Оформити кредит

Між бажанням і можливістю отримати споживчий кредит - один клік «мишкою»

Ми ласі на рекламні заклики, нестійкі перед можливістю «за недорого» прикрасити своє життя новою покупкою. Необхідність у залученні додаткових коштів може виникнути при покупці квартири, автомобіля, меблів, гаджетів, побутової техніки, а також продуктів харчування і одягу. Бувають ситуації, коли зібраних грошей на все не вистачає, а ціни ростуть в геометричній прогресії. Грядущий день сповнений сюрпризів: не купиш сьогодні, переплатиш вдвічі завтра.

При необхідності залучення в свій "гаманець" додаткових коштів існує можливість оформити позику в банках. Відділення банку, де можна взяти кредит, зустрічаються на кожному кроці. Але, як то кажуть, "займаєш чужі, а платиш свої". Всі банки рекламують свої кредитні продукти з метою залучення більшої кількості позичальників, при цьому виявляючи велику турботу про власні доходи. Багато хто не звертають уваги на прописані в банківських кредитних договорах санкції, які "зависнуть" над головою, як дамоклів меч при порушенні будь-якої умови угоди. У підсумку - стикаються з неприємною ситуацією, коли повертати в банк припадає значно більше, ніж позичив.

Тимчасово заповнити будь-яку фінансову пробоїну допоможе взятий кредит. Але мало просто хотіти взяти в банку кредит, потрібно чітко усвідомлювати наслідки такої операції. Приймаючи рішення про те, де або в якому банку можна оформити споживчий кредит, з метою взяти готівку, не переплачуючи великих відсотків, необхідно уважно вивчити умови надання позики. Отримувати кредит слід в банку, який не захаращує свої послуги додатковими умовами, дає прозору процентну ставку, пропонує прості, а не двозначні договірні відносини.

Спрощену форму кредитування пропонує кредитне бюро "TOP Credit". Співпраця з нами дозволяє точно розрахувати суму витрат по поверненню позики, з урахуванням відсотків за весь період користування тілом кредиту. Вас відділяє від необхідної суми один клік "мишкою".

Пропонуємо позики: вигідно і доступно

Взяти споживчий кредит, не користуючись послугами банків, стало реальністю. Фінансова компанія "TOP Credit" пропонує отримати кредит, який має постійні процентні ставки. Ми забезпечуємо громадян України готівкою і безготівковими коштами при дотриманні наступних вимог:

  • надання паспорта, ідентифікаційного коду;
  • наявності постійної реєстрації, доходу (зарплата, пенсія, стипендія, посібники та ін.);
  • вікова категорія - від повноліття (18 років) до похилого віку (70 років).

На ухваленні рішення про виділення позики не позначається минула кредитна історія в інших фінансових структурах. Залишивши на нашому сайті онлайн-заявку, Ви вкажете необхідну суму і термін її повернення. За кожен день користування позикою нараховується процентна ставка 1,9%, яка залишається незмінною до дня повного погашення кредиту. У ситуації, коли термін дії договору закінчився, а необхідної суми для погашення кредиту немає, позичальник має право пролонгації умов договору необмежену кількість разів на наступні 10 днів, за умови своєчасної оплати відсотків. На відміну від банків, компанію не цікавить кінцева мета використання виділеного фінансування. У нашій роботі головне - задовольнити Ваші фінансові потреби, захистивши від неприємних несподіванок.

Наша робота - задовольняти всі Ваші «хочу»

Ваше бажання: «Хочу оформити кредит» компанія "TOP Credit" втілює в життя протягом 15 хвилин з моменту подачі онлайн-заявки. Ми допомагаємо вирішувати будь-які фінансові проблеми, не захаращуючи свої послуги штрафами, пенею і іншими неприємними "сюрпризами". З документами компанії, які підтверджують її право займатися фінансовою діяльністю, можна ознайомитися на сайті. Пропонована нами формула розрахунку дає можливість кожному позичальнику самостійно визначити остаточну вартість кредиту. Ми зацікавлені забезпечити "зелене світло" всім Вашим наступним кредитами, оформлюваним в нашій організації. Пропонуємо мінімальні відсоткові ставки, щоб Ви могли своєчасно повернути борг, не обтяжуючи свої фінансові можливості.

Послуги отримання онлайн займу в ТОП КРЕДИТ:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти