Отримати гроші

Як оформити кредит без застави

Як оформити кредит без застави

Гроші без заставних зобов'язань

Коли виникає необхідність зайняти гроші, на допомогу приходять або довірчі відносини з родичами, сусідами, колегами, які договірні - з фінансовою установою. Кожна людина сама може вибирати, кому бути належним. Позичаючи у близьких людей, ми ставимо свої відносини з ними на «грань», яка часто доводить до сварок, нерідко обриває надалі будь-яке спілкування. Найкращим виходом з ситуації безгрошів'я є укладення угоди з банком або кредитною організацією.

При зверненні до відділення банку доводиться пред'являти масу паперів, доводити свою платоспроможність, шукати поручителя (при низьких доходах позичальника). Зайняти більшу суму (на операцію, квартиру, машину, інші потреби) можна тільки за умови надання повної інформації про своє майно, на яке може бути звернено стягнення при несвоєчасному поверненні кредиту. Затримка виплати боргу обернеться нарахуванням різного роду штрафів, збільшенням процентної ставки, продажем заставного майна, іншими неприємними наслідками, які або «туманно» прописані в договорі, або свідомо замовчуються працівниками банку.

Найкращим виходом буде оформлення позики в спеціалізованій організації «TOP Credit», яка протягом багатьох років займається кредитуванням громадян України, фінансуючи задоволення всіляких потреб. Робота компанії виключає будь-які «підводні» нюанси. При укладанні договору не стоїть питання видачі грошей під гарантію майнової застави. Умови кредитування прості і зрозумілі, а своєчасна оплата відсотків дозволяє користуватися тілом кредиту необмежений час.

Порядок отримання кредиту

Якщо Ви досягли повноліття (18 років), повні життя і відчуваєте потреби в додаткових фінансах (70 років), компанія «TOP Credit» надасть кредит без застави на суму від 500 до 15 тис.грн. Запит на видачу позики приймається як у відділеннях компанії, так і в інтернет-режимі. Оформлення позики займе не більше 15 хвилин. Позичальник надає паспорт та ідентифікаційний код (ІПН), а в разі перерахування замовленої суми на карту банку - заповнить онлайн-анкету, представлену на сайті компанії.

За користування тілом кредиту, протягом усіх днів користування буде нараховуватися щоденна процентна ставка в розмірі 1,9%. За умови своєчасної оплати відсотків, термін дії кредитного договору може продовжуватися на додатковий період часу (за бажанням позичальника). Оплата за користування позикою здійснюється через відділення компанії, банків, термінали самообслуговування. Реєстрація на сайті компанії дозволяє кожному позичальнику відстежувати свої платежі через персональний кабінет. Більш повно ознайомитися з умовами отримання кредиту без застави можна на сайті topcredit.ua.

Фінансуємо без застави

Укладаючи угоду з кредитною організацією «TOP Credit», Ви гарантовано позбавлені від несподіваних «сюрпризів». Розрахувати суму остаточної виплати можна самостійно, за формулою, представленої на сайті компанії. Сумлінним позичальникам ми надаємо прозорі та вигідні умови кредитування, без прихованих комісій, штрафних санкцій, пені. Наша компанія виконує всі взяті на себе зобов'язання:

  • виплачує позику в день замовлення, без бюрократичної тяганини;
  • не змінює відсоткову ставку протягом терміну дії договірних відносин;
  • не вимагає від клієнтів заставних зобов'язань.

Послуги онлайн мікрокредитування в Україні на ТопКредит:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Семен з Миколаєва оплатив кредит на 10 000 грн в Top Credit
girl
Наталя з Луцька оплатила кредит на 600 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Миколаєва подала заявку на 1 700 грн в Top Credit
girl
Анатолій з Києва подав заявку на 3 600 грн в Top Credit
girl
Інеса з Києва оплатила кредит на 8 000 грн в Top Credit
girl
Марія з Рівного подала заявку на 7 000 грн в Top Credit
girl
Віталій з Києва подав заявку на 13 100 грн в Top Credit
girl
Євгенія з Чернігова оплатила кредит на 13 100 грн в Top Credit
girl
Софія з Сум оплатила кредит на 13 700 грн в Top Credit
girl
Павло з Тернополя отримав кредит на 4 300 грн в Top Credit
girl
Вадим з Ужгорода подав заявку на 8 000 грн в Top Credit
girl
Іван з Луцька отримав кредит на 4 400 грн в Top Credit
girl
Максим з Дніпропетровська подав заявку на 8 200 грн в Top Credit
girl
Леонід з Тернополя подав заявку на 11 500 грн в Top Credit
girl
Вадим з Тернополя подав заявку на 5 300 грн в Top Credit
girl
Леонід з Дніпропетровська оплатив кредит на 10 600 грн в Top Credit
girl
Тарас з Запоріжжя отримав кредит на 8 000 грн в Top Credit
girl
Ірина з Полтави оплатила кредит на 7 400 грн в Top Credit
girl
Дмитро з Ужгорода отримав кредит на 9 700 грн в Top Credit
girl
Оксана з Полтави подала заявку на 11 700 грн в Top Credit