Отримати гроші

Як відбувається кредитування юридичних осіб

Як відбувається кредитування юридичних осіб

Тонкощі кредитування юридичних осіб

Завдяки стабільним фінансовим вливанням різні сфери діяльності розвиваються. В ідеалі, всі майбутні витрати заздалегідь повинні бути прораховані і враховані в бюджеті. Але виникають непередбачені ситуації, коли для врегулювання тих чи інших моментів потрібні термінові грошові надходження. Якщо за кредитом звернутися в банк, то велика ймовірність затягнути терміни отримання позики. Адже в таких фінансових установах, як правило, вимагають безліч документів. Для того, щоб їх зібрати, потрібен час. А якщо ситуація вимагає грошей «тут і зараз», то варіант співпраці з банком може себе не виправдати. Цінний час буде безповоротно втрачено. Саме в такі моменти послуги компанії «Topcredit» припадуть як не можна до речі.

Що потрібно від Вас

Ми пропонуємо максимально спрощену процедуру кредитування. Для позики Вам не доведеться збирати пачки документів. Досить надати паспорт громадянина України, ідентифікаційний код (за наявності), мати місце постійної реєстрації і стабільний дохід. Рішення про видачу позики приймається протягом 20 хвилин, і в & nbsp; 90% випадків рішення це - на користь позичальника. Ви можете відправити заявку через Інтернет, заповнивши електронну форму, або звернутися в будь-який з наших відділень, адреси яких представлені на сайті. Компанія «Topcredit» має свій Статут, на підставі якого здійснює діяльність. До банківської системи України ми відношення не маємо.

Як захиститися від прихованих платежів

Компанія «Topcredit» пропонує прозорі схеми надання позик. Ми не приховуємо від своїх клієнтів розміри реальних платежів по кредиту, що становлять 1,9% від суми за день користування. Займаючи грошові кошти у нас, Ви відразу можете прорахувати, скільки доведеться повертати. На нашому сайті для отримання кредиту достатньо заповнити спеціальну форму, яка доступна 24 години на добу, 7 днів на тиждень. З нами - ніяких неприємних сюрпризів.

Розвивайте свій бізнес. Скористайтеся позикою відсутніх фінансів для розширення асортименту свого товару, філій по країні або для зміни роду діяльності. Нехай гроші працюють на Вас вже сьогодні!

Ми пропонуємо кредитування з вільним пролонгацією, без прихованих платежів і комісій. Ви маєте можливість вибирати спосіб погашення позики.

Співробітники відділень компанії «Topcredit» готові обслужити Вас у багатьох містах по всій Україні: від Ужгорода до Одеси і Полтави.

Послуги оформлення швидкого кредиту 24/7 в Топ Кредит:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Щодня з 9:00-18:00
girl
Жанна з Тернополя оплатила кредит на 900 грн в Top Credit
girl
Дмитро з Львова оплатив кредит на 11 700 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Івано-Франківська оплатила кредит на 11 300 грн в Top Credit
girl
Інеса з Миколаєва отримала кредит на 9 900 грн в Top Credit
girl
Катерина з Черкас подала заявку на 2 900 грн в Top Credit
girl
Віталій з Херсона отримав кредит на 3 700 грн в Top Credit
girl
Олег з Чернігова подав заявку на 14 800 грн в Top Credit
girl
Анатолій з Львова отримав кредит на 2 600 грн в Top Credit
girl
Софія з Сум оплатила кредит на 6 800 грн в Top Credit
girl
Іван з Сум отримав кредит на 11 000 грн в Top Credit
girl
Максим з Запоріжжя оплатив кредит на 13 700 грн в Top Credit
girl
Гліб з Рівного подав заявку на 5 700 грн в Top Credit
girl
Гліб з Кіровограда подав заявку на 7 200 грн в Top Credit
girl
Євгенія з Одеси оплатила кредит на 3 000 грн в Top Credit
girl
Оксана з Хмельницького оплатила кредит на 6 900 грн в Top Credit
girl
Світлана з Ужгорода оплатила кредит на 1 600 грн в Top Credit
girl
Наталя з Чернігова отримала кредит на 10 600 грн в Top Credit
girl
Андрій з Києва отримав кредит на 4 000 грн в Top Credit
girl
Віталій з Кіровограда оплатив кредит на 8 900 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Ужгорода подала заявку на 4 100 грн в Top Credit