Отримати гроші

Позики на карту без перевірокКредит без бюрократичних умовностей

Коли терміново потрібно порівняно невелика сума грошей на непередбачені витрати до наступної зарплати, найпростіше оформити мікрокредит у фінансовій компанії. Це не забере багато Вашого часу, позика буде перерахований на банківську карту в лічені хвилини без зайвих перевірок платоспроможності позичальника. Часто в фінансову компанію «Top Credit» звертаються клієнти, яким було відмовлено в кредитуванні банками через погану кредитну історію, відсутність офіційного працевлаштування або реєстрації в паспорті.

Компанія «ТОП Кредит» готова увійти в становище кожного, ми не вимагаємо додаткових довідок про доходи, рекомендацій поручителів, надання застав. Вас також ніхто не запитає, навіщо знадобився експрес-займ, ми не будемо відстежувати цільове використання виданих коштів. Оформляючи позику онлайн, досить ввести в електронну анкету необхідні дані. Прикріпіть скани паспорта та ідентифікаційного коду і відправляйте заявку. Швидкі кредити онлайн доступні всім, незважаючи на недоліки в кредитній історії.

Термінове оформлення кредиту

Заявка на сторінках сайту після заповнення обробляється автоматично, з дотриманням усіх необхідних процедур безпеки, а хвилин через 20 гроші надходять на банківську карту. Послідовність оформлення мікропозик:

 • стандартна реєстрація на сайті;
 • заповнення анкетних даних;
 • твердження заявки;
 • узгодження основних даних позики - суми, терміну, карткового рахунку;
 • підписання договору в електронній формі;
 • зарахування грошових коштів на карту.

Основні умови мікрокредитування:

 • сума мікропозик від 500 до 15000 гривень;
 • перерахування на будь-яку банківську карту Visa або MasterCard;
 • можливість часткового або дострокового погашення без комісії;
 • автоматична пролонгація кредиту за умови оплати відсотків за використання;
 • процентна ставка становить 1.9% на добу від суми позики і незмінна протягом усього терміну. ​​

Вирішення фінансових проблем за 20 хвилин

В «Top Credit» терміновий позику без перевірок зможе отримати домогосподарка, пенсіонер, студент, жінка в декретній відпустці, будь-який працівник, влаштований неофіційно або трудящий далеко від будинку. Всі кроки оформлення кредиту в електронній формі гранично прості і зрозумілі, відбуваються в автоматичному режимі. Процес націлений на економію часу кожного клієнта.

Керувати отриманим кредитом можна в особистому кабінеті на сайті topcredit.org.ua, при необхідності продовжуючи і погашаючи основну суму боргу. Інший спосіб оплати - через термінали самообслуговування City24 на рахунок компанії «ТОП Кредит» шляхом внесення готівки купюр в приймач. Позики також можна гасити через касу будь-якого банку, вказавши реквізити рахунку з укладеного договору.

Всі угоди фіксуються і передаються в Українське бюро кредитних історій. Кожен виплачений кредит підвищує кредитний рейтинг позичальника, стає доступним всім банківським і фінансовим установам.

Голосів: 1, у середньому: 4 з 5

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 16103108 від 09.04.2015 року, свідоцтво IK № 137, код фінансової установи: 16. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0800212171