Отримати гроші

Що таке кредит під заставу нерухомості

Що таке кредит під заставу нерухомості

Кредит під заставу житла

Але сучасна сфера фінансових послуг являє всі можливості для того, щоб швидко і без особливих проблем взяти кредит. TOP Credit Україна є компанією, в якій можна отримати грошові кошти в борг за лічені хвилини.

Різні кредитні організації пред'являють різні вимоги до позичальників. Так, наприклад, застава потрібна, якщо клієнт запитує велику суму грошей і не може при цьому надати довідку про доходи або інші підтверджуючі платоспроможність документи. Запорукою, як правило, виступає рухоме або нерухоме майно.

В Україні, як і в будь-якій країні, взяти кредит під заставу нерухомості в банку або іншої кредитної організації найлегше. Саме нерухомість є високоліквідним активом, який можна, при необхідності, реалізувати в короткі терміни.

Перед тим, як взяти кредит під заставу будинку або квартири, повинна бути проведена експертиза, яка допоможе оцінити вартість нерухомості. Вам потрібно буде надати документи, що підтверджують, що ви дійсно є законним власником. Ще однією умовою для більшості установ стане страхування житла, яке повинно буде оплачуватися весь термін дії кредиту.

Отримання грошей під заставу нерухомості

Кредитування на сайті topcredit.org.ua - один з найбільш простих способів отримати гроші в борг. Якщо у Вас під рукою є комп'ютер або мобільний пристрій з доступом в Інтернет, Ви зможете зареєструватися онлайн всього за кілька хвилин. Для перерахування кредитних коштів підійде карта будь-якого банку. Надайте в електронному вигляді документи, що засвідчують особу - це підвищить Ваші шанси на отримання кредиту. Також врахуйте, що якщо Ви хочете отримати кредит під заставу житла, необхідно надати документи, що підтверджують Ваше законне право на володіння ним.

Подана кредитна заявка буде розглянута в найкоротший термін, після чого наші фахівці приймуть рішення про видачу кредитних коштів. Повернути кошти також не складе ніяких труднощів - це можна зробити в особистому кабінеті, скориставшись будь-яким платіжним терміналом, або за допомогою стандартного банківського переказу. Також, у разі необхідності, Ви можете продовжити позику на термін до 10 днів - дана послуга стане доступною, як тільки Ви виплатите відсотки за попередній період.

Переваги кредитування в TOP Credit

Компанія TOP Credit пропонує прозорі умови і широкі можливості для всіх, хто бажає отримати кредит під заставу нерухомості. Скористатися нашими послугами може кожен - для цього достатньо лише доступу до Інтернету. Розвиток сучасних технологій підштовхнуло нас повністю перейти в режим онлайн, завдяки чому тепер отримати кредит можна, навіть не виходячи з дому.

Ми надаємо послугу часткового погашення кредиту - Ви будете мати можливість заощадити, якщо виплатите частина позикової суми раніше встановленого терміну. Дострокове погашення і зовсім дозволяє закрити кредит відразу ж, як тільки у Вас з'являться кошти, без сплати додаткових комісій. Також великим плюсом для деяких клієнтів стане можливість позитивно вплинути на свою кредитну історію. Ми офіційно реєструємо дані про те, як проводяться виплати, завдяки чому Ви можете легко збільшити ймовірність отримання кредитів в подальшому.

Якщо у Вас виникнуть будь-які питання щодо умов кредитування або роботи сайту - скористайтеся кнопкою "call-back" або зателефонуйте нам за вказаним номером телефону.

Послуги мікрокредитування в ТОП Кредит:

Отримати гроші
Голосів: 0, у середньому: 0 з 5

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0800212171