Оформити кредит

Припускаємо, що не потрібно розповідати екскурс в історію, що колись долар був по 8 гривень, і тим більше, що він був по 5 гривень, а бували дні, коли він просідав до 40 гривень! На сьогоднішній день співвідношення гривні і долара в середньому становить 26 гривень за 1 американський долар Сполучених Штатів Америки.

Тому чому брати довгострокові кредити у валюті не тільки недоцільно, але може виявитися навіть небезпечним очевидно. Адже зазвичай валютні кредити видаються під заставу майна, а також потрібні поручителі.

У зв'язку з тим, що українська національна валюта волотильна по відношенню до іноземної валюти, то, якщо Ви і вирішили брати позику на велику суму грошей, то краще це робити в гривні.

Також є невеличка порада, як отримати гроші буквально за 15 хвилин, не виходячи з дому. Цей вид фінансових інструментів називається мікрокредитування.

Компанія «ТОП Кредит» - мікрофінансова організація, яка видає мікропозики в розмірі від 500 грн. до 15 000 грн. без довідок про доходи, без поручителів, без застав.

Все, що Вам потрібно для отримання екстрено грошових коштів - це вільний доступ до мережі Інтернет. Ви можете отримати мікрокредит з будь-якого міста України: Києва, Кривого Рогу, Харкова, Херсона, Сум, Тернополя. Також мікрокредитування розширює можливості для тих, хто живе у віддалених населених пунктах, тому що вся процедура оформлення мікрокредиту відбувається в мережі Інтернет.

Кожен громадянин України, якому від 18 до 70 років може отримати позику в компанії «ТОП Кредит». Для цього всього лише потрібно заповнити онлайн заявку на сайті компанії, надаючи інформацію, яка підтверджує Вашу особу: паспорт та ідентифікаційний код, а також номер банківської картки, на яку при позитивному рішенні менеджера «ТОП Кредит» будуть зараховані кошти.

Вся процедура - проста і прозора. Термін користування грошовими коштами може скласти від 1 до 29 днів. Процентна ставка - 1,9% в день в залежності від взятої суми мікрокредиту.

Послуги цілодобового онлайн кредитування 24/7 в TOPCredit:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти