Отримати гроші

Як отримати мікропозику до ЗП

Як отримати мікропозику до ЗП

Термінові гроші в борг - це реально

Ця позика грошей дійсно зручний і вигідний. Адже не завжди можна знайти людину, яка зможе позичити саме ту суму, яка потрібна. До того ж, просити гроші в борг у родичів, а тим більше у знайомих річ далеко не з приємних. Що ж робити, коли терміново потрібні гроші? Адже, щоб взяти кредит в таких фінансових установах, як банки часто потрібно підготувати досить великий перелік документів. Крім того, буде потрібно довідка про доходи і обов'язкове офіційне оформлення. У певних випадках можуть зажадати заставу. У таких ситуаціях можна скористатися послугами компанії "Topcredit". Якщо Вам потрібні гроші прямо до завтра, а зарплата ще далеко, тоді ми надамо Вам мікрозаем на потрібну суму швидко, зручно, без зайвих клопотів.

Дотягнути до зарплати допоможе мікропозик

Простота оформлення даного виду кредитування, а також можливість отримання грошей швидко і в будь-який час доби - основна причина, по якій все більше позичальників за краще оформляти строковий мікропозик. Звернувшись в компанію "Topcredit" Ви можете отримати невелику суму грошей на короткий термін. Вам не потрібно витрачати час на збір великого пакету документів. Все, що необхідно надати - це паспортні дані, ідентифікаційний код, а також заповнити невелику форму заявки на нашому сайті. На оформлення онлайн кредиту знадобиться не більше 15 хвилин і ніякої витрати часу і коштів на поїздку до фінансової установи. Оформити заявку і отримати потрібну суму грошей на банківську карту можна цілодобово. Якщо потрібні гроші готівкою, необхідно звернутися до відділення компанії "Topcredit". Сума, яку ми можемо надати позику, становить від 500 до 15000 грн. Ніяких поручителів і застави наша компанія не вимагає. Також на отримання термінового мікропозик до зарплати не вплине погана кредитна історія і відсутність довідки про доходи. Досить мати постійне місце роботи, в тому числі і неофіційне. Вік позичальника повинен бути від 18 до 70 років. У разі, якщо невеликий перелік наших вимог відповідає дійсності, тоді ми готові надати позику потрібну суму під 1,9% в день. Погашати борг можна через відділення компанії "Topcredit" або через банківське відділення. Мінімальний термін погашення становить 65 днів. Ви також можете продовжити термін кредитування при необхідності, але, за умови складання нового договору, а також тільки в тому випадку, якщо відсотки погашалися завжди в строк.

Доступні кредити з компанією "Topcredit"

Серед великого переліку організацій пропонують послуги по швидкому кредитування важливо не помилитися і зробити правильний вибір. Саме наша компанія, що складається зі справжніх професіоналів, гідна Вашого вибору. Більшість наших клієнтів повертаються до нас, тому, що ми надійні і професійні, а умови прозорі і вигідні. Ми знаходимо підхід до всіх з них і готові підібрати комфортне пропозицію до кожного нашого клієнта. Готовність завжди прийти на допомогу в скрутну хвилину робить життя спокійніше і стабільніше. Щоб взяти мікрозаем на різні потреби, в тому числі і просто дотягнути до зарплати, досить зв'язатися з нашим консультантом по телефону або онлайн. Ви отримаєте детальну інформацію про умови кредитування. Знайти відділення компанії "Topcredit" можна в багатьох великих містах України таких, як Дніпро, Одеса, Чернігів, Полтава тощо Детально з переліком адрес відділень можна ознайомитися на сайті нашої компанії. Ми завжди готові запропонувати не тільки мікрозаем до зарплати, але і надійність, прозорість, а також найвигідніші умови.

Послуги оформлення швидкого мікрозайму 24/7 в ТОПКредит:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Щодня з 9:00-18:00
girl
Тетяна з Вінниці подала заявку на 5 900 грн в Top Credit
girl
Софія з Дніпропетровська подала заявку на 12 500 грн в Top Credit
girl
Олена з Рівного подала заявку на 2 700 грн в Top Credit
girl
Віталій з Тернополя подав заявку на 12 900 грн в Top Credit
girl
Віталій з Миколаєва отримав кредит на 10 100 грн в Top Credit
girl
Олексій з Вінниці подав заявку на 14 100 грн в Top Credit
girl
Ірина з Рівного подала заявку на 8 400 грн в Top Credit
girl
Георгій з Ужгорода оплатив кредит на 4 800 грн в Top Credit
girl
Андрій з Херсона подав заявку на 4 500 грн в Top Credit
girl
Катерина з Вінниці отримала кредит на 6 300 грн в Top Credit
girl
Людмила з Чернівців отримала кредит на 1 100 грн в Top Credit
girl
Наталя з Дніпропетровська подала заявку на 5 000 грн в Top Credit
girl
Семен з Полтави оплатив кредит на 7 400 грн в Top Credit
girl
Віталій з Сум оплатив кредит на 500 грн в Top Credit
girl
Олександр з Сум подав заявку на 11 700 грн в Top Credit
girl
Михайло з Києва оплатив кредит на 13 700 грн в Top Credit
girl
Сергій з Чернігова оплатив кредит на 13 600 грн в Top Credit
girl
Наталя з Запоріжжя отримала кредит на 800 грн в Top Credit
girl
Анатолій з Чернівців подав заявку на 5 600 грн в Top Credit
girl
Ксенія з Чернігова подала заявку на 8 600 грн в Top Credit