Оформити кредит

Ці ситуації можуть нести різний характер і з'являтися абсолютно непередбачувано, найчастіше в той момент, коли ми цього чекаємо менше всього. Найчастіше ці непередбачені випадки передбачають грошові витрати.

Зазвичай, опинившись, в таких обставинах, ми згадуємо про друзів, родичів, колег, у яких можна було б позичити грошей. Але чи завжди у нашого близького оточення є необхідна сума, яка могла б покрити наші непередбачені витрати? Іноді є, а іноді - ні. Найчастіше люди на сьогоднішній день користуються приказкою: «Хочеш втратити друга - позич йому грошей».

Коли у друзів, колег, родичів не виходить позичити грошей, тоді ми згадуємо про банк. Чому ж не взяти грошей у борг у банку?

Справа в тому, щоб отримати гроші в банку необхідно збирати пакет документів, який потім потрібно віднести до банківської установи. Після збору документів, наступний етап в отриманні грошей - це очікування рішення.

Що вже говорити про те, якщо Вам знадобляться поручителі? Кого шукати, хто погодиться бути поручителем?

Швидка і оперативна позика

Щоб взяти гроші на непередбачені і термінові витрати був створений сервіс «ТОП Кредит». Ефективне кредитування стало простим, як ніколи!

Щоб отримати терміново кредит, більше не потрібно турбувати своє найближче оточення, і не потрібно збирати величезний пакет документів, який Вам може знадобитися в банку. Також немає необхідності чекати по кілька годин, днів, тижнів, поки банківська установа прийме рішення видавати Вам грошові кошти чи ні.

Сервіс швидкого і ефективного кредитування

Тепер, щоб отримати мікрокредит для погашення термінових витрат достатньо 15 хвилин Вашого часу. Великою перевагою є - мінімальний пакет документів.

Отримати мікропозику можуть громадяни України, які досягли 18-річного віку, мають офіційний або неофіційний дохід, вказуючи в анкеті-заявці свій ІПН, номер кредитної картки будь-якого банку України, номер мобільного телефону. Вам нікуди не потрібно ходити. Заповнити онлайн-анкету Ви можете з будь-якої точки України, де є доступ до Інтернету, це просто зробити навіть зі свого смартфона.

Оформити мікропозику в «ТОП Кредит» забере у Вас всього 15 хвилин. Максимальна сума кредиту становить 15 000 грн.

Кредитування відбувається наступним чином. На сайті компанії «ТОП Кредит» Ви оформлюєте онлайн-заявку, в якій вказуєте необхідні дані для оформлення мікрокредиту, що були описані вище.

Через декілька хвилин Ви отримуєте повідомлення, або з Вами зв'язується менеджер, який повідомляє Вам про результат Вашої заявки. Близько 90% заявок отримують позитивне рішення про видачу позики.

Тепер Ви знаєте, як і де взяти гроші на термінові витрати завдяки сервісу онлайн кредитування «ТОП Кредит».

Послуги оформлення миттєвого кредиту 24/7 в ТопКредит:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти