Отримати гроші

Що треба для того щоб отримати позику до ЗП

Що треба для того щоб отримати позику до ЗП

Де взяти кредит при зіпсованої кредитної репутації

В Україні існує велика база кредитних історій з інформацією про клієнтів, які користувалися позиками в фінансових установах країни. Називається база даних - Українське бюро кредитних історій, вона постійно поповнюється. В інформаційному масиві - дані про минулі і нинішніх банківських кредитах, їх погашення і стан на сьогоднішній день може перевірити банк і сам позичальник. Нерегулярне погашення або прострочення по платежах - це привід для банку відмовити у видачі не тільки великих позик, але і мікрокредитів. Отримати терміново позику до зарплати на карту в цьому випадку можна в кредитній компанії «Topcredit».

Позики з «Topcredit» доступні кожному

мікропозик з кредитної компанією дозволяють моментально вирішити свої фінансові проблеми. Оформлення та аналіз заявки займуть близько 15 хвилин, при цьому не потрібно збирати додаткові документи і довідки. Позика видається на наявну банківську карту в розмірі до 15 тисяч гривень, максимальний термін дії - до повного погашення. Вікові обмеження існують, але вони набагато ширше банківських - від 18 до 70 років. Для оформлення заявки не потрібні оригінали документів, тільки дані в електронній формі, але вони повинні бути достовірними.

Отримати мікропозик можливо навіть з поганою кредитною історією. Крім того, ніхто не запитає довідку про доходи, сімейний стан, стаж роботи, посаду та іншу інформацію.

Оформити мікрокредит з «Topcredit» - гранично просто

Щоб онлайн отримати позику до зарплати на банківську карту, необхідно здійснити лише кілька кроків:

  • заповнити заявку на сайті topcredit.org.ua;
  • отримати СМС-підтвердження про узгодження кредиту;
  • відстежити прихід необхідної суми на банківську карту.

Заповнення форми заявки передбачає введення наступних даних:

  • номер мобільного телефону;
  • адресу електронної пошти;
  • необхідна сума;
  • індивідуальний податковий номер;
  • паспортні дані;
  • реквізити банківської картки.

Кредитування виконується за ставкою 1.9% за добу і здатне закрити поточні фінансові питання до зарплати. Погашення кредиту можливо термінал Ibox України або за допомогою інтернет-банкінгу за реквізитами, вказаними на сайті.

Послуги оформлення миттєвого кредиту 24/7 в Топ Кредит:

Отримати гроші
Голосів: 1, у середньому: 4 з 5

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Щодня з 9:00-18:00