Отримати гроші

Як оформити освітній кредит

Як оформити освітній кредит

Освітній кредит - інвестиція в майбутнє

В сучасному світі вищу освіту поступово стає таким же обов'язковим, як і середнє. Все більше роботодавців вказують в якості обов'язкової вимоги до претендента наявність у того диплома ВНЗ, так що навчання в солідному університеті значно збільшує шанси на досягнення успіху в житті.

Але що робити, якщо на бюджетне місце потрапити не вдалося, а здобути освіту хочеться? Можна зробити висновок з навчальним закладом договір на навчання, але вартість такого рішення може виявитися високою для багатьох студентів. Однак, рішення є - будь-який громадянин України, який досяг повноліття, може оформити кредит на освіту.

Особливості кредиту на навчання

В банках освітній кредит видається під заставу майна або за дорученням. Це пов'язано з тим, що освіта сама по собі нематеріальне, і банк ніяк не зможе повернути власні кошти в разі невиконання позичальником своїх зобов'язань.

Крім цього, у випадку з кредитом на освіту студент часто не отримує грошей на руки. Банк сам переводить гроші безпосередньо вищому навчальному закладу, і все що потрібно від позичальника - регулярно підтверджувати, що він все ще вчиться, і не був відрахований.

На жаль, освітній кредитування в Україні розвинене не так добре, як в країнах Європи. Такі програми пропонують тільки великі та надійні банки, а отримати їх - досить проблематично. Серед позичальників більш популярний не цільовий споживчий кредит, який можна використовувати як для оплати навчання, так і для покупки літератури, а також інших цілей, не звітуючи про свої витрати.

Топ Кредит - швидке кредитування на вигідних умовах

Наша компанія пропонує послуги з надання фінансової допомоги позичальникам по всій території України. Все, що Вам необхідно - надати фотографії паспорта та ідентифікаційного коду, номер телефону, і контакти людей, здатних підтвердити Вашу особу. Розгляд заявки займає близько двадцяти хвилин, після чого запитана сума прийде на банківську карту клієнта.

У нас можна оформити кредит до 15 тисяч гривень на будь-які цілі, з можливістю продовження договору на будь-який термін, за умови своєчасного погашення відсотків за користування позикою. При цьому, наша компанія дозволяє своїм клієнтам погашати кредити частково або достроково, не вимагаючи комісії. Позики в Топ Кредит - це хороший спосіб поліпшити свій кредитний рейтинг, адже інформацію по кожній угоді ми передаємо в Українське бюро кредитних історій.

Послуги отримання мікропозики в Топ Кредит:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Оксана з Києва оплатила кредит на 6 800 грн в Top Credit
girl
Семен з Львова подав заявку на 10 800 грн в Top Credit
girl
Катерина з Києва отримала кредит на 3 200 грн в Top Credit
girl
Дмитро з Харкова отримав кредит на 13 700 грн в Top Credit
girl
Петро з Житомира отримав кредит на 6 800 грн в Top Credit
girl
Олександр з Чернівців подав заявку на 12 900 грн в Top Credit
girl
Федір з Вінниці оплатив кредит на 2 900 грн в Top Credit
girl
Леонід з Хмельницького оплатив кредит на 5 300 грн в Top Credit
girl
Євгенія з Тернополя оплатила кредит на 11 700 грн в Top Credit
girl
Дар'я з Миколаєва отримала кредит на 6 800 грн в Top Credit
girl
Леонід з Дніпропетровська подав заявку на 4 200 грн в Top Credit
girl
Олена з Житомира отримала кредит на 10 300 грн в Top Credit
girl
Денис з Кіровограда оплатив кредит на 11 700 грн в Top Credit
girl
Інеса з Луцька оплатила кредит на 10 500 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Тернополя подала заявку на 13 400 грн в Top Credit
girl
Богдан з Черкас подав заявку на 4 400 грн в Top Credit
girl
Петро з Івано-Франківська отримав кредит на 15 000 грн в Top Credit
girl
Катерина з Львова отримала кредит на 3 600 грн в Top Credit
girl
Олена з Луцька оплатила кредит на 6 700 грн в Top Credit
girl
Олена з Запоріжжя отримала кредит на 13 400 грн в Top Credit