Оформити кредит

Будь то Ви проживаєте зі своєю другою половинкою або з батьками, а може, Ви ведете загальний вид комерційної діяльності з друзями. Що ж робити, щоб уникнути сварок через гроші? Як правильно чинити, щоб не псувати відносини з близькими нам людьми?

Проживаючи з батьками, якщо Вам менше 20 років, і Ви ще повністю залежите від батьків, марно контролювати їх з приводу їх витрат. Вони самостійно заробляють гроші, видаючи Вам грошові кошти на кишенькові витрати. Тут нічого не поробиш, поки Ви самі не станете на ноги і не будете самостійною фінансовою одиницею.

Коли Ви проживаєте з батьками, і вже самі заробляєте на свої витрати, то для того, щоб уникнути сварок через гроші, варто приймати хоча б мінімальну участь в сімейному бюджеті. Нехай Ваші доходи не рівні з батьківськими доходами, але даючи хоча б частину грошей на покриття витрат комунальних послуг, а також на продукти харчування, Ви досягнете двох позитивних моментів. По-перше, Ви уникнете сварок з батьками через гроші, по-друге, батьки будуть Вас більше поважати, як самостійну дорослу людину.

Коли Ви проживаєте удвох зі своєю другою половинкою або з кимось із членів сім'ї, або з кимось із друзів, то тоді потрібно пропорційно розподілити свої витрати і обсяг від доходу кожного з проживаючих в загальний бюджет. Для того, щоб правильно розподілити свої доходи і витрати, першим, що потрібно зробити - це 2 місяці фіксувати свої витрати. Коли кожен з проживаючих побачить свої і витрати партнера, тоді буде простіше розподілити пропорціальную частку з обсягу витрат в «загальний казан». Після цього у Вас однозначно не буде розбіжностей щодо того, хто скільки витрачає і хто скільки заробляє.

Коли у Вас закінчилися гроші, а турбувати свою другу половинку, родичів або друзів не хочеться, то тоді Вам варто звернутися в компанію «ТОП Кредит». Отримайте до 15 000 грн. всього за 15 хвилин в «Топ Кредит» на оплату будь-яких товарів і послуг. Оформити мікрокредит в Топ Кредит можна з будь-якої точки України, маючи просто вільний доступ до мережі Інтернет.

Послуги отримання цілодобового кредиту 24/7 в ТОПКредит:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти