Оформити кредит

Кредити для молодих людей, які прагнуть бути незалежними

Необхідність в кредиті виникає не тільки через те, що витрати перевищують доходи, а й з-за умов, на які ми не в силах вплинути. Основні статті витрат студентів (харчування і плата за проживання в гуртожитку) не покриває стипендією, а молоді сім'ї, прагнучи до фінансової незалежності, все частіше вдаються до послуг кредитних компаній. Отримати кредит в 20 років в компанії TOP Credit можна без довідки про доходи, поручителів і застави. Кредитні кошти допоможуть Вам самостійно і вчасно вирішити фінансові проблеми. Для отримання грошей досить мати карту будь-якого банку, а також заповнити анкету на сайті.

Умови для оформлення позики

Головною умовою, для того, щоб оформити позику, є досягнення повнолітнього віку (18 років). Крім цього, Вам знадобиться паспорт, ІПН, а також банківська карта. Ми розуміємо, що в 20 років, швидше за все, офіційної заробітної плати молоді люди не мають, тому надавати нам довідку про офіційне працевлаштування немає необхідності. Для наших нових клієнтів доступна до кредитування сума становить 3000 грн. Для тих, хто вже вдавався до наших послуг і відповідально виконував свої кредитні зобов'язання, сума може збільшитися до 15000 грн. Щоденна процентна ставка за користування кредитними коштами складає 1,9%. Крім того, отримати кредит у нас Вам не завадить навіть погана кредитна історія в інших банках. А якщо у Вас виникли будь-які проблеми, то Ви завжди можете пролонгувати кредит на необхідний термін.

Top Credit - термінова фінансова допомога

Якщо у Вас виникла термінова необхідність в отриманні грошових коштів, Ви завжди можете звернутися в компанію Top Credit. Ми працюємо на фінансовому ринку України з 2014 року, активно розвиваючи напрямок онлайн-кредитування, щоб кожен бажаючий міг отримати кредит в комфортних домашніх умовах. На нашому сайті можна швидко оформити заявку на отримання позики, фахівці опрацюють її за 10 хвилин. Імовірність того, що заявка буде схвалена, становить 80-90%. Крім того, в режимі он-лайн - 24/7 - Ви можете отримати інформаційну підтримку від наших менеджерів. Завдяки таким широким можливостям Інтернету, не доведеться відтепер стояти в банківських чергах і витрачати час на дорогу. Ознайомитися з відгуками клієнтів про нашу роботу Ви можете на сайті.

Послуги оформлення швидкого кредиту 24/7 в Тop Credit:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти