Оформити кредит

Це не правда. Всі заявники на сайті компанії «Топ Кредит», які залишили заявки на отримання кредиту, перевіряються через УКБІ. Це робиться автоматично. Все мікрофінансові організації перевіряють своїх клієнтів через УКБІ. Кредитна історія впливає на скоринговий бал. Скоринговий бал - комплексна оцінка позичальника по ряду показників. У ці показники, наприклад, входить освіта, вік, професія, поведінка на сайті, а також кредитна історія. Не звертати увагу на кредитне минуле позичальника - неможливо при видачі мікрокредиту або іншого виду позики.

Мікрофінансова організація «Топ Кредит» є фінансовою установою, яка надає грошові кошти під відсоток. Якщо позичальники не розраховуватимуться відповідно до кредитних зобов'язань, то наша компанія просто розориться.

Перевірка потенційного клієнта «ТОП Кредит» за допомогою кредитної історії в УКБІ - обов'язкова процедура перед видачею грошей на карту позичальнику.

Те, що наша компанія не звертає особливої ​​уваги на кредитне досьє позичальника - це друге питання. Якщо у клієнта всі дані в порядку, крім кредитної історією, то така людина може спокійно розраховувати на отримання грошових коштів в «Топ Кредит».

Коли Ви оформляєте позику в нашій компанії, Вам варто враховувати високу ступінь схвалюваності виданих кредитів. 90% клієнтів отримують мікрокредит в «Топ Кредит». Вам відмовлять в тому випадку, якщо у Вас є кілька прострочень вже за існуючими позиками.

Компанія лояльно ставитися до кожного позичальника, який бажає співпрацювати з нашою командою. Ми даємо можливість продовжити кредитний договір, якщо у позичальника немає всієї суми для покриття боргових зобов'язань в строк. Ви маєте право застосувати послугу пролонгації кредитного договору. Сплатіть тільки відсотки за користування грошовими коштами і можете користуватися кредитом наступні 10 днів. Кількість можливих пролонгацій - без обмежень.

Послуги кредитування в TOPCredit:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти