Оформити кредит

Термінова видача грошей цілодобово

Однак сучасні реалії диктують нам такі умови, що питання про гідне заробіток часто залишається відкритим. У складних ситуаціях на допомогу приходять компанії, які надають громадянам фінансові послуги. Одна з таких організацій - TOP Credit, яка з 2014 року допомагає людям реалізувати свою мету за допомогою видачі кредиту.

Керівництво TOP Credit розуміє, що найчастіше потреба в грошах виникає терміново. Звичайно, існує можливість піти в банк, де Вам видадуть необхідну суму, проте величезна кількість паперів і бюрократичні нюанси затягнуть час. Компанія TOP Credit надає на своєму сайті можливість взяти кредит онлайн на карту цілодобово. Співробітники служби підтримки в будь-який час доби готові допомогти і відповісти на виниклі питання. Процес отримання кредиту настільки простий, що вже через кілька хвилин після оформлення заявки Ви гарантовано отримаєте гроші.

Умови кредитування

Перше, що потрібно від позичальника - залишити інформацію про себе на сайті. Реєструйте новий акаунт, де для підтвердження особи Вам необхідно надати фотографію або сканкопію паспорта, ідентифікаційного коду та номер телефону. З метою безпеки угоди, ми попросимо Вас надати контакти людей, які підтвердять Вашу особу. Після заповнення всіх даних, що займе не більше 5 хвилин, приймається рішення про видачу кредиту. За підсумками на Вашу банківську картку будуть зараховані гроші.

Кожен клієнт після подачі заявки має право отримати суму 15 000 грн, однак для цього потрібно пройти кілька кроків: взяти кредит на суму 3 000 грн (під 1,9% відсотка, без прихованих комісійних), виплатити його. Після цього у Вас з'являється можливість взяти підвищену суму кредиту (5 000 грн.і більше). Така гнучка система дозволяє нам налагодити з Вами успішну кредитну історію.

Надійна фінансова компанія

На фінансовому ринку України присутні численні компанії, що пропонують свої послуги, проте значний відсоток ставки і маса додаткових паперів ставлять під сумнів доцільність звернення до такі контори. З'явившись в 2014 році, організація TOP Credit змогла стрімко завоювати довіру клієнтів за рахунок зрозумілого і якісного інтерфейсу сайту, миттєвої видачі грошей без паперової тяганини, кредитування офіційно і неофіційно працюючих громадян та низького відсотка ставки. Ми зацікавлені в миттєвої допомоги будь-якої категорії громадян.

Послуги миттєвого кредитування 24/7 в Топ Кредит:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти