Отримати гроші

Як отримати мікропозику по паспорту

Як отримати мікропозику по паспорту

Швидкий мікропозик по паспорту

Кожна людина може несподівано захворіти, всім необхідно одягатися, взуватися, та й просто відпочивати. На всі матеріальні потреби, як би це банально не звучало, потрібні фінанси, які часто мають властивість танути, як сніг. Що ж робити, коли раптово порвалася взуття і потрібна невелика сума на покупку нової? Або ж дитина захворіла на грип і потрібні ліки, а до зарплати ще тиждень? Кого-то виручать вірні друзі, до яких не соромно звернутися. Кому-то допоможуть родичі. Хтось відправиться в ломбард. Але не все так просто.

Далеко не всі нажили хороших друзів, а родичі, найчастіше, при досить важкої економічної ситуації в країні, самі потребують допомоги. У ломбарді далеко не завжди можна отримати гідну суму грошей за наданий заставу. Зазвичай, вартість ювелірного виробу або пропонованої техніки сильно знижується. І позичальник залишається в програші. Але безвихідних ситуацій не буває. В Україні досить швидко набирає популярність такий вид кредитування, як мікропозик, надати який зможе компанія "Topcredit".

Чому ми, а не банк

Звернутися за допомогою можна, звичайно, і в банк. Але тоді потрібно буде витратити багато часу на підготовку досить великого переліку документів. Зібравши необхідні папери, за підсумками Ви можете отримати відмову в кредитуванні. В результаті, замість отримання необхідної суми грошей, Ваші нерви будуть злегка зіпсовані, а час витрачено даремно.

Звернувшись в нашу компанію, Ви переконаєтеся, що отримати мікропозик по паспорту можна просто, швидко і спокійно. Ми позбавимо Вас від зайвого клопоту, від витрати часу і грошей на непотрібні поїздки по різних установах, а також збережемо Ваш дорогоцінний спокій. Оформити мікропозик можна, не виходячи з дому, за допомогою сайту компанії "Topcredit". Для цього необхідно оформити невелику заявку, і очікувати смс-підтвердження про позитивне рішення компанії. Через всього лише 15 хвилин гроші будуть переведені прямо на Вашу банківську карту. У тому випадку, якщо гроші потрібні готівкою, необхідно звернутися до відділення компанії. Ми не вимагаємо ні довідки про доходи, ні підтвердження офіційного працевлаштування, ні поручителів. Вам потрібно буде надати паспорт та ідентифікаційний код. Швидко, зручно і мінімум клопоту!

З нами не тільки зручно, але й вигідно

Чому більшість клієнтів зупиняють свій вибір на "Topcredit"? Тому, що умови компанії прозорі і стабільні. Ми готові прийти на допомогу цілодобово. Крім оперативності і простоти оформлення позики, пропонована процентна ставка невисока - 1,9% в день. Якщо вчасно не виходить погасити заборгованість, ми надаємо можливість пролонгувати договір, в разі своєчасної оплати відсотків.

Погашення кредиту також не викличе труднощів. Наші клієнти повертають мікропозик за допомогою сайту "Topcredit", для цього достатньо створити свій особистий кабінет. Маючи реквізити для погашення, можна також скористатися послугами Вашого банку через інтернет-банкінг або в його відділенні. Крім терміналів самообслуговування, борг виплачується і в відділеннях нашої компанії. Перелік міст, в яких їх можна знайти, опублікований на сайті компанії.

Якщо у Вас виникли питання, зв'яжіться з нами по телефону або прямо на сайті онлайн. З нашої професійною командою Ви гарантовано отримаєте повну інформацію про умови отримання мікропозик по паспорту. Наші постійні клієнти залишаються задоволені співпрацею, а також беруть участь в різних приємних акціях.

Послуги отримання онлайн займу в Top Credit:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Олег з Запоріжжя оплатив кредит на 3 500 грн в Top Credit
girl
Наталя з Житомира оплатила кредит на 3 000 грн в Top Credit
girl
Алла з Чернівців отримала кредит на 6 300 грн в Top Credit
girl
Денис з Чернівців оплатив кредит на 9 200 грн в Top Credit
girl
Катерина з Сум отримала кредит на 14 600 грн в Top Credit
girl
Дмитро з Чернівців подав заявку на 6 800 грн в Top Credit
girl
Тарас з Рівного отримав кредит на 3 800 грн в Top Credit
girl
Антон з Луцька оплатив кредит на 7 400 грн в Top Credit
girl
Георгій з Львова отримав кредит на 13 400 грн в Top Credit
girl
Євгенія з Чернігова подала заявку на 1 300 грн в Top Credit
girl
Олена з Києва отримала кредит на 13 000 грн в Top Credit
girl
Антон з Хмельницького отримав кредит на 9 400 грн в Top Credit
girl
Жанна з Тернополя оплатила кредит на 4 000 грн в Top Credit
girl
Тетяна з Херсона отримала кредит на 4 200 грн в Top Credit
girl
Ірина з Тернополя подала заявку на 1 700 грн в Top Credit
girl
Юлія з Чернівців оплатила кредит на 12 000 грн в Top Credit
girl
Сергій з Житомира подав заявку на 7 200 грн в Top Credit
girl
Тарас з Черкас подав заявку на 1 000 грн в Top Credit
girl
Денис з Дніпропетровська оплатив кредит на 6 600 грн в Top Credit
girl
Максим з Сум оплатив кредит на 3 000 грн в Top Credit