Отримати гроші

Як оформити миттєві/швидкі позики

Як оформити миттєві/швидкі позики

Миттєвий позику онлайн на банківську карту

Життя непередбачуване, і періодично у кожної людини виникає потреба в певній сумі грошей, якої немає на конкретний момент часу в наявності. Вирішують дану проблему послуги з кредитування. До недавнього часу подібним родом діяльності займалися тільки банки. Однак оформити кредит в такому фінансовій установі непросто - необхідно брати довідку про доходи, шукати благонадійного поручителя, сидіти в чергах. До того ж, рішення банку про надання кредиту не завжди позитивно. Все це забирає багато часу, змушує нервувати, особливо, коли гроші потрібні швидко.

Фінансовий онлайн-ресурс Topcredit (Україна) надає можливість взяти швидкий позику буквально за & nbsp; 5 хвилин. Для цього не потрібно оформляти безлічі документів, витрачати час на очікування, їхати до відділення. Наш онлайн-сервіс дозволяє моментально отримати експрес-позику на банківську карту без зайвого клопоту. Миттєві позики доступні практично кожному громадянину України в будь-якому населеному пункті країни, досить мати доступ до Інтернету.

Як онлайн швидко отримати позику в Topcredit

Умови кредитування від сервісу Topcredit прості і зрозумілі. Клієнт заповнює на нашому сервісі анкету, вказуючи паспортні дані, ідентифікаційний код (ІПН), номер банківської карти, свою контактну інформацію, бажану суму кредиту та відправляє заявку. Описувана процедура займає кілька хвилин. Рішення про надання моментального позики приймається протягом 15 хвилин, якщо відповідь позитивна - гроші відразу надходять на карту клієнта.

Для кредитування надається сума від 500 до 15 тисяч гривень. За добу користування кредитом нараховується сума, рівна 1,9% від загального позики. Період використання кредиту визначається клієнтом. Регламентного максимального терміну немає, продовження його можливо кожні 10 днів, якщо дотримані умови виплати відсотків за попередні періоди. При бажанні клієнт може достроково погасити позику.

Існує кілька способів погашення кредиту:

  • через касу будь-якого банку країни;
  • за допомогою інтернет-банкінгу, скориставшись своєю банківською картою;
  • через платіжний термінал.

Моментальні позики від Topcredit - запорука Вашої фінансової стабільності

Основною перевагою онлайн-кредитування на нашому сервісі є простота і доступність для широких верств громадян. Отримавши експрес-кредит, клієнт має можливість задовольнити свої потреби сьогодні, не відкладаючи їх на невизначений термін. Особливо це стосується тих категорій громадян, які не мають значних заощаджень (студенти, пенсіонери). Ми не працюємо з готівкою, перераховуємо гроші тільки на банківські карти. Це позбавляє клієнтів від можливих супутніх ризиків (втрата грошей, крадіжка).

Topcredit гарантує безпеку отримання моментального кредиту онлайн, забезпечує можливістю збереження фінансової стабільності, економить час і нерви клієнтів.

Послуги онлайн кредитування в TOPCredit:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Щодня з 9:00-18:00
girl
Юлія з Львова оплатила кредит на 5 700 грн в Top Credit
girl
Олег з Львова оплатив кредит на 6 500 грн в Top Credit
girl
Олег з Полтави оплатив кредит на 10 400 грн в Top Credit
girl
Георгій з Кіровограда отримав кредит на 1 200 грн в Top Credit
girl
Дар'я з Івано-Франківська отримала кредит на 3 800 грн в Top Credit
girl
Семен з Харкова отримав кредит на 10 200 грн в Top Credit
girl
Вадим з Запоріжжя оплатив кредит на 2 200 грн в Top Credit
girl
Наталя з Харкова оплатила кредит на 2 500 грн в Top Credit
girl
Марія з Тернополя подала заявку на 12 000 грн в Top Credit
girl
Марія з Херсона отримала кредит на 5 400 грн в Top Credit
girl
Георгій з Житомира оплатив кредит на 5 700 грн в Top Credit
girl
Євгенія з Ужгорода оплатила кредит на 10 300 грн в Top Credit
girl
Павло з Черкас подав заявку на 4 900 грн в Top Credit
girl
Федір з Полтави подав заявку на 11 200 грн в Top Credit
girl
Поліна з Івано-Франківська отримала кредит на 8 700 грн в Top Credit
girl
Ксенія з Полтави отримала кредит на 5 500 грн в Top Credit
girl
Руслан з Тернополя оплатив кредит на 13 000 грн в Top Credit
girl
Оксана з Рівного оплатила кредит на 1 100 грн в Top Credit
girl
Андрій з Одеси оплатив кредит на 6 700 грн в Top Credit
girl
Сергій з Рівного оплатив кредит на 600 грн в Top Credit