Отримати гроші

Дешеві кредитиВзяти дешевий онлайн-кредит на банківську карту в Україні

За допомогою мікропозик багато вирішують свої фінансові проблеми, в які не хочуть присвячувати рідних і близьких. Щоб не ставити ні себе, ні друзів у незручне становище, звертайтеся за допомогою до нашої компанії, яка займається наданням онлайн-кредитів на банківську карту. З огляду на постійну завантаженість працюючої людини, велика кількість домашніх справ і відсутність вільного часу у більшості, наша компанія розробила спеціальну послугу для клієнтів - отримання грошових коштів без відвідування оффлайн-офісів і тривалого оформлення документів.

Ви можете оформити кредит, не виходячи з дому чи офісу, в будь-який зручний для Вас час через Інтернет, вказавши лише найнеобхідніші дані про себе. При заповненні заявки на отримання кредиту потрібно відповідати віковій категорії 18-70 років, прикріпити сканкопіі або фотографії паспорта та ідентифікаційного коду, мати діючу банківську карту будь-якого банку України, робочий номер телефону, за яким з Вам можна буде зателефонувати, і контактні дані знайомих / друзів / колег, мають можливість підтвердити Вашу особу. Після заповнення всіх необхідних полів протягом декількох хвилин чекайте рішення про надання позики. При позитивному результаті на Ваш номер телефону прийде смс-повідомлення. Для отримання грошей на карту потрібно буде підтвердити в особистому кабінеті договір по кредиту.

Кожен, хто підходить під умови нашої компанії і отримує схвалення на видачу кредиту, може розраховувати на мікропозик в розмірі до 15000 грн. Щоб дізнатися більше подробиць, вказуйте свій номер телефону на нашому сайті, і фахівець зв'яжеться з Вами протягом 30 секунд.

Вигідні умови кредитування в Top Credit (Україна)

Взяти дешевий дешевий кредит онлайн на банківську картку сьогодні не складає особливих труднощів. Важливо підібрати максимально відповідні для себе умови і мати можливість продовжити договір у разі відсутності всієї суми на руках. Ми кредитуємо позичальників на будь-який термін під 1,9% щодня. Кожен має можливість отримати позику до 15000 грн. При достроковому погашенні заборгованості ніякої комісії не стягується. У разі відсутності всієї суми на дату погашення Ви можете продовжити договір, сплативши лише відсотки за користування. Для цього в особистому кабінеті натискаєте кнопку "Пролонгація", і система все зробить за Вас. Максимальний термін, на який можна продовжити договір - 10 днів, кількість пролонгацій не обмежена. Ми надаємо позики як офіційно, так і неофіційно працюючим громадянам.

З нами - завжди вигідно і швидко

З огляду на велику завантаженість багатьох людей на роботі, відсутність вільного часу і небажання брати в борг у друзів або колег, буває складно обійтися без дешевого онлайн-кредиту, який можна отримати через Інтернет на банківську карту будь-якого банку України, не виходячи з дому або офісу. Все, що від Вас потрібно - вказати свої персональні дані і дані знайомих, що мають можливість підтвердити Вашу особу. Протягом декількох хвилин приймається рішення, і при позитивному результаті Ви можете отримати свій займ на карту. З компанією Top Credit оформити кредити можна швидко, комфортно, надійно.

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ «ТОП Кредит» регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 16103108 від 09.04.2015 року, свідоцтво IK № 137, код фінансової установи: 16. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0800212171