Оформити кредит

Досить часто позичальники стикаються з тим, що їм відмовляють у банку в отриманні великого кредиту через погану кредитну історію.

Що таке кредитна історія і навіщо вона потрібна?

При оформленні будь-якого виду кредиту, будь-то стандартний кредит у банку або швидкий кредит у мікро фінансовій організації (МФО), Ви надаєте свої дані у вигляді інформації з Вашими паспортними даними та ідентифікаційним кодом.

Після подачі заявки на оформлення звичайного кредиту або мікро позики Ваші дані потрапляють в Українське бюро кредитних історій. І в подальшому всі дані по отриманню і по виплаті назад позики зберігаються в цій організації.

Зіпсувати кредитну історію дуже просто. Для цього досить прострочити термін виплати, як «тіла» кредиту, так і процентної ставки до нього. Також погасити кредит невчасно веде до поганої кредитної історії. Невиплата кредиту зрозуміло, що чи не позначиться позитивно на ній.

Як швидко і ефективно виправити кредитну історію?

Якщо вже так вийшло, що Ваша кредитна історія зіпсована, і в Українському бюро кредитних історій (УБКІ) про Вас вже є негативні відгуки - це зовсім не привід впадати в паніку. Вихід є з будь-якої ситуації. І ця не є винятком.

За допомогою сервісу мікро позик можна виправити свою кредитну історію легко і просто.

Як працює процес поліпшення Вашої кредитної історії?

Щоб поліпшити свої дані в УКБІ достатньо оформити швидкий кредит в мікро кредитній організації (МФО), де не звертають увагу на Ваше кредитне минуле. При тому, оформлення подібного виду кредиту не вимагає великого пакета документів або поручителів. Це вкрай спрощує оформлення мікро кредиту.

Після подачі заявки в МФО, Ви отримуєте відповідь від менеджера компанії. Але згідно статистики, близько 85% заявок отримують позитивний результат з видачі швидкої позики.

Далі це працює так: після отримання схвалення у наданні Вам кредиту, Ви його отримуєте, а потім вчасно погашаєте згідно з договором, що само собою відображається в УБКІ. Тобто, кожен взятий кредит і вчасно виплачений кредит покращує Вашу історію в Українському бюро кредитних історій.

Що потрібно, щоб оформити мікро кредит?

Компанія «ТОП Кредит» надає мікро позики всім громадянам України, які досягли 18 річного віку, у яких є стабільне офіційне або неофіційне джерело доходу.

«ТОП Кредит» виступає в ролі кредитора, який видає перший раз до 3000 грн. При повторному зверненні в компанію за позикою, Ваш кредитний ліміт може тільки збільшуватися.

Вчасно погашений кредит позичальником автоматично покращує його кредитну історію.

Покращуйте свою кредитною історію разом з компанією «ТОП Кредит»!

Послуги кредитування в TOP Кредит:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти