Отримати гроші

Де отримати позику на карту

Де отримати позику на карту

Особливості позики на банківську карту

Це пов'язано з тим, що пластик сьогодні користується більшою популярністю, ніж готівкові грошові кошти і є практично у кожного, хто досяг вісімнадцяти років. Послуга надання швидких кредитів в Україні набуває величезну популярність. Для багатьох громадян це порятунок, особливо, коли попросити в борг не у кого, а гроші потрібні терміново.

Отримати швидкий позику в нашій компанії може кожен, хто відповідає віковій категорії & nbsp; 18-70 років. Для цього Вам необхідно мати при собі лише паспорт, ідентифікаційний код (фото або скани), банківську картку будь-якого банку України, мобільний телефон з чинним номером, за яким Вам можна буде подзвонити, і контакти знайомих / друзів, які зможуть підтвердити Вашу особу.

Щоб отримати кошти на карту, необхідно виділити пару хвилин вільного часу, протягом яких буде прийнято рішення по Вашому запиту. Після заповнення заявки на нашому сайті онлайн очікуйте рішення про видачу мікропозик. Особливістю онлайн-оформлення позики є можливість подати заяву на отримання кредиту в будь-який зручний для Вас час. Кожен наш клієнт має можливість отримати до 15 000 грн.займа. Спочатку максимальна сума кредиту становить, як правило, 3 000 грн. При наявності позитивної кредитної історії в нашій компанії сума мікропозик збільшується.

Умови кредиту в компанії Top Credit

Зовсім недавно мікропозики стали користуватися в нашій країні великою популярністю. Особливо зручним стало отримувати невеликі позики не готівкою, при оформленні документів в офісах компаній, а безготівковим переказом коштів на банківську карту. Процес займає значно менше часу і не вимагає особистої присутності клієнта в офісі. Кожен повнолітній громадянин України, відповідний пред'являються критеріям, може отримати кредит в нашій компанії на суму до 15000 грн під 1,9% на добу.

При необхідності, договір можна продовжити (оформити пролонгацію), сплативши при цьому відсоток за користування кредитом. Термін, на який продовжується позику, встановлюється кожним клієнтом індивідуально. Погасити всю суму достроково можна без комісії. Також є можливість оплати кредиту частинами.

Top Credit (Україна) - отримати грошовий позику онлайн на банківську карту, не виходячи з дому

Наша компанія Top Credit дозволяє кожному, хто відповідає віковій категорії 18-70 років, взяти позику на карту, оформивши онлайн-заявку. Це дуже зручно, оскільки не потрібно витрачати час на збір і оформлення документів. Заявка від позичальника приймається за допомогою натискання кнопки "Отримати кредит" на головній сторінці нашого сайту. При схваленні суми кредиту, позика видається на наявну картку Вашого банку, відповідно, за отриманням грошей не потрібно нікуди їхати. Онлайн також можна вибрати термін кредитування. Після натискання кнопки "Підтвердити" чекайте надходження грошових коштів на карту. Щоб переглянути стан позики, досить скористатися платформою сайту і доступом в "Мої кредити" у Вашому особистому кабінеті.

Послуги мікрокредитування в TOPCredit:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Федір з Запоріжжя подав заявку на 6 500 грн в Top Credit
girl
Леонід з Хмельницького подав заявку на 900 грн в Top Credit
girl
Олена з Ужгорода подала заявку на 4 300 грн в Top Credit
girl
Ксенія з Херсона подала заявку на 9 800 грн в Top Credit
girl
Алла з Житомира оплатила кредит на 13 500 грн в Top Credit
girl
Наталя з Херсона подала заявку на 10 300 грн в Top Credit
girl
Олег з Івано-Франківська отримав кредит на 7 700 грн в Top Credit
girl
Євгенія з Чернігова оплатила кредит на 12 700 грн в Top Credit
girl
Софія з Ужгорода подала заявку на 3 700 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Черкас отримала кредит на 3 600 грн в Top Credit
girl
Сергій з Дніпропетровська подав заявку на 5 600 грн в Top Credit
girl
Михайло з Дніпропетровська подав заявку на 2 400 грн в Top Credit
girl
Катерина з Кіровограда отримала кредит на 6 400 грн в Top Credit
girl
Олександр з Хмельницького оплатив кредит на 12 900 грн в Top Credit
girl
Інеса з Сум оплатила кредит на 6 900 грн в Top Credit
girl
Євген з Одеси оплатив кредит на 9 200 грн в Top Credit
girl
Оксана з Івано-Франківська подала заявку на 8 600 грн в Top Credit
girl
Жанна з Кіровограда отримала кредит на 3 100 грн в Top Credit
girl
Денис з Хмельницького отримав кредит на 9 600 грн в Top Credit
girl
Михайло з Одеси отримав кредит на 11 100 грн в Top Credit