Отримати гроші

Позики до зарплати на картуДе взяти кредит при зіпсованої кредитної репутації

В Україні існує велика база кредитних історій з інформацією про клієнтів, які користувалися позиками в фінансових установах країни. Називається база даних - Українське бюро кредитних історій, вона постійно поповнюється. В інформаційному масиві - дані про минулі і нинішніх банківських кредитах, їх погашення і стан на сьогоднішній день може перевірити банк і сам позичальник. Нерегулярне погашення або прострочення по платежах - це привід для банку відмовити у видачі не тільки великих позик, але і мікрокредитів. Отримати терміново позику до зарплати на карту в цьому випадку можна в кредитній компанії «Topcredit».

Позики з «Topcredit» доступні кожному

мікропозик з кредитної компанією дозволяють моментально вирішити свої фінансові проблеми. Оформлення та аналіз заявки займуть близько 15 хвилин, при цьому не потрібно збирати додаткові документи і довідки. Позика видається на наявну банківську карту в розмірі до 15 тисяч гривень, максимальний термін дії - до повного погашення. Вікові обмеження існують, але вони набагато ширше банківських - від 18 до 70 років. Для оформлення заявки не потрібні оригінали документів, тільки дані в електронній формі, але вони повинні бути достовірними.

Отримати мікропозик можливо навіть з поганою кредитною історією. Крім того, ніхто не запитає довідку про доходи, сімейний стан, стаж роботи, посаду та іншу інформацію.

Оформити мікрокредит з «Topcredit» - гранично просто

Щоб онлайн отримати позику до зарплати на банківську карту, необхідно здійснити лише кілька кроків:

  • заповнити заявку на сайті topcredit.org.ua;
  • отримати СМС-підтвердження про узгодження кредиту;
  • відстежити прихід необхідної суми на банківську карту.

Заповнення форми заявки передбачає введення наступних даних:

  • номер мобільного телефону;
  • адресу електронної пошти;
  • необхідна сума;
  • індивідуальний податковий номер;
  • паспортні дані;
  • реквізити банківської картки.

Кредитування виконується за ставкою 1.9% за добу і здатне закрити поточні фінансові питання до зарплати. Погашення кредиту можливо термінал Ibox України або за допомогою інтернет-банкінгу за реквізитами, вказаними на сайті.

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ «ТОП Кредит» регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 16103108 від 09.04.2015 року, свідоцтво IK № 137, код фінансової установи: 16. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0800212171