Отримати гроші

Кредит онлайн цілодобово на карту


Термінова видача грошей цілодобово

Однак сучасні реалії диктують нам такі умови, що питання про гідне заробіток часто залишається відкритим. У складних ситуаціях на допомогу приходять компанії, які надають громадянам фінансові послуги. Одна з таких організацій - TOP Credit, яка з 2014 року допомагає людям реалізувати свою мету за допомогою видачі кредиту.

Керівництво TOP Credit розуміє, що найчастіше потреба в грошах виникає терміново. Звичайно, існує можливість піти в банк, де Вам видадуть необхідну суму, проте величезна кількість паперів і бюрократичні нюанси затягнуть час. Компанія TOP Credit надає на своєму сайті можливість взяти кредит онлайн на карту цілодобово. Співробітники служби підтримки в будь-який час доби готові допомогти і відповісти на виниклі питання. Процес отримання кредиту настільки простий, що вже через кілька хвилин після оформлення заявки Ви гарантовано отримаєте гроші.

Умови кредитування

Перше, що потрібно від позичальника - залишити інформацію про себе на сайті. Реєструйте новий акаунт, де для підтвердження особи Вам необхідно надати фотографію або сканкопію паспорта, ідентифікаційного коду та номер телефону. З метою безпеки угоди, ми попросимо Вас надати контакти людей, які підтвердять Вашу особу. Після заповнення всіх даних, що займе не більше 5 хвилин, приймається рішення про видачу кредиту. За підсумками на Вашу банківську картку будуть зараховані гроші.

Кожен клієнт після подачі заявки має право отримати суму 15 & nbsp; 000 грн, однак для цього потрібно пройти кілька кроків: взяти кредит на суму 3 000 грн (під & nbsp; 1,9% відсотка, без прихованих комісійних), виплатити його. Після цього у Вас з'являється можливість взяти підвищену суму кредиту (5 000 грн.і більше). Така гнучка система дозволяє нам налагодити з Вами успішну кредитну історію.

Надійна фінансова компанія

На фінансовому ринку України присутні численні компанії, що пропонують свої послуги, проте значний відсоток ставки і маса додаткових паперів ставлять під сумнів доцільність звернення до такі контори. З'явившись в 2014 році, організація TOP Credit змогла стрімко завоювати довіру клієнтів за рахунок зрозумілого і якісного інтерфейсу сайту, миттєвої видачі грошей без паперової тяганини, кредитування офіційно і неофіційно працюючих громадян та низького відсотка ставки. Ми зацікавлені в миттєвої допомоги будь-якої категорії громадян.

Голосів: 0, у середньому: 0 з 5

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 16103108 від 09.04.2015 року, свідоцтво IK № 137, код фінансової установи: 16. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0800212171