Отримати гроші

Що потрібно для того, щоб отримати кредит з 21 року

Що потрібно для того, щоб отримати кредит з 21 року

Кредит з 21 року

Для отримання грошей Вам не потрібно буде стояти в черзі і збирати значний пакет документів. Ми пропонуємо Вам оформити позику за лічені хвилини. Рішення за Вашою заявою приймається практично відразу.

мікропозик - унікальний спосіб отримати гроші на карту, коли до зарплати чи стипендії ще тиждень або півтори, а грошові кошти потрібні прямо зараз. Скористатися послугами нашої компанії набагато простіше, ніж займати у друзів / знайомих.

Кредити, які надаємо ми, невеликі - до 15 000 грн. Подати заявку може кожен, хто потрапляє в вікову категорію 18-70 років і має постійне місце роботи або інше джерело доходів (стипендії, соц.виплати і т.д.). Для підтвердження Вашої особистості необхідно буде надати онлайн контактні дані знайомих / родичів, які зможуть підтвердити Вашу особу. Також потрібно буде завантажити або фотографії, або сканкопіі двох документів: паспорта, ідентифікаційного коду. Це мінімальний пакет, за яким протягом декількох хвилин фірма приймає рішення про видачу /відмову в позиці.

Вигідні умови кредиту для тих, кому за все 21 рік

Сьогодні мікропозик нерідко користуються у випадках, коли споживачеві відмовляють у видачі необхідної суми грошей банки (наприклад, через відсутність у студента довідки про доходи) або ж якщо користуватися послугами банку невигідно: процентні ставки дуже високі, а умови отримання кредиту - жорсткі , та й немає часу на оформлення договору в офісі, збір необхідних документів. У нашій фірмі клієнт сам встановлює необхідний термін кредитування, вказавши його в днях в своєму особистому кабінеті. Процентна ставка для кожного однакова - 1,9% щодня.

Після закінчення терміну кредитування позичальникові необхідно повернути всю суму повністю (разом з нарахованими відсотками). Якщо така можливість відсутня, договір продовжується на 10 днів (при цьому оплачуються лише відсотки за користування). Кількість пролонгацій - не обмежена. Погашати договір можна частково або повністю. Для цього можна скористатися розділом "Відкритий позику" в своєму особистому кабінеті, терміналами самообслуговування, касами в будь-якому банку України.

Top Credit - з нами завжди вигідно

Наша компанія займається наданням мікропозик не так давно, проте вже встигла зарекомендувати себе як надійна фінансова організація з хорошою репутацією. Ми працюємо онлайн цілодобово. Заявки на отримання кредиту приймаємо від Вас в будь-який час дня і ночі. Незалежно від часу доби програма обробляє Вашу заяву і дає відповідь про надання кредиту або про відмову в позиці. У разі позитивного рішення на Ваш номер телефону прийде смс сповіщення з кодом, який потрібно буде ввести в якості підтвердження про укладення угоди. Консультаційна лінія також працює цілодобово. У будь-який час можна отримати кваліфіковані відповіді на Ваші запитання.

Послуги оформлення термінового мікрокредиту 24/7 в Top Credit:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Щодня з 9:00-18:00
girl
Софія з Чернівців отримала кредит на 13 400 грн в Top Credit
girl
Микола з Вінниці оплатив кредит на 8 200 грн в Top Credit
girl
Ксенія з Тернополя отримала кредит на 5 200 грн в Top Credit
girl
Георгій з Рівного подав заявку на 1 400 грн в Top Credit
girl
Тарас з Запоріжжя оплатив кредит на 10 000 грн в Top Credit
girl
Віталій з Запоріжжя отримав кредит на 10 000 грн в Top Credit
girl
Світлана з Києва подала заявку на 8 400 грн в Top Credit
girl
Іван з Львова подав заявку на 12 800 грн в Top Credit
girl
Павло з Хмельницького подав заявку на 5 600 грн в Top Credit
girl
Георгій з Луцька оплатив кредит на 13 100 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Києва подала заявку на 8 600 грн в Top Credit
girl
Євгенія з Житомира оплатила кредит на 4 000 грн в Top Credit
girl
Леонід з Івано-Франківська отримав кредит на 1 100 грн в Top Credit
girl
Тетяна з Чернівців отримала кредит на 14 500 грн в Top Credit
girl
Петро з Харкова подав заявку на 2 800 грн в Top Credit
girl
Анастасія з Полтави подала заявку на 7 700 грн в Top Credit
girl
Петро з Черкас отримав кредит на 500 грн в Top Credit
girl
Андрій з Тернополя отримав кредит на 13 700 грн в Top Credit
girl
Георгій з Кіровограда отримав кредит на 12 900 грн в Top Credit
girl
Інеса з Сум оплатила кредит на 11 900 грн в Top Credit