Отримати гроші

Як відбувається кредитування юридичних осіб

Як відбувається кредитування юридичних осіб

Тонкощі кредитування юридичних осіб

Завдяки стабільним фінансовим вливанням різні сфери діяльності розвиваються. В ідеалі, всі майбутні витрати заздалегідь повинні бути прораховані і враховані в бюджеті. Але виникають непередбачені ситуації, коли для врегулювання тих чи інших моментів потрібні термінові грошові надходження. Якщо за кредитом звернутися в банк, то велика ймовірність затягнути терміни отримання позики. Адже в таких фінансових установах, як правило, вимагають безліч документів. Для того, щоб їх зібрати, потрібен час. А якщо ситуація вимагає грошей «тут і зараз», то варіант співпраці з банком може себе не виправдати. Цінний час буде безповоротно втрачено. Саме в такі моменти послуги компанії «Topcredit» припадуть як не можна до речі.

Що потрібно від Вас

Ми пропонуємо максимально спрощену процедуру кредитування. Для позики Вам не доведеться збирати пачки документів. Досить надати паспорт громадянина України, ідентифікаційний код (за наявності), мати місце постійної реєстрації і стабільний дохід. Рішення про видачу позики приймається протягом 20 хвилин, і в & nbsp; 90% випадків рішення це - на користь позичальника. Ви можете відправити заявку через Інтернет, заповнивши електронну форму, або звернутися в будь-який з наших відділень, адреси яких представлені на сайті. Компанія «Topcredit» має свій Статут, на підставі якого здійснює діяльність. До банківської системи України ми відношення не маємо.

Як захиститися від прихованих платежів

Компанія «Topcredit» пропонує прозорі схеми надання позик. Ми не приховуємо від своїх клієнтів розміри реальних платежів по кредиту, що становлять 1,9% від суми за день користування. Займаючи грошові кошти у нас, Ви відразу можете прорахувати, скільки доведеться повертати. На нашому сайті для отримання кредиту достатньо заповнити спеціальну форму, яка доступна 24 години на добу, 7 днів на тиждень. З нами - ніяких неприємних сюрпризів.

Розвивайте свій бізнес. Скористайтеся позикою відсутніх фінансів для розширення асортименту свого товару, філій по країні або для зміни роду діяльності. Нехай гроші працюють на Вас вже сьогодні!

Ми пропонуємо кредитування з вільним пролонгацією, без прихованих платежів і комісій. Ви маєте можливість вибирати спосіб погашення позики.

Співробітники відділень компанії «Topcredit» готові обслужити Вас у багатьох містах по всій Україні: від Ужгорода до Одеси і Полтави.

Послуги оформлення швидкого кредиту 24/7 в Топ Кредит:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Сергій з Луцька подав заявку на 11 800 грн в Top Credit
girl
Анатолій з Вінниці отримав кредит на 800 грн в Top Credit
girl
Олег з Дніпропетровська отримав кредит на 14 600 грн в Top Credit
girl
Олена з Хмельницького оплатила кредит на 3 000 грн в Top Credit
girl
Леонід з Луцька оплатив кредит на 5 500 грн в Top Credit
girl
Катерина з Хмельницького подала заявку на 3 700 грн в Top Credit
girl
Андрій з Львова оплатив кредит на 5 200 грн в Top Credit
girl
Гліб з Полтави отримав кредит на 8 500 грн в Top Credit
girl
Анна з Тернополя подала заявку на 1 000 грн в Top Credit
girl
Сергій з Харкова отримав кредит на 4 900 грн в Top Credit
girl
Семен з Полтави подав заявку на 7 800 грн в Top Credit
girl
Руслан з Сум подав заявку на 15 000 грн в Top Credit
girl
Ольга з Києва подала заявку на 9 000 грн в Top Credit
girl
Андрій з Луцька подав заявку на 700 грн в Top Credit
girl
Віталій з Харкова подав заявку на 900 грн в Top Credit
girl
Софія з Запоріжжя оплатила кредит на 13 100 грн в Top Credit
girl
Тетяна з Івано-Франківська подала заявку на 13 400 грн в Top Credit
girl
Петро з Одеси оплатив кредит на 9 300 грн в Top Credit
girl
Євген з Ужгорода оплатив кредит на 12 600 грн в Top Credit
girl
Максим з Кіровограда оплатив кредит на 10 700 грн в Top Credit