Оформити кредит

Особливості позики на банківську карту

Це пов'язано з тим, що пластик сьогодні користується більшою популярністю, ніж готівкові грошові кошти і є практично у кожного, хто досяг вісімнадцяти років. Послуга надання швидких кредитів в Україні набуває величезну популярність. Для багатьох громадян це порятунок, особливо, коли попросити в борг не у кого, а гроші потрібні терміново.

Отримати швидкий позику в нашій компанії може кожен, хто відповідає віковій категорії & nbsp; 18-70 років. Для цього Вам необхідно мати при собі лише паспорт, ідентифікаційний код (фото або скани), банківську картку будь-якого банку України, мобільний телефон з чинним номером, за яким Вам можна буде подзвонити, і контакти знайомих / друзів, які зможуть підтвердити Вашу особу.

Щоб отримати кошти на карту, необхідно виділити пару хвилин вільного часу, протягом яких буде прийнято рішення по Вашому запиту. Після заповнення заявки на нашому сайті онлайн очікуйте рішення про видачу мікропозик. Особливістю онлайн-оформлення позики є можливість подати заяву на отримання кредиту в будь-який зручний для Вас час. Кожен наш клієнт має можливість отримати до 15 000 грн.займа. Спочатку максимальна сума кредиту становить, як правило, 3 000 грн. При наявності позитивної кредитної історії в нашій компанії сума мікропозик збільшується.

Умови кредиту в компанії Top Credit

Зовсім недавно мікропозики стали користуватися в нашій країні великою популярністю. Особливо зручним стало отримувати невеликі позики не готівкою, при оформленні документів в офісах компаній, а безготівковим переказом коштів на банківську карту. Процес займає значно менше часу і не вимагає особистої присутності клієнта в офісі. Кожен повнолітній громадянин України, відповідний пред'являються критеріям, може отримати кредит в нашій компанії на суму до 15000 грн під 1,9% на добу.

При необхідності, договір можна продовжити (оформити пролонгацію), сплативши при цьому відсоток за користування кредитом. Термін, на який продовжується позику, встановлюється кожним клієнтом індивідуально. Погасити всю суму достроково можна без комісії. Також є можливість оплати кредиту частинами.

Top Credit (Україна) - отримати грошовий позику онлайн на банківську карту, не виходячи з дому

Наша компанія Top Credit дозволяє кожному, хто відповідає віковій категорії 18-70 років, взяти позику на карту, оформивши онлайн-заявку. Це дуже зручно, оскільки не потрібно витрачати час на збір і оформлення документів. Заявка від позичальника приймається за допомогою натискання кнопки "Отримати кредит" на головній сторінці нашого сайту. При схваленні суми кредиту, позика видається на наявну картку Вашого банку, відповідно, за отриманням грошей не потрібно нікуди їхати. Онлайн також можна вибрати термін кредитування. Після натискання кнопки "Підтвердити" чекайте надходження грошових коштів на карту. Щоб переглянути стан позики, досить скористатися платформою сайту і доступом в "Мої кредити" у Вашому особистому кабінеті.

Послуги мікрокредитування в TOPCredit:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти