Оформити кредит

Взяти швидкий позику онлайн на карту

Взяти швидкий позику з мінімальним витратами часу і сил під вигідний відсоток - ось що необхідно сучасному позичальнику. Кожна кредитна компанія намагається скоротити до мінімуму процедуру отримання грошей під відсоток, залучаючи тим самим нових клієнтів. Серед найпоширеніших способів отримання кредиту сьогодні став онлайн-позику, який можна оформити просто, легко і зручно, не виходячи з дому чи офісу.

Фінансова компанія Top Credit пропонує вигідні умови кредитування і готова надати позичальнику, в разі його відповідності вимогам, що пред'являються, до 15 & nbsp; 000 грн. Після того, як клієнт заповнює заявку на сайті, вказує свої персональні дані, контакти знайомих/друзів/колег для підтвердження особи і прикріплює скан-копії або фото паспорта та ідентифікаційного коду, програма обробляє інформацію і вже через кілька хвилин клієнт може дізнатися рішення.

Миттєвий позику на банківські картки через мережу Інтернет - прекрасна можливість вирішити свої фінансові проблеми, не залучаючи до процесу родичів і близьких Вам людей. Це благо сучасного життя, яким варто скористатися. За рахунок онлайн-кредитів можна значно заощадити свій час на відвідуванні банків і інших фінансових компаній, збір документів і оформлення паперів. Вільні хвилини краще витратити на сім'ю, друзів або своє дозвілля.

Якщо Ви вирішили отримати швидкий позику на карту, варто вибирати фінансову компанію уважно - це повинна бути фірма з бездоганною репутацією, хорошими відгуками, моментальної процедурою отримання грошових коштів, мінімальним списком необхідних документів для клієнта.

Моментальні експрес-позики в компанії Top Credit

Наша компанія дозволяє кожному, хто відповідає віковій категорії 18-70 років, відправити заявку на отримання експрес-позики онлайн на карту. Розглядаються абсолютно всі заявки, і рішення клієнт дізнається через кілька хвилин. Для всіх громадян України умови отримання мікропозик однакові: максимальна сума - 15000 грн., Процентна ставка - 1,9% на добу, пролонгація - до 10 днів, дострокове погашення без комісії. Швидкий займ на картку може отримати як офіційно, так і неофіційно працююча людина.

Для тих, у кого немає всієї суми на руках на день погашення кредиту, діє послуга пролонгації (продовження терміну дії). Ви можете продовжити свій договір, сплативши при цьому лише відсотки за користування кредитом. Через особистий кабінет погасити нараховані відсотки можна моментально з карти, на яку було видано позику. На сайті інформація оновлюється швидко. При натисканні кнопки "Пролонгація" програма все зробить самостійно. Вам необхідно буде лише вибрати термін, на який Ви хочете продовжити договір.

Top Credit - онлайн займ на карту миттєво

Разом з нашою компанією Ви зможете вирішити свої фінансові проблеми легко і просто. Миттєві позики на карту надаються онлайн і займають мінімум Вашого особистого часу. Завдяки спеціально розробленим інтерфейсу, залишити заявку на отримання грошових коштів Ви можете за лічені хвилини. У разі прийняття позитивного рішення за вказаною Вами номером телефону прийде смс з номером договору, який потрібно буде ввести в особистому кабінеті для отримання онлайн-позики на карту, після цього кошти швидко будуть переведені на картку.

Послуги оформлення швидкого мікрокредиту 24/7 в Топ Кредит:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти