Оформити кредит

Тонкощі кредитування юридичних осіб

Завдяки стабільним фінансовим вливанням різні сфери діяльності розвиваються. В ідеалі, всі майбутні витрати заздалегідь повинні бути прораховані і враховані в бюджеті. Але виникають непередбачені ситуації, коли для врегулювання тих чи інших моментів потрібні термінові грошові надходження. Якщо за кредитом звернутися в банк, то велика ймовірність затягнути терміни отримання позики. Адже в таких фінансових установах, як правило, вимагають безліч документів. Для того, щоб їх зібрати, потрібен час. А якщо ситуація вимагає грошей «тут і зараз», то варіант співпраці з банком може себе не виправдати. Цінний час буде безповоротно втрачено. Саме в такі моменти послуги компанії «Topcredit» припадуть як не можна до речі.

Що потрібно від Вас

Ми пропонуємо максимально спрощену процедуру кредитування. Для позики Вам не доведеться збирати пачки документів. Досить надати паспорт громадянина України, ідентифікаційний код (за наявності), мати місце постійної реєстрації і стабільний дохід. Рішення про видачу позики приймається протягом 20 хвилин, і в & nbsp; 90% випадків рішення це - на користь позичальника. Ви можете відправити заявку через Інтернет, заповнивши електронну форму, або звернутися в будь-який з наших відділень, адреси яких представлені на сайті. Компанія «Topcredit» має свій Статут, на підставі якого здійснює діяльність. До банківської системи України ми відношення не маємо.

Як захиститися від прихованих платежів

Компанія «Topcredit» пропонує прозорі схеми надання позик. Ми не приховуємо від своїх клієнтів розміри реальних платежів по кредиту, що становлять 1,9% від суми за день користування. Займаючи грошові кошти у нас, Ви відразу можете прорахувати, скільки доведеться повертати. На нашому сайті для отримання кредиту достатньо заповнити спеціальну форму, яка доступна 24 години на добу, 7 днів на тиждень. З нами - ніяких неприємних сюрпризів.

Розвивайте свій бізнес. Скористайтеся позикою відсутніх фінансів для розширення асортименту свого товару, філій по країні або для зміни роду діяльності. Нехай гроші працюють на Вас вже сьогодні!

Ми пропонуємо кредитування з вільним пролонгацією, без прихованих платежів і комісій. Ви маєте можливість вибирати спосіб погашення позики.

Співробітники відділень компанії «Topcredit» готові обслужити Вас у багатьох містах по всій Україні: від Ужгорода до Одеси і Полтави.

Послуги оформлення швидкого кредиту 24/7 в Топ Кредит:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти