Оформити кредит

Переваги мікропозики і мікрокредитів очевидні на ринку фінансових послуг України, така тенденція пов'язана з тим, що з кожним днем ​​вони набирають популярність серед громадян нашої країни. Давайте більш детально розглянемо переваги.

Першою і найголовнішою перевагою є те, що вся процедура займає лічені хвилини для того, щоб отримати бажану суму грошей на банківську картку.

Друга перевага - це економія часу. Більше не потрібно відвідувати банківські установи або відділення мікрофінансових організацій (МФО) для того, щоб оформити кредит. Мікропозика в компанії «ТОП Кредит» повністю в мережі Інтернет, договір також підписується в Особистому кабінеті на сайті компанії.

Третя перевага - це прозорість умов. Є тільки одна процентна ставка - 1,9% в день в залежності від взятої суми грошей в борг. Немає ніяких прихованих комісій або платежів.

Четверта перевага - це мінімальний пакет документів. Для отримання мікропозики в компанії «ТОП Кредит» досить надати документи, які засвідчують Вашу особу - паспорт та ідентифікаційний код. Також потрібно надати номер банківської картки. На неї, при позитивному рішенні, буде перерахована потрібна Вам сума грошей.

П'ята перевага - це доступність. Мікрокредит можуть отримати пенсіонери, студенти, мами в декреті, військові, особи без офіційного працевлаштування, а також громадяни з поганою кредитною історією. Коефіцієнт схвалення кредитів становить 90% від усіх поданих заявок. Для того, щоб отримати кредит необхідно бути громадянином України, в віковому діапазоні від 18 до 70 років.

Шоста перевага - це відсутність поручителів, застав, довідок про доходи.

Сьома перевага - це те, що мікрокредит видається на споживчі потреби, а також для представників малого бізнесу на однакових умовах. Сума позики може скласти від 500 грн. до 15 000 грн. Термін користування позикою може скласти від 1 до 29 днів.

Послуги оформлення швидкого кредиту 24/7 в ТопКредит:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти