Отримати гроші

Як відбувається кредитування фізичних осіб

Як відбувається кредитування фізичних осіб

Комфортний спосіб кредитування

За традиційно сформованим поглядам така ситуація завжди носить негативне забарвлення. Позичати гроші у родичів, друзів і знайомих - не найприємніший варіант для тих, хто цінує власну незалежність, в тому числі - фінансову.

Іншим можливим виходом є отримання кредиту в банку. Однак до такого способу прибігають лише у виняткових випадках і тільки коли необхідна велика сума грошових коштів на певні цілі. Пояснюється це особливостями банківської системи, де оформлення та користування кредитом пов'язано зі значними незручностями і обмеженнями.

А що робити, якщо фінансові кошти знадобилися терміново і гарантовано, а сума, в якій виникла потреба, не так велика, щоб витрачати на її отримання безліч зусиль і часу? Ще кілька років тому така ситуація могла б здатися безвихідною. Але сьогодні на ринку кредитних послуг з'явився варіант, що дозволяє вирішити проблему швидко і безболісно. Зверніться в компанію TOP Credit і отримаєте гроші без зусиль і клопоту.

Отримання кредиту онлайн - швидко і вигідно

Фінансово-кредитна організація TOP Credit пропонує зручні та вигідні умови кредитування фізичних осіб, які є громадянами України. Отримати кредит тут можна в кілька простих кроків. Перш за все, необхідно пройти реєстрацію на сайті і заповнити анкету. Далі знадобиться кілька хвилин для розгляду Вашої заявки, після чого потрібно буде підтвердити її умови, визначивши суму і термін кредиту, а також додати номер банківської карти, на яку будуть перераховані гроші. Завершується процедура підписанням договору, після чого кредитні кошти виявляться у Вас на карті.

Клієнтам TOP Credit доступні суми кредиту в залежності від кількості виплачених раніше, максимум до 15 тисяч гривень. Термін кредитування становить 21 день за умови щоденної плати за користування позиковими коштами в розмірі 1,9%.

Якщо потрібно продовження терміну кредиту, виплачені повністю відсотки за закінчується термін дають право оформити пролонгацію на 10 днів. Також можливо погасити кредит раніше встановленого терміну, без сплати відсотків за дні, що залишилися користування.

Погасити кредитну суму можна в особистому кабінеті на сайті, переведенням в касі будь-якого банку або за допомогою платіжного терміналу.

Переваги кредитування в TOP Credit

Компанія TOP Credit була створена, щоб змінити Ваше ставлення до такої послуги, як кредитування. Брак грошей більше не кине Вас в песимістичний настрій, оскільки тепер їх позику - не проблема. Кредитні кошти в TOP Credit легко і швидко доступні кожному. Тут не зажадають підтвердження Вашої благонадійності і платоспроможності. Для прийняття рішення про видачу кредиту не потрібні довідки про працевлаштування та рівні доходів. На гарантовану фінансову допомогу може розраховувати будь-який повнолітній громадянин України віком до 70-ти років.

Ми працюємо онлайн, а це знімає багато обмежень, економлячи Ваш час і сили. Не потрібно нікуди спеціально ходити або дзвонити. Заявка на отримання кредиту оформляється на сайті і вже через кілька хвилин необхідні гроші надходять на Вашу банківську карту. Ви зможете розпоряджатися ними на власний розсуд, продовжувати кредит або закрити його раніше терміну. У нас немає ніяких прихований комісій - все абсолютно прозоро і надійно.

Ми прагнемо створити комфортні умови для кожного клієнта. Для допомоги і з'ясування всіх питань працює наш контакт-центр, куди Ви можете звертатися в будь-який час.

Послуги оформлення термінового мікрокредиту 24/7 в TOP Credit:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Оксана з Полтави оплатила кредит на 900 грн в Top Credit
girl
Марія з Запоріжжя отримала кредит на 4 500 грн в Top Credit
girl
Софія з Житомира отримала кредит на 9 800 грн в Top Credit
girl
Георгій з Луцька отримав кредит на 11 200 грн в Top Credit
girl
Софія з Сум оплатила кредит на 4 800 грн в Top Credit
girl
Тетяна з Сум отримала кредит на 2 700 грн в Top Credit
girl
Наталя з Ужгорода оплатила кредит на 10 900 грн в Top Credit
girl
Анна з Чернівців отримала кредит на 10 500 грн в Top Credit
girl
Олег з Луцька оплатив кредит на 3 300 грн в Top Credit
girl
Федір з Одеси оплатив кредит на 5 300 грн в Top Credit
girl
Петро з Вінниці отримав кредит на 4 100 грн в Top Credit
girl
Оксана з Черкас отримала кредит на 10 100 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Луцька оплатила кредит на 5 400 грн в Top Credit
girl
Гліб з Полтави оплатив кредит на 1 700 грн в Top Credit
girl
Тарас з Івано-Франківська оплатив кредит на 10 100 грн в Top Credit
girl
Ірина з Луцька подала заявку на 1 700 грн в Top Credit
girl
Анатолій з Хмельницького отримав кредит на 7 100 грн в Top Credit
girl
Іван з Львова оплатив кредит на 11 000 грн в Top Credit
girl
Людмила з Івано-Франківська отримала кредит на 2 000 грн в Top Credit
girl
Олена з Черкас подала заявку на 9 200 грн в Top Credit