Оформити кредит

Коли позичальник оформляє кредит, він не завжди розраховує власні сили і фінансові можливості. З огляду на ці факти нерідко трапляється, що позичальник не може внести вчасно платіж по позиці. Це переростає в паніку, в штрафи і пені з боку кредитора. У підсумку, у позичальника нараховуються борги кожен день і псуватися кредитна історія.

Погана кредитна історія вплине негативно на подальше кредитування в банках, МФО, інших фінансових установах. Щоб уникнути цих негативних наслідків, коли Ви не можете вчасно оплатити платіж по позиці, дотримуйтесь 4 кроків до вирішення проблеми.

  1. Пролонгація кредитного договору. Пролонгація = продовження. Продовжити кредитний договір можливо в МФО (мікрофінансова організація) «ТОП Кредит». Це можливо, сплативши тільки відсотки, які були нараховані за період користування кредитними коштами, а не всю суму боргу. Коли Ви оплатили відсотки, Ви можете користуватися грошовими коштами ще 10 днів. Кількість можливих пролонгація - необмежено. Якщо Ви не продовжуєте кредитний договір в «Топ Кредит», то буде нараховуватися пеня. Розмір пені - 1% в день від загальної суми боргу. Прострочення платежу тягне за собою негативну оцінку в Українському бюро кредитних історій.
  2. Не ховайтеся від кредитора. Коли факт прострочення очевидний, позичальникові починає дзвонити кредитор. Не ховайтеся від кредитора: беріть трубку при дзвінку, прийдіть до відділення компанії, щоб об'єктивно розповісти ситуацію, що склалася. Не берете трубку, не йдите на зустріч - погіршуєте ситуацію.
  3. Вносити платежі частинами. Ви вносите платежі частинами - це позитивно впливає на ситуацію. Пеня буде рости на меншу суму боргу. Ви не будете зараховані як особа, яка переховується від кредитора. Прострочення не вважається ухиленням. Ви покажете себе з кращого боку.
  4. Перекредитування. Немає можливості скористатися попередніми 3 пунктами? Скористайтеся перекредітованням в іншому МФО для сплати поточного боргу. Рекомендація: користуйтеся цією функцією максимум 1 раз. Інакше перекредитування перетворитися для Вас у «боргову яму».

Послуги оформлення миттєвого кредиту 24/7 в ТОПКредит:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти