Оформити кредит

Освітній кредит - інвестиція в майбутнє

В сучасному світі вищу освіту поступово стає таким же обов'язковим, як і середнє. Все більше роботодавців вказують в якості обов'язкової вимоги до претендента наявність у того диплома ВНЗ, так що навчання в солідному університеті значно збільшує шанси на досягнення успіху в житті.

Але що робити, якщо на бюджетне місце потрапити не вдалося, а здобути освіту хочеться? Можна зробити висновок з навчальним закладом договір на навчання, але вартість такого рішення може виявитися високою для багатьох студентів. Однак, рішення є - будь-який громадянин України, який досяг повноліття, може оформити кредит на освіту.

Особливості кредиту на навчання

В банках освітній кредит видається під заставу майна або за дорученням. Це пов'язано з тим, що освіта сама по собі нематеріальне, і банк ніяк не зможе повернути власні кошти в разі невиконання позичальником своїх зобов'язань.

Крім цього, у випадку з кредитом на освіту студент часто не отримує грошей на руки. Банк сам переводить гроші безпосередньо вищому навчальному закладу, і все що потрібно від позичальника - регулярно підтверджувати, що він все ще вчиться, і не був відрахований.

На жаль, освітній кредитування в Україні розвинене не так добре, як в країнах Європи. Такі програми пропонують тільки великі та надійні банки, а отримати їх - досить проблематично. Серед позичальників більш популярний не цільовий споживчий кредит, який можна використовувати як для оплати навчання, так і для покупки літератури, а також інших цілей, не звітуючи про свої витрати.

Топ Кредит - швидке кредитування на вигідних умовах

Наша компанія пропонує послуги з надання фінансової допомоги позичальникам по всій території України. Все, що Вам необхідно - надати фотографії паспорта та ідентифікаційного коду, номер телефону, і контакти людей, здатних підтвердити Вашу особу. Розгляд заявки займає близько двадцяти хвилин, після чого запитана сума прийде на банківську карту клієнта.

У нас можна оформити кредит до 15 тисяч гривень на будь-які цілі, з можливістю продовження договору на будь-який термін, за умови своєчасного погашення відсотків за користування позикою. При цьому, наша компанія дозволяє своїм клієнтам погашати кредити частково або достроково, не вимагаючи комісії. Позики в Топ Кредит - це хороший спосіб поліпшити свій кредитний рейтинг, адже інформацію по кожній угоді ми передаємо в Українське бюро кредитних історій.

Послуги отримання мікропозики в Топ Кредит:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти