Отримати гроші

Кредит з 21 рокуКредит з 21 року

Для отримання грошей Вам не потрібно буде стояти в черзі і збирати значний пакет документів. Ми пропонуємо Вам оформити позику за лічені хвилини. Рішення за Вашою заявою приймається практично відразу.

мікропозик - унікальний спосіб отримати гроші на карту, коли до зарплати чи стипендії ще тиждень або півтори, а грошові кошти потрібні прямо зараз. Скористатися послугами нашої компанії набагато простіше, ніж займати у друзів / знайомих.

Кредити, які надаємо ми, невеликі - до 15 000 грн. Подати заявку може кожен, хто потрапляє в вікову категорію 18-70 років і має постійне місце роботи або інше джерело доходів (стипендії, соц.виплати і т.д.). Для підтвердження Вашої особистості необхідно буде надати онлайн контактні дані знайомих / родичів, які зможуть підтвердити Вашу особу. Також потрібно буде завантажити або фотографії, або сканкопіі двох документів: паспорта, ідентифікаційного коду. Це мінімальний пакет, за яким протягом декількох хвилин фірма приймає рішення про видачу /відмову в позиці.

Вигідні умови кредиту для тих, кому за все & nbsp; 21 рік

Сьогодні мікропозик нерідко користуються у випадках, коли споживачеві відмовляють у видачі необхідної суми грошей банки (наприклад, через відсутність у студента довідки про доходи) або ж якщо користуватися послугами банку невигідно: процентні ставки дуже високі, а умови отримання кредиту - жорсткі , та й немає часу на оформлення договору в офісі, збір необхідних документів. У нашій фірмі клієнт сам встановлює необхідний термін кредитування, вказавши його в днях в своєму особистому кабінеті. Процентна ставка для кожного однакова - 1,9% щодня.

Після закінчення терміну кредитування позичальникові необхідно повернути всю суму повністю (разом з нарахованими відсотками). Якщо така можливість відсутня, договір продовжується на 10 днів (при цьому оплачуються лише відсотки за користування). Кількість пролонгацій - не обмежена. Погашати договір можна частково або повністю. Для цього можна скористатися розділом "Відкритий позику" в своєму особистому кабінеті, терміналами самообслуговування, касами в будь-якому банку України.

Top Credit - з нами завжди вигідно

Наша компанія займається наданням мікропозик не так давно, проте вже встигла зарекомендувати себе як надійна фінансова організація з хорошою репутацією. Ми працюємо онлайн цілодобово. Заявки на отримання кредиту приймаємо від Вас в будь-який час дня і ночі. Незалежно від часу доби програма обробляє Вашу заяву і дає відповідь про надання кредиту або про відмову в позиці. У разі позитивного рішення на Ваш номер телефону прийде смс сповіщення з кодом, який потрібно буде ввести в якості підтвердження про укладення угоди. Консультаційна лінія також працює цілодобово. У будь-який час можна отримати кваліфіковані відповіді на Ваші запитання.

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ «ТОП Кредит» регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 16103108 від 09.04.2015 року, свідоцтво IK № 137, код фінансової установи: 16. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0800212171