Оформити кредит

Комфортний спосіб кредитування

За традиційно сформованим поглядам така ситуація завжди носить негативне забарвлення. Позичати гроші у родичів, друзів і знайомих - не найприємніший варіант для тих, хто цінує власну незалежність, в тому числі - фінансову.

Іншим можливим виходом є отримання кредиту в банку. Однак до такого способу прибігають лише у виняткових випадках і тільки коли необхідна велика сума грошових коштів на певні цілі. Пояснюється це особливостями банківської системи, де оформлення та користування кредитом пов'язано зі значними незручностями і обмеженнями.

А що робити, якщо фінансові кошти знадобилися терміново і гарантовано, а сума, в якій виникла потреба, не так велика, щоб витрачати на її отримання безліч зусиль і часу? Ще кілька років тому така ситуація могла б здатися безвихідною. Але сьогодні на ринку кредитних послуг з'явився варіант, що дозволяє вирішити проблему швидко і безболісно. Зверніться в компанію TOP Credit і отримаєте гроші без зусиль і клопоту.

Отримання кредиту онлайн - швидко і вигідно

Фінансово-кредитна організація TOP Credit пропонує зручні та вигідні умови кредитування фізичних осіб, які є громадянами України. Отримати кредит тут можна в кілька простих кроків. Перш за все, необхідно пройти реєстрацію на сайті і заповнити анкету. Далі знадобиться кілька хвилин для розгляду Вашої заявки, після чого потрібно буде підтвердити її умови, визначивши суму і термін кредиту, а також додати номер банківської карти, на яку будуть перераховані гроші. Завершується процедура підписанням договору, після чого кредитні кошти виявляться у Вас на карті.

Клієнтам TOP Credit доступні суми кредиту в залежності від кількості виплачених раніше, максимум до 15 тисяч гривень. Термін кредитування становить 21 день за умови щоденної плати за користування позиковими коштами в розмірі 1,9%.

Якщо потрібно продовження терміну кредиту, виплачені повністю відсотки за закінчується термін дають право оформити пролонгацію на 10 днів. Також можливо погасити кредит раніше встановленого терміну, без сплати відсотків за дні, що залишилися користування.

Погасити кредитну суму можна в особистому кабінеті на сайті, переведенням в касі будь-якого банку або за допомогою платіжного терміналу.

Переваги кредитування в TOP Credit

Компанія TOP Credit була створена, щоб змінити Ваше ставлення до такої послуги, як кредитування. Брак грошей більше не кине Вас в песимістичний настрій, оскільки тепер їх позику - не проблема. Кредитні кошти в TOP Credit легко і швидко доступні кожному. Тут не зажадають підтвердження Вашої благонадійності і платоспроможності. Для прийняття рішення про видачу кредиту не потрібні довідки про працевлаштування та рівні доходів. На гарантовану фінансову допомогу може розраховувати будь-який повнолітній громадянин України віком до 70-ти років.

Ми працюємо онлайн, а це знімає багато обмежень, економлячи Ваш час і сили. Не потрібно нікуди спеціально ходити або дзвонити. Заявка на отримання кредиту оформляється на сайті і вже через кілька хвилин необхідні гроші надходять на Вашу банківську карту. Ви зможете розпоряджатися ними на власний розсуд, продовжувати кредит або закрити його раніше терміну. У нас немає ніяких прихований комісій - все абсолютно прозоро і надійно.

Ми прагнемо створити комфортні умови для кожного клієнта. Для допомоги і з'ясування всіх питань працює наш контакт-центр, куди Ви можете звертатися в будь-який час.

Послуги оформлення термінового мікрокредиту 24/7 в TOP Credit:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти