Оформити кредит

Процедура видачі кредиту в банку незмінно супроводжується запаленням анкет, збиранням паперів, тратою часу на неодноразове відвідування закладу, а потім тривалим очікуванням результату. І немає ніякої гарантії, що кредити дадуть.

Банки дуже прискіпливо перевіряють клієнтів і їх кредитну історію, і позичальникові часто без пояснення причини доводиться чути відмову. Найбільш поширені приводи відхилення заяв банками:

  • низький рівень доходу клієнта з урахуванням складу сім'ї, наявних кредитів;
  • наявність негативної інформації в міжбанківської базі бюро кредитних історій, куди позичальника можуть занести через 2-3 прострочених платежів;
  • невідповідність забезпечення ринкової вартості, або низька його ліквідність;
  • вікові обмеження для людей похилого віку;
  • невідповідність документів вимогам ідентифікації (наприклад, відсутність відмітки про реєстрацію та ін.).

Серед банківських стоп-факторів можуть бути сімейний стан, стаж роботи, займана посада, наявність судимості. Коли без пояснення причин отримано відмову банку, терміново оформити кредит на карту протягом 15 хвилин можна в кредитній компанії «Topcredit».

Кредит миттєво на карту без відмови

Експрес-кредитування на сайті Topcredit.ua проходить швидко, з гранично простими правилами. Можлива сума позики - від & nbsp; 500 до & nbsp; 15000 гривень без довідки про доходи, поручителів і застав. Відсоткова ставка фіксована 1.9% в день від суми тіла кредиту, не містить комісій за видачу, переклад на карту, дострокове погашення. Термін дії не має межі за умови регулярного погашення відсотків кожні 10 днів. Вікові обмеження для оформлення договору від & nbsp; 18 до & nbsp; 70 років.

Щоб отримати миттєвий позику в ТМ «Topcredit», досить ввести в електронну форму заявки ІПН (індивідуальний податковий номер) і паспортні дані без надання копій. До документів єдина вимога - достовірність. А також необхідно мати карту будь-якого банку для переказу на неї грошей. Для постійних клієнтів діють пільгові процентні ставки, організовуються акції.

Швидке вирішення фінансових проблем з «Topcredit»

Торгова марка «Topcredit» (Україна) пропонує терміново взяти вигідний кредит онлайн з миттєвим переказом коштів на банківську карту без відмови. Для погашення позики на сайті компанії вказані реквізити ТОВ «Кредитна установа« Інвест фінанс сіті »в ПАТ КБ« Приватбанк ». Кошти перераховуються через інтернет-банк або перекладом на розрахунковий рахунок.

Наше завдання - швидка допомога людям у вирішенні фінансових питань. Немає необхідності відвідувати офіс строго в години прийому, ми працюємо онлайн цілодобово, включаючи вихідні.

Послуги оформлення термінового мікрокредиту 24/7 в ТопКредит:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти