Оформити кредит

Кредитування малого бізнесу

Процес отримання грошових коштів в кредит в банківській установі проходить досить довго: необхідно особисто прийти в офіс, дочекатися своєї черги, подати чималий пакет документів, очікувати відповідь протягом декількох годин (можливо, навіть днів). Все це доставляє масу незручностей, особливо - коли гроші потрібні терміново.

Наша фінансова компанія проявляє лояльність до своїх клієнтів, пропонуючи оформити позику протягом декількох хвилин на банківську карту, не виходячи з дому чи офісу (онлайн). Мікропозик - зручний і простий спосіб вирішити свої фінансові проблеми швидко і просто.

Ми надаємо кредити позичальникам на будь-які цілі: розвиток бізнесу, відкриття невеликого підприємства, особисті потрібні і так далі. Мета отримання позики ми не з'ясовуємо, що є нашою головною перевагою. Клієнтом нашої компанії може стати практично кожен громадянин України, який відповідає віковій категорії 18-70 років, має офіційне / неофіційне місце роботи, контактний номер телефону, дані знайомих / друзів, хто може підтвердити особистість, скан копії / фотографії паспорта та ідентифікаційного коду. Також буде потрібно діюча карта будь-якого банку України. Після того, як Ви подали заявку на сайті - чекайте рішення про видачу позики протягом декількох хвилин.

Наші вигідні умови

Top Credit надає позики на термін, який клієнт встановлює для себе сам. Для нових клієнтів сума першої позики може скласти не більше 3 000 грн. З кожним наступним зверненням сума збільшується і досягає величини 15 000 грн.максімально. Процентна ставка - 1,9% щодня.

В останній день дії кредитного договору Вам необхідно буде повернути всю суму повністю (разом з нарахованими відсотками). Якщо така можливість відсутня в силу будь-яких причин - продовжуєте Ваш договір, сплативши тільки відсотки за користування. Пролонгація можлива максимум на 10 днів. Кількість продовжень - не обмежена. Також є можливість частково погашати свій договір, оплачуючи відсотки за користування і частина тіла кредиту. Повне погашення позики відбувається в особистому кабінеті, касах банках або в терміналах самообслуговування.

Переваги компанії Top Credit

Онлайн-кредит на карту стає сьогодні все більш популярним. Позики на сайті topcredit.org.ua мають цілий ряд переваг перед банківськими кредитами:

  • відсутність жорстких вимог щодо цільового використання коштів;
  • відсутність поручителя по угоді;
  • мінімальний пакет документів;
  • моментальне прийняття рішення по кредиту;
  • онлайн-оформлення позики;
  • вигідні процентні ставки.

Онлайн-кредит на банківську карту України - ідеальне рішення тимчасових проблем, коли кожна хвилина на рахунку. Для отримання грошей потрібно заповнити заявку і чекати відповідь. У разі виникнення будь-яких питань звертайтеся в консультаційний центр, який працює цілодобово.

Послуги оформлення швидкої позики 24/7 в Топ Кредит:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти