит на 5 900 грн в Top Credit
girl
Максим з Полтави отримав кредит на 13 800 грн в Top Credit
girl
Катерина з Одеси оплатила кредит на 10 400 грн в Top Credit
girl
Євген з Одеси подав заявку на 12 700 грн в Top Credit
girl
Гліб з Вінниці подав заявку на 1 100 грн в Top Credit
girl
Леонід з Хмельницького подав заявку на 800 грн в Top Credit
girl
Олексій з Харкова оплатив кредит на 10 100 грн в Top Credit