Отримати гроші

Чому не можна брати довгострокові кредити в валюті?

Чому не можна брати довгострокові кредити в валюті?

Припускаємо, що не потрібно розповідати екскурс в історію, що колись долар був по 8 гривень, і тим більше, що він був по 5 гривень, а бували дні, коли він просідав до 40 гривень! На сьогоднішній день співвідношення гривні і долара в середньому становить 26 гривень за 1 американський долар Сполучених Штатів Америки.

Тому чому брати довгострокові кредити у валюті не тільки недоцільно, але може виявитися навіть небезпечним очевидно. Адже зазвичай валютні кредити видаються під заставу майна, а також потрібні поручителі.

У зв'язку з тим, що українська національна валюта волотильна по відношенню до іноземної валюти, то, якщо Ви і вирішили брати позику на велику суму грошей, то краще це робити в гривні.

Також є невеличка порада, як отримати гроші буквально за 15 хвилин, не виходячи з дому. Цей вид фінансових інструментів називається мікрокредитування.

Компанія «ТОП Кредит» - мікрофінансова організація, яка видає мікропозики в розмірі від 500 грн. до 15 000 грн. без довідок про доходи, без поручителів, без застав.

Все, що Вам потрібно для отримання екстрено грошових коштів - це вільний доступ до мережі Інтернет. Ви можете отримати мікрокредит з будь-якого міста України: Києва, Кривого Рогу, Харкова, Херсона, Сум, Тернополя. Також мікрокредитування розширює можливості для тих, хто живе у віддалених населених пунктах, тому що вся процедура оформлення мікрокредиту відбувається в мережі Інтернет.

Кожен громадянин України, якому від 18 до 70 років може отримати позику в компанії «ТОП Кредит». Для цього всього лише потрібно заповнити онлайн заявку на сайті компанії, надаючи інформацію, яка підтверджує Вашу особу: паспорт та ідентифікаційний код, а також номер банківської картки, на яку при позитивному рішенні менеджера «ТОП Кредит» будуть зараховані кошти.

Вся процедура - проста і прозора. Термін користування грошовими коштами може скласти від 1 до 29 днів. Процентна ставка - 1,9% в день в залежності від взятої суми мікрокредиту.

Послуги цілодобового онлайн кредитування 24/7 в TOPCredit:

Отримати гроші
Голосів: 0, у середньому: 0 з 5

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Щодня з 9:00-18:00