Отримати гроші

Як не сваритися через гроші?

Як не сваритися через гроші?

Будь то Ви проживаєте зі своєю другою половинкою або з батьками, а може, Ви ведете загальний вид комерційної діяльності з друзями. Що ж робити, щоб уникнути сварок через гроші? Як правильно чинити, щоб не псувати відносини з близькими нам людьми?

Проживаючи з батьками, якщо Вам менше 20 років, і Ви ще повністю залежите від батьків, марно контролювати їх з приводу їх витрат. Вони самостійно заробляють гроші, видаючи Вам грошові кошти на кишенькові витрати. Тут нічого не поробиш, поки Ви самі не станете на ноги і не будете самостійною фінансовою одиницею.

Коли Ви проживаєте з батьками, і вже самі заробляєте на свої витрати, то для того, щоб уникнути сварок через гроші, варто приймати хоча б мінімальну участь в сімейному бюджеті. Нехай Ваші доходи не рівні з батьківськими доходами, але даючи хоча б частину грошей на покриття витрат комунальних послуг, а також на продукти харчування, Ви досягнете двох позитивних моментів. По-перше, Ви уникнете сварок з батьками через гроші, по-друге, батьки будуть Вас більше поважати, як самостійну дорослу людину.

Коли Ви проживаєте удвох зі своєю другою половинкою або з кимось із членів сім'ї, або з кимось із друзів, то тоді потрібно пропорційно розподілити свої витрати і обсяг від доходу кожного з проживаючих в загальний бюджет. Для того, щоб правильно розподілити свої доходи і витрати, першим, що потрібно зробити - це 2 місяці фіксувати свої витрати. Коли кожен з проживаючих побачить свої і витрати партнера, тоді буде простіше розподілити пропорціальную частку з обсягу витрат в «загальний казан». Після цього у Вас однозначно не буде розбіжностей щодо того, хто скільки витрачає і хто скільки заробляє.

Коли у Вас закінчилися гроші, а турбувати свою другу половинку, родичів або друзів не хочеться, то тоді Вам варто звернутися в компанію «ТОП Кредит». Отримайте до 15 000 грн. всього за 15 хвилин в «Топ Кредит» на оплату будь-яких товарів і послуг. Оформити мікрокредит в Топ Кредит можна з будь-якої точки України, маючи просто вільний доступ до мережі Інтернет.

Послуги отримання цілодобового кредиту 24/7 в ТОПКредит:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Михайло з Вінниці оплатив кредит на 4 700 грн в Top Credit
girl
Богдан з Києва отримав кредит на 8 600 грн в Top Credit
girl
Петро з Луцька оплатив кредит на 6 700 грн в Top Credit
girl
Софія з Миколаєва отримала кредит на 6 400 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Києва подала заявку на 14 300 грн в Top Credit
girl
Сергій з Тернополя отримав кредит на 1 200 грн в Top Credit
girl
Георгій з Житомира подав заявку на 6 600 грн в Top Credit
girl
Руслан з Івано-Франківська отримав кредит на 9 100 грн в Top Credit
girl
Поліна з Луцька подала заявку на 14 600 грн в Top Credit
girl
Михайло з Запоріжжя подав заявку на 12 400 грн в Top Credit
girl
Петро з Хмельницького оплатив кредит на 9 300 грн в Top Credit
girl
Євгенія з Житомира подала заявку на 7 100 грн в Top Credit
girl
Іван з Івано-Франківська отримав кредит на 600 грн в Top Credit
girl
Анастасія з Черкас подала заявку на 13 000 грн в Top Credit
girl
Руслан з Кіровограда подав заявку на 1 900 грн в Top Credit
girl
Вадим з Запоріжжя отримав кредит на 8 600 грн в Top Credit
girl
Людмила з Черкас отримала кредит на 900 грн в Top Credit
girl
Інеса з Дніпропетровська отримала кредит на 7 800 грн в Top Credit
girl
Богдан з Хмельницького отримав кредит на 14 300 грн в Top Credit
girl
Петро з Запоріжжя подав заявку на 5 600 грн в Top Credit