Отримати гроші

Як взяти кредит в банку

Як взяти кредит в банку

Між бажанням і можливістю отримати споживчий кредит - один клік «мишкою»

Ми ласі на рекламні заклики, нестійкі перед можливістю «за недорого» прикрасити своє життя новою покупкою. Необхідність у залученні додаткових коштів може виникнути при покупці квартири, автомобіля, меблів, гаджетів, побутової техніки, а також продуктів харчування і одягу. Бувають ситуації, коли зібраних грошей на все не вистачає, а ціни ростуть в геометричній прогресії. Грядущий день сповнений сюрпризів: не купиш сьогодні, переплатиш вдвічі завтра.

При необхідності залучення в свій "гаманець" додаткових коштів існує можливість оформити позику в банках. Відділення банку, де можна взяти кредит, зустрічаються на кожному кроці. Але, як то кажуть, "займаєш чужі, а платиш свої". Всі банки рекламують свої кредитні продукти з метою залучення більшої кількості позичальників, при цьому виявляючи велику турботу про власні доходи. Багато хто не звертають уваги на прописані в банківських кредитних договорах санкції, які "зависнуть" над головою, як дамоклів меч при порушенні будь-якої умови угоди. У підсумку - стикаються з неприємною ситуацією, коли повертати в банк припадає значно більше, ніж позичив.

Тимчасово заповнити будь-яку фінансову пробоїну допоможе взятий кредит. Але мало просто хотіти взяти в банку кредит, потрібно чітко усвідомлювати наслідки такої операції. Приймаючи рішення про те, де або в якому банку можна оформити споживчий кредит, з метою взяти готівку, не переплачуючи великих відсотків, необхідно уважно вивчити умови надання позики. Отримувати кредит слід в банку, який не захаращує свої послуги додатковими умовами, дає прозору процентну ставку, пропонує прості, а не двозначні договірні відносини.

Спрощену форму кредитування пропонує кредитне бюро "TOP Credit". Співпраця з нами дозволяє точно розрахувати суму витрат по поверненню позики, з урахуванням відсотків за весь період користування тілом кредиту. Вас відділяє від необхідної суми один клік "мишкою".

Пропонуємо позики: вигідно і доступно

Взяти споживчий кредит, не користуючись послугами банків, стало реальністю. Фінансова компанія "TOP Credit" пропонує отримати кредит, який має постійні процентні ставки. Ми забезпечуємо громадян України готівкою і безготівковими коштами при дотриманні наступних вимог:

  • надання паспорта, ідентифікаційного коду;
  • наявності постійної реєстрації, доходу (зарплата, пенсія, стипендія, посібники та ін.);
  • вікова категорія - від повноліття (18 років) до похилого віку (70 років).

На ухваленні рішення про виділення позики не позначається минула кредитна історія в інших фінансових структурах. Залишивши на нашому сайті онлайн-заявку, Ви вкажете необхідну суму і термін її повернення. За кожен день користування позикою нараховується процентна ставка 1,9%, яка залишається незмінною до дня повного погашення кредиту. У ситуації, коли термін дії договору закінчився, а необхідної суми для погашення кредиту немає, позичальник має право пролонгації умов договору необмежену кількість разів на наступні 10 днів, за умови своєчасної оплати відсотків. На відміну від банків, компанію не цікавить кінцева мета використання виділеного фінансування. У нашій роботі головне - задовольнити Ваші фінансові потреби, захистивши від неприємних несподіванок.

Наша робота - задовольняти всі Ваші «хочу»

Ваше бажання: «Хочу оформити кредит» компанія "TOP Credit" втілює в життя протягом 15 хвилин з моменту подачі онлайн-заявки. Ми допомагаємо вирішувати будь-які фінансові проблеми, не захаращуючи свої послуги штрафами, пенею і іншими неприємними "сюрпризами". З документами компанії, які підтверджують її право займатися фінансовою діяльністю, можна ознайомитися на сайті. Пропонована нами формула розрахунку дає можливість кожному позичальнику самостійно визначити остаточну вартість кредиту. Ми зацікавлені забезпечити "зелене світло" всім Вашим наступним кредитами, оформлюваним в нашій організації. Пропонуємо мінімальні відсоткові ставки, щоб Ви могли своєчасно повернути борг, не обтяжуючи свої фінансові можливості.

Послуги отримання онлайн займу в ТОП КРЕДИТ:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Дмитро з Харкова отримав кредит на 7 700 грн в Top Credit
girl
Іван з Запоріжжя отримав кредит на 5 000 грн в Top Credit
girl
Олег з Ужгорода подав заявку на 3 100 грн в Top Credit
girl
Богдан з Києва отримав кредит на 3 200 грн в Top Credit
girl
Анатолій з Сум оплатив кредит на 9 200 грн в Top Credit
girl
Сергій з Львова оплатив кредит на 5 500 грн в Top Credit
girl
Оксана з Харкова подала заявку на 8 300 грн в Top Credit
girl
Євген з Чернівців подав заявку на 8 300 грн в Top Credit
girl
Дар'я з Кіровограда отримала кредит на 14 800 грн в Top Credit
girl
Максим з Чернівців подав заявку на 8 500 грн в Top Credit
girl
Анна з Кіровограда подала заявку на 9 100 грн в Top Credit
girl
Віталій з Тернополя оплатив кредит на 9 200 грн в Top Credit
girl
Петро з Херсона оплатив кредит на 13 000 грн в Top Credit
girl
Ніна з Рівного отримала кредит на 4 300 грн в Top Credit
girl
Катерина з Кіровограда оплатила кредит на 14 300 грн в Top Credit
girl
Ірина з Львова подала заявку на 700 грн в Top Credit
girl
Сергій з Херсона отримав кредит на 5 300 грн в Top Credit
girl
Євген з Івано-Франківська подав заявку на 4 700 грн в Top Credit
girl
Денис з Черкас оплатив кредит на 5 000 грн в Top Credit
girl
Софія з Львова отримала кредит на 4 000 грн в Top Credit