Отримати гроші

Не можете внести платіж за позикою?

Не можете внести платіж за позикою?

Коли позичальник оформляє кредит, він не завжди розраховує власні сили і фінансові можливості. З огляду на ці факти нерідко трапляється, що позичальник не може внести вчасно платіж по позиці. Це переростає в паніку, в штрафи і пені з боку кредитора. У підсумку, у позичальника нараховуються борги кожен день і псуватися кредитна історія.

Погана кредитна історія вплине негативно на подальше кредитування в банках, МФО, інших фінансових установах. Щоб уникнути цих негативних наслідків, коли Ви не можете вчасно оплатити платіж по позиці, дотримуйтесь 4 кроків до вирішення проблеми.

  1. Пролонгація кредитного договору. Пролонгація = продовження. Продовжити кредитний договір можливо в МФО (мікрофінансова організація) «ТОП Кредит». Це можливо, сплативши тільки відсотки, які були нараховані за період користування кредитними коштами, а не всю суму боргу. Коли Ви оплатили відсотки, Ви можете користуватися грошовими коштами ще 10 днів. Кількість можливих пролонгація - необмежено. Якщо Ви не продовжуєте кредитний договір в «Топ Кредит», то буде нараховуватися пеня. Розмір пені - 1% в день від загальної суми боргу. Прострочення платежу тягне за собою негативну оцінку в Українському бюро кредитних історій.
  2. Не ховайтеся від кредитора. Коли факт прострочення очевидний, позичальникові починає дзвонити кредитор. Не ховайтеся від кредитора: беріть трубку при дзвінку, прийдіть до відділення компанії, щоб об'єктивно розповісти ситуацію, що склалася. Не берете трубку, не йдите на зустріч - погіршуєте ситуацію.
  3. Вносити платежі частинами. Ви вносите платежі частинами - це позитивно впливає на ситуацію. Пеня буде рости на меншу суму боргу. Ви не будете зараховані як особа, яка переховується від кредитора. Прострочення не вважається ухиленням. Ви покажете себе з кращого боку.
  4. Перекредитування. Немає можливості скористатися попередніми 3 пунктами? Скористайтеся перекредітованням в іншому МФО для сплати поточного боргу. Рекомендація: користуйтеся цією функцією максимум 1 раз. Інакше перекредитування перетворитися для Вас у «боргову яму».

Послуги оформлення миттєвого кредиту 24/7 в ТОПКредит:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Щодня з 9:00-18:00
girl
Тетяна з Харкова оплатила кредит на 9 200 грн в Top Credit
girl
Марія з Луцька отримала кредит на 10 000 грн в Top Credit
girl
Ніна з Львова отримала кредит на 1 100 грн в Top Credit
girl
Леонід з Львова подав заявку на 10 000 грн в Top Credit
girl
Євген з Києва подав заявку на 2 100 грн в Top Credit
girl
Катерина з Ужгорода оплатила кредит на 10 500 грн в Top Credit
girl
Андрій з Хмельницького отримав кредит на 2 800 грн в Top Credit
girl
Михайло з Луцька подав заявку на 14 100 грн в Top Credit
girl
Анастасія з Кіровограда отримала кредит на 15 000 грн в Top Credit
girl
Антон з Кіровограда отримав кредит на 11 300 грн в Top Credit
girl
Максим з Черкас подав заявку на 11 700 грн в Top Credit
girl
Юлія з Києва оплатила кредит на 2 400 грн в Top Credit
girl
Іван з Запоріжжя оплатив кредит на 7 300 грн в Top Credit
girl
Анастасія з Рівного подала заявку на 9 600 грн в Top Credit
girl
Богдан з Луцька подав заявку на 3 500 грн в Top Credit
girl
Анна з Рівного подала заявку на 6 700 грн в Top Credit
girl
Вадим з Полтави отримав кредит на 1 300 грн в Top Credit
girl
Ніна з Сум отримала кредит на 1 100 грн в Top Credit
girl
Вадим з Ужгорода оплатив кредит на 13 500 грн в Top Credit
girl
Дмитро з Львова оплатив кредит на 4 800 грн в Top Credit