Отримати гроші

Як оформити миттєві/швидкі позики

Як оформити миттєві/швидкі позики

Миттєвий позику онлайн на банківську карту

Життя непередбачуване, і періодично у кожної людини виникає потреба в певній сумі грошей, якої немає на конкретний момент часу в наявності. Вирішують дану проблему послуги з кредитування. До недавнього часу подібним родом діяльності займалися тільки банки. Однак оформити кредит в такому фінансовій установі непросто - необхідно брати довідку про доходи, шукати благонадійного поручителя, сидіти в чергах. До того ж, рішення банку про надання кредиту не завжди позитивно. Все це забирає багато часу, змушує нервувати, особливо, коли гроші потрібні швидко.

Фінансовий онлайн-ресурс Topcredit (Україна) надає можливість взяти швидкий позику буквально за & nbsp; 5 хвилин. Для цього не потрібно оформляти безлічі документів, витрачати час на очікування, їхати до відділення. Наш онлайн-сервіс дозволяє моментально отримати експрес-позику на банківську карту без зайвого клопоту. Миттєві позики доступні практично кожному громадянину України в будь-якому населеному пункті країни, досить мати доступ до Інтернету.

Як онлайн швидко отримати позику в Topcredit

Умови кредитування від сервісу Topcredit прості і зрозумілі. Клієнт заповнює на нашому сервісі анкету, вказуючи паспортні дані, ідентифікаційний код (ІПН), номер банківської карти, свою контактну інформацію, бажану суму кредиту та відправляє заявку. Описувана процедура займає кілька хвилин. Рішення про надання моментального позики приймається протягом 15 хвилин, якщо відповідь позитивна - гроші відразу надходять на карту клієнта.

Для кредитування надається сума від 500 до 15 тисяч гривень. За добу користування кредитом нараховується сума, рівна 1,9% від загального позики. Період використання кредиту визначається клієнтом. Регламентного максимального терміну немає, продовження його можливо кожні 10 днів, якщо дотримані умови виплати відсотків за попередні періоди. При бажанні клієнт може достроково погасити позику.

Існує кілька способів погашення кредиту:

  • через касу будь-якого банку країни;
  • за допомогою інтернет-банкінгу, скориставшись своєю банківською картою;
  • через платіжний термінал.

Моментальні позики від Topcredit - запорука Вашої фінансової стабільності

Основною перевагою онлайн-кредитування на нашому сервісі є простота і доступність для широких верств громадян. Отримавши експрес-кредит, клієнт має можливість задовольнити свої потреби сьогодні, не відкладаючи їх на невизначений термін. Особливо це стосується тих категорій громадян, які не мають значних заощаджень (студенти, пенсіонери). Ми не працюємо з готівкою, перераховуємо гроші тільки на банківські карти. Це позбавляє клієнтів від можливих супутніх ризиків (втрата грошей, крадіжка).

Topcredit гарантує безпеку отримання моментального кредиту онлайн, забезпечує можливістю збереження фінансової стабільності, економить час і нерви клієнтів.

Послуги онлайн кредитування в TOPCredit:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Олена з Черкас отримала кредит на 10 500 грн в Top Credit
girl
Ксенія з Сум подала заявку на 4 900 грн в Top Credit
girl
Катерина з Тернополя подала заявку на 8 300 грн в Top Credit
girl
Світлана з Чернігова оплатила кредит на 9 600 грн в Top Credit
girl
Марія з Миколаєва подала заявку на 12 800 грн в Top Credit
girl
Віталій з Дніпропетровська подав заявку на 3 500 грн в Top Credit
girl
Павло з Хмельницького подав заявку на 12 400 грн в Top Credit
girl
Георгій з Ужгорода оплатив кредит на 3 900 грн в Top Credit
girl
Наталя з Тернополя подала заявку на 12 100 грн в Top Credit
girl
Катерина з Рівного подала заявку на 11 000 грн в Top Credit
girl
Семен з Харкова подав заявку на 10 500 грн в Top Credit
girl
Ольга з Миколаєва оплатила кредит на 10 300 грн в Top Credit
girl
Оксана з Миколаєва отримала кредит на 13 800 грн в Top Credit
girl
Андрій з Києва оплатив кредит на 11 000 грн в Top Credit
girl
Наталя з Одеси отримала кредит на 6 700 грн в Top Credit
girl
Тетяна з Тернополя подала заявку на 7 300 грн в Top Credit
girl
Наталя з Ужгорода отримала кредит на 7 400 грн в Top Credit
girl
Ольга з Луцька подала заявку на 13 600 грн в Top Credit
girl
Олександр з Луцька оплатив кредит на 12 300 грн в Top Credit
girl
Тарас з Рівного отримав кредит на 3 700 грн в Top Credit