Отримати гроші

Як не сваритися через гроші?

Як не сваритися через гроші?

Будь то Ви проживаєте зі своєю другою половинкою або з батьками, а може, Ви ведете загальний вид комерційної діяльності з друзями. Що ж робити, щоб уникнути сварок через гроші? Як правильно чинити, щоб не псувати відносини з близькими нам людьми?

Проживаючи з батьками, якщо Вам менше 20 років, і Ви ще повністю залежите від батьків, марно контролювати їх з приводу їх витрат. Вони самостійно заробляють гроші, видаючи Вам грошові кошти на кишенькові витрати. Тут нічого не поробиш, поки Ви самі не станете на ноги і не будете самостійною фінансовою одиницею.

Коли Ви проживаєте з батьками, і вже самі заробляєте на свої витрати, то для того, щоб уникнути сварок через гроші, варто приймати хоча б мінімальну участь в сімейному бюджеті. Нехай Ваші доходи не рівні з батьківськими доходами, але даючи хоча б частину грошей на покриття витрат комунальних послуг, а також на продукти харчування, Ви досягнете двох позитивних моментів. По-перше, Ви уникнете сварок з батьками через гроші, по-друге, батьки будуть Вас більше поважати, як самостійну дорослу людину.

Коли Ви проживаєте удвох зі своєю другою половинкою або з кимось із членів сім'ї, або з кимось із друзів, то тоді потрібно пропорційно розподілити свої витрати і обсяг від доходу кожного з проживаючих в загальний бюджет. Для того, щоб правильно розподілити свої доходи і витрати, першим, що потрібно зробити - це 2 місяці фіксувати свої витрати. Коли кожен з проживаючих побачить свої і витрати партнера, тоді буде простіше розподілити пропорціальную частку з обсягу витрат в «загальний казан». Після цього у Вас однозначно не буде розбіжностей щодо того, хто скільки витрачає і хто скільки заробляє.

Коли у Вас закінчилися гроші, а турбувати свою другу половинку, родичів або друзів не хочеться, то тоді Вам варто звернутися в компанію «ТОП Кредит». Отримайте до 15 000 грн. всього за 15 хвилин в «Топ Кредит» на оплату будь-яких товарів і послуг. Оформити мікрокредит в Топ Кредит можна з будь-якої точки України, маючи просто вільний доступ до мережі Інтернет.

Послуги отримання цілодобового кредиту 24/7 в ТОПКредит:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Щодня з 9:00-18:00
girl
Юлія з Житомира подала заявку на 14 200 грн в Top Credit
girl
Жанна з Чернігова оплатила кредит на 6 100 грн в Top Credit
girl
Алла з Ужгорода подала заявку на 12 500 грн в Top Credit
girl
Богдан з Чернігова оплатив кредит на 13 100 грн в Top Credit
girl
Катерина з Сум подала заявку на 6 200 грн в Top Credit
girl
Андрій з Миколаєва отримав кредит на 2 000 грн в Top Credit
girl
Олена з Дніпропетровська подала заявку на 13 400 грн в Top Credit
girl
Інеса з Львова подала заявку на 3 300 грн в Top Credit
girl
Сергій з Чернівців подав заявку на 6 600 грн в Top Credit
girl
Семен з Кіровограда оплатив кредит на 10 800 грн в Top Credit
girl
Гліб з Чернівців отримав кредит на 10 600 грн в Top Credit
girl
Віталій з Житомира оплатив кредит на 3 500 грн в Top Credit
girl
Дар'я з Чернігова подала заявку на 14 300 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Вінниці отримала кредит на 14 200 грн в Top Credit
girl
Юлія з Полтави оплатила кредит на 7 400 грн в Top Credit
girl
Євгенія з Полтави подала заявку на 5 100 грн в Top Credit
girl
Дар'я з Житомира оплатила кредит на 2 700 грн в Top Credit
girl
Анна з Херсона подала заявку на 6 600 грн в Top Credit
girl
Софія з Рівного отримала кредит на 5 500 грн в Top Credit
girl
Гліб з Миколаєва оплатив кредит на 11 900 грн в Top Credit